سایت فتوکده

کیم کارداشیان مسلمان شدن با عکس

کیم کارداشیان مسلمان شدن با عکس,عکس کیم کارداشیان مسلمان شد

کیم کارداشیان مسلمان شدن با عکس,عکس جدید کیم کارداشیان و کانی وست 2015.عکسهای جدید کانی وست و کیم کارداشیان,عکس کیم کارداشیان و دوست پسرش 2015 .

کیم کارداشیان و کانی وست مسلمان شدن !

.

.

کیم کارداشیان مسلمان شدن با عکس در سایت فتوکده : https://photokade.com

.

سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

.

.


.

 به تازگی رسانه های غربی هر از گاهی شایعاتی در رابطه با به اسلام روی آوردن چهره های مطرح هالیوودی منتشر می کنند. به تازگی «لیام نیسون»، هنرپیشه نقش اول فیلم «Taken»، به دنبال شایعات منتشر شده درباره مسلمان شدن خود، به طور رسمی اعلام کرد که مسلمان نشده است.

.

کیم کارداشیان مسلمان شدن با عکس,عکس جدید کیم کارداشیان و کانی وست 2015.عکسهای جدید کانی وست و کیم کارداشیان,عکس کیم کارداشیان و دوست پسرش 2015.

این بار شایعاتی مبنی بر اینکه «کیم کارداشیان» و «کانی وست» دخترشان، «نورث» را به عنوان مسلمان تعمید داده اند و خودشان نیز به زودی می خواهند به طور رسمی مسلمان شوند توسط MediaTakeOut منتشر شده است.

.

 کیم کارداشیان مسلمان شدن با عکس,عکس جدید کیم کارداشیان و کانی وست 2015.عکسهای جدید کانی وست و کیم کارداشیان,عکس کیم کارداشیان و دوست پسرش 2015  کیم کارداشیان مسلمان شدن با عکس,عکس جدید کیم کارداشیان و کانی وست 2015.عکسهای جدید کانی وست و کیم کارداشیان,عکس کیم کارداشیان و دوست پسرش 2015

.
به گفته این مجله اینترنتی، «لوئیس فرخان»، روحانی مسلمان، نورث را به عنوان مسلمان تعمید داده است، در حالی که در اسلام اصلا چیزی با عنوان غسل تعمید یا مشابه آن وجود ندارد و این مفهوم کاملا مختص مسیحیت است.

.

همچنین یکی از نمایندگان کارداشیان گفته است که این خبر کاملا ساختگی است و این زوج به هیچ عنوان چنین قصدی ندارند.

.

کیم کارداشیان مسلمان شدن با عکس,عکس جدید کیم کارداشیان و کانی وست 2015.عکسهای جدید کانی وست و کیم کارداشیان,عکس کیم کارداشیان و دوست پسرش 2015.

مجله اینترنتی MediaTakeOut پیش از این نیز شایعات دروغین زیادی درباره این زوج، از جمله جدایی آنها، کچل بودن کیم کارداشیان و بارداری کیم منتشر کرده بود. این شایعات تا حدی پیش رفته اند که کانی وست در یکی از کنسرت هایش اعلام کره بود که این مجله «پر از مزخرفات» است.

.

کیم کارداشیان مسلمان شدن با عکس,عکس جدید کیم کارداشیان و کانی وست 2015.عکسهای جدید کانی وست و کیم کارداشیان,عکس کیم کارداشیان و دوست پسرش 2015
.
البته حدس زدن این که این خبر شایعه ای بیش نیست با توجه به رفتار و منش این زوج اصلا کار سختی نیست.

.


 

.

.

 

کیم کارداشیان مسلمان شدن با عکس,کیم کارداشیان مسلمان شد,عکس کیم کارداشیان مسلمان شد,کیم کارداشیان و کانی وست مسلمان شدن,شایعه مسلمان شدن کیم کارداشیان و شوهرش,خبر مسلمان شدن کیم کارداشیان,کیم کارداشیان مسلمان شدن با عکس,کیم کارداشیان مسلمان شدن با عکس کانی وست

این مطلب کامل بود ؟ 1 1

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران