سایت فتوکده

یارانه تیر 95 کی واریز میشود + حذف شدگان

.یارانه تیر 95,زمان واریز یارانه تیر 95,واریز یارانه تیر 95,یارانه تیر95,کی یارانه تیر ماه 95 واریز می شود,قطع یارانه 700 هزار نفر در تیر 95,یارانه تیر ۹۵

 

 یارانه تیرماه 95 کی واریز میشود و حذف شدگان ؟
 

 


 
سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها
 

یارانه تیر 95 کی واریز میشود + حذف شدگان

 

 

معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، از حذف یارانه ۷۰۰ هزار نفر در تیر ماه امسال خبر داد و گفت:  در صورتی یارانه این افراد حذف نمی‌شود که دولت در این زمینه مصوبه جدیدی صادر کند.

 

احمد میدری به تبصره ۱۴ مصوبه مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و افزود: این مصوبه دولت را موظف کرده است یارانه ۲۴ میلیون نفر از پردرآمدهای کشور را حذف کند.وی اعضای هیات علمی دانشگاه ها، قضات و بازرگانان را از جمله افراد پردرآمد توصیف کرد و گفت: برهمین اساس دولت در سال گذشته موفق شده است یارانه ۳ میلیون و ۳۰۰ هزار نفر از این جمعیت را حذف کند.

 

میدری تعداد افرادی را که هنوز یارانه آنان حذف نشده است و جزو اعضای هیات علمی و قضات و بازرگانان به شمار می‌آیند ۷۰۰ هزار نفر برشمرد و افزود: در صورتی که دولت در این خصوص مصوبه‌ای نداشته باشد تیر امسال یارانه این افراد نیز حذف خواهد شد.

 

زمان دقیق واریز یارانه تیر 95 کی است

 

احتراماً؛ بدینوسیله به اطلاع مردم شریف ایران می رساند «شصت و پنجمین» مرحله یارانه نقدی مربوط به تیرماه 95 سال جاری همانند ماه های گذشته به ازاء هرنفر 455/000 ریال ساعت 24:00 روز شنبه مورخ 1395/4/26 به حساب سرپرستان محترم خانوار واریز و قابل برداشت خواهد بود.

 

یارانه تیر 95 | زمان واریز یارانه تیر 95 + حذف شدگان | سایت فتوکده

 

این مطلب کامل بود ؟ 1 0

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران