سایت فتوکده

کفش یک میلیاردی بیانسه خواننده سرشناس

کفش یک میلیاردی بیانسه خواننده سرشناس,جنجال لباس گرانقیمت بیانسه خواننده زن,کفش میلیاردی خواننده زن,کفش الماس زنانه یک میلیاردی بیانسه,byance shoes,زن .

کفش یک میلیاردی بیانسه خواننده سرشناس      . . .  Beyonc

.

.

عکس کفش گرانقیمت بیانسه در سایت فتوکده : https://photokade.com

.

سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

.

 

بیانسه با خرید کفشی گرانقیمت و تجملی باز هم توجهات را به خود جلب کرد

.

این اولین بار نیست که او با لباس و کفش های گران قیمت خود در صدر اخبار می گیرد و خبرساز و جنجالی می شود.بیانسه اخیرا کفشی به مبلغ 200 هزار پوند  ( حدود 1 میلیارد تومان ) خریده و قرار است برای ضبط آخرین موزیک ویدیوی خود از آنها استفاده کند و آنرا در این موزیک ویدیو بپوشد.

.

کفش یک میلیاردی بیانسه خواننده سرشناس,جنجال لباس گرانقیمت بیانسه خواننده زن,کفش میلیاردی خواننده زن,کفش الماس زنانه یک میلیاردی بیانسه,byance shoes,زن.

این کفش الماس نشان دارای یک هزار و 290 عدد الماس و کفی طلای سفید 18 عیار می باشد که توسط طراح بریتانیایی ‘کریستوفر مایکل شلیز’ از’Princess Constellation stilettos’ طراحی شده و هزار سال گارانتی دارد!!

.

چند سال پیش هم بیانسه با خرید کفشی 80 هزار دلاری که از پوست چند حیوان مختلف تهیه شده بود اعتراض افراد زیادی را برانگیخت که چرا برای تهیه یک کفش چند حیوان باید کشته شوند؟!

.

کفش یک میلیاردی بیانسه خواننده سرشناس,جنجال لباس گرانقیمت بیانسه خواننده زن,کفش میلیاردی خواننده زن,کفش الماس زنانه یک میلیاردی بیانسه,byance shoes,زن

.

.

این مطلب کامل بود ؟ 1 0

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران