سایت فتوکده

گلشیفته فراهانی در دزدان دریایی

گلشیفته فراهانی در دزدان دریایی,گلشیفته فراهانی در فیلم جدید دزدان دریایی

گلشیفته فراهانی در دزدان دریایی,گلشیفته فراهانی در فیلم جدید دزدان دریایی,گلشیفته فراهانی بازیگر فیلم معروف شد,عکس گلشیفته فراهانی بازیگر جدید فیلم هالیوود.

گلشیفته فراهانی در فیلم سینمایی دزدان دریایی

.

.

.

گلشیفته فراهانی در دزدان دریایی  در سایت فتوکده : http://photokade.com

.

سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

.

.

«گلشیفته فراهانی» به جمع هنرپیشگان قسمت جدید سری فیلم های «دزدان دریایی کارائیب» با عنوان « مردان مرده قصه نمی گویند»  که تولید آن به تازگی در استرالیا آغاز شده است پیوست.

.

«جانی دپ» به نقش خود در قالب «جک گنجیشکه» ادامه خواهد داد و هنرپیشگان دیگری همچون «خاویر باردم»،  «کایا اسکودلاریو» و «برنتون توایتز» در کنار هنرپیشگان قدیمی مثل « جفری راش» در نقش «باربوسا»، «استفن گراهام» در نقش «اسکرام» در این فیلم به ایفای نقش خواهد پرداخت.

.

«اسپن سندبرگ» و «یواخیم رانینگ» کارگردانی پنجمین قسمت از این مجموعه را به عهده دارند. دزدان دریائی کارائیب تا کنون 3.7 میلیارد دلار درآمد داشته است. لوکیشن های این قسمت از این مجموعه در «کویینزلند» استرالیا خواهند بود.

.

در این قسمت نیز بدشانسی دست از سر «جک گنجیشکه» بر نمی دارد و ارواح دزدان دریایی توسط «کاپیتان سالازار»، خاویر باردم، از مثلث شیطان آزاد شده اند تا تمامی دزدان دریایی را بکشند و تنها امید جک در یافتن چنگک پوسیدون، پادشاه افسانه ای دریاها است، وسیله ای که به صاحبش قدرت کنترل دریاها را می بخشد.

.

.

گلشیفته فراهانی در دزدان دریایی کارائیب,فیلم جدید گلشیفته فراهانی,گلشیفته فراهانی در فیلم دزدان دریایی کارائیب بازی میکند,عکس گلشیفته فراهانی و کار جدیدش,گلشیفته فراهانی در دزدان دریایی,گلشیفته فراهانی در فیلم جدید دزدان دریایی,گلشیفته فراهانی بازیگر فیلم معروف شد,عکس گلشیفته فراهانی بازیگر جدید فیلم هالیوود,عکس سلفی جدید گلشیفته فراهانی,گلشیفته فراهانی بازیگر فیلم دزدان دریایی کارئیب شد,فیلم دزدان دریایی کارئیب و حضور گلشیفته فراهانی بعنوان بازیگر,فیلم جدید گلشیفته فراهانی,دزدان دریایی و گلشیفته فراهانی

این مطلب کامل بود ؟ 3 3

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران