سایت فتوکده

گاف جالب سریال شهرزاد با عکس

.

 

  گاف جالب سریال شهرزاد + عکس
 

 


 
سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها
 

سریال شهرزاد

 

به گزارش سایت فتوکده : سازندگان مجموعه‌های تلویزیونی بعضی اوقات گاف‌های جالبی می‌دهند. سریال شهرزاد نیز از این امر مستثنی نیست در ششمین قسمت مجموعه ویدئویی شهرزاد، در صحنه واژگون شدن خودروی بزرگ آقا، خط افق نیز همراه با خودرو واژگون می‌شود!

 

جالب تر آنکه بازیگران نیز از جای خود تکان نمی‌خورند!

 

گاف جالب سرریال شهرزاد با عکس,سوتی در سریال شهرزاد,سوتی جالب در مجموعه تلویزیون شهرزاد,گاف تصادف در سریال شهرزاد,سریال شهرزاد و گاف,گاف در سریال shahrzad  shahrzad-serials-ghaf-photokade (5)shahrzad-serials-ghaf-photokade (2) shahrzad-serials-ghaf-photokade (3) shahrzad-serials-ghaf-photokade (4) 

 

شهرزاد با عنوان قبلی روزی روزگاری عاشقی یک مجموعه ویدئویی در ۲۶ قسمت۶۰ دقیقه‌ای به کارگردانی حسن فتحی و تهیه‌کنندگی محمد امامی در ۱۳۹۳ است،داستان سریال «شهرزاد» در دههٔ سی خورشیدی می‌گذرد. داستانی که روایتی عاشقانه بر بستر تاریخ است نغمه ثمینی و حسن فتحی آن را نوشته‌اند. ترانه علیدوستی،علی نصیریان،شهاب حسینی و مصطفی زمانی ایفاگر نقش‌های اصلی این مجموعه هستند.

(پخش از شبکه نمایش خانگی میباشد)

 


 منبع : جام نیوز

.

.

گاف جالب سریال شهرزاد با عکس,سوتی در سریال شهرزاد,سوتی جالب در مجموعه تلویزیون شهرزاد,گاف تصادف در سریال شهرزاد,سریال شهرزاد و گاف,گاف در سریال shahrzad,جدیدترین سوتی و گاف های سینمایی اینبار در سریال شهرزاد در صحنه تصادف

این مطلب کامل بود ؟ 0 1
مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران