سایت فتوکده

گربه باهوشی که عکس سلفی می گیرد

.

 

  عکس های پربازدید گربه ای که از خودش سلفی می گیرد
 

 


 
سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها
 

گربه ای که سلفی می گیرد

 

به گزارش سایت فتوکده : یک گربه‌ ی باهوش در امریکا که تقریبا می‌تواند از خودش عکس سلفی بگیرد،مورد توجه کاربران شبکه‌ های اجتماعی و حتی رسانه‌های مطرح خبری قرار گرفته است.

 

“مَنی” (Manny) گربه‌ی ماده‌ی خاکستری در شمال ایالت اریزونا است که انتشار عکس‌ های سلفی گرفتن او در صفحه‌ی اینستگرام صاحبش،باعث شده شماری از رسانه‌های امریکا به او لقب “سلفی کَت” (Selfie Cat) بدهند. “یورِم ام” که به همراه همسرش،چهار سگ و چهار گربه را نگهداری می‌ کند به شبکه‌ی خبری “ای.بی.سی” می‌گوید که «مَنی، باهوش‌ترین و کنجکاوترین حیوانی بوده که تا کنون داشته است».

 

 

گربه باهوشی که عکس سلفی می گیرد,سلفی حیوانات,عکس سلفی گربه,عکس های گربه باهوش بنام منی که از خودش سلفی می گیرد,سلفی گربه از خودش و دوستاش,سلفی گربه خانگی گربه باهوشی که عکس سلفی می گیرد,سلفی حیوانات,عکس سلفی گربه,عکس های گربه باهوش بنام منی که از خودش سلفی می گیرد,سلفی گربه از خودش و دوستاش,سلفی گربه خانگی گربه باهوشی که عکس سلفی می گیرد,سلفی حیوانات,عکس سلفی گربه,عکس های گربه باهوش بنام منی که از خودش سلفی می گیرد,سلفی گربه از خودش و دوستاش,سلفی گربه خانگی mani-cats-selfi-photokade (4)

.

.

گربه باهوشی که عکس سلفی می گیرد,سلفی حیوانات,عکس سلفی گربه,عکس های گربه باهوش بنام منی که از خودش سلفی می گیرد,سلفی گربه از خودش و دوستاش,سلفی گربه خانگی

این مطلب کامل بود ؟ 11 2

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران