سایت فتوکده

یارانه دو میلیون نفر حذف شد

.یارانه دو میلیون نفر حذف شد,یارانه چه کسانی حذف شد,حذف گسترده یارانه بگیران توسط دولت,اعتراض به حذف یارانه ها,چرا یارانه ها قطع شد,یارانه چه کسانی قطع شد,ماجرای حذف شدگان از یارانه,یارانه پولدار های حذف شد,یارانه ثروتمندان حذف شد,شناسایی ثروتمندان و قطع یارانه 2 میلیون نفر,یارانه 2 میلیون نفر قطع شد,یارانه بگیران,یارانه حمایتی دولت دو میلیون نفر رو حذف کرد,یارانه پر درآمدها حذف شد

 

  یارانه دو میلیون نفر حذف شد
 

 


 
 
قطع یارانه بگیران ثروتمند در سایت فتوکده : https://photokade.com
 
 
سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها
 
 
 
رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی از حذف شدن دو میلیون یارانه‌ بگیر خبر داد و گفت: پردرآمدها در کنار نیازمندان یارانه بگیرند، گواراتر از این است که یارانه نیازمندان حذف شود.
 
در چند ماه گذشته از شروع حذف یارانه پردرآمد‌ها بعد از این‌که آمار و ارقام متفاوتی بین ۵۰ تا ۲۰۰ هزار و حتی یک میلیون نفر در رابطه با میزان حذف‌شدگان از سوی مراجع دولتی اعلام شد و گاها همراه با تایید و تکذیب‌هایی بود، سرانجام محمد باقر نوبخت -رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی- رسما اعلام کرد که دو میلیون نفر از دریافت یارانه نقدی کنار گذاشته شدند. این در حالی است که چندی پیش ربیعی – وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی – وعده داده بود که تا پایان مرداد‌ماه دو میلیون نفر از یارانه‌بگیران پردرآمد حذف خواهند شد.
 
رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی همچنین به احتمال بروز اشتباه و خطا در حذف یارانه‌بگیران و اعتراضی که بعد از آن به همراه خواهد داشت، اشاره کرد و گفت: به هرحال با توجه به این‌که بانک‌های اطلاعاتی تمامی اطلاعات را در اختیار نداشته و کامل نیستند در برخی موارد اشتباهاتی نیز اتفاق می‌افتد و ما نیز با راه‌اندازی سامانه فرصت شکایات مردم را فراهم کردیم، بنابراین حذف همراه با خطای ۲۰ هزار نفری در بین دو میلیون یارانه‌بگیر حذف شده چندان غیرمنطقی نیست.
 
 
رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی در رابطه با این‌که چرا روند معکوس را در حذف یارانه‌بگیران در پیش نگرفته و به جای حذف پردرآمد‌ها، نیازمندان را شناسایی نکرده‌اند، گفت: این هم می‌تواند یکی از راه‌حل‌ها باشد که تنها افراد تحت پوشش و مورد حمایت را یارانه بدهیم اما در این بین باید توجه داشت که ما باید یارانه ۶۶ میلیون نفر را حذف می‌کردیم و فقط به ۱۰ میلیون نفر تحت پوشش یارانه نقدی می‌پرداختیم. آنگاه افراد نیازمندی که تحت پوشش سازمان بهزیستی و یا کمیته امداد امام خمینی (ره) و سایر بخش‌های پوششی نیستند، ولی در بین آن ۶۶ میلیون نفر دیگر قرار دارند حذف می‌شدند.

نوبخت تصریح کرد: برای ما گواراتر این است که پردرآمد‌ها تا هنگام شناسایی و حذف یارانه بگیرند، ولی یارانه نیازمندانی که تحت پوشش نیستند حذف نشود، چرا که در بین آنها افراد نیازمندی وجود دارند که گزارش‌های ما نشان می‌دهد ساعتی قبل از واریز یارانه نقدی پای دستگاه‌های خودپرداز منتظر می‌ایستند.

 
 

.

.
یارانه دو میلیون نفر حذف شد,یارانه چه کسانی حذف شد,حذف گسترده یارانه بگیران توسط دولت,اعتراض به حذف یارانه ها,چرا یارانه ها قطع شد,یارانه چه کسانی قطع شد,ماجرای حذف شدگان از یارانه,یارانه پولدار های حذف شد,یارانه ثروتمندان حذف شد,شناسایی ثروتمندان و قطع یارانه 2 میلیون نفر,یارانه 2 میلیون نفر قطع شد,یارانه بگیران,یارانه حمایتی دولت دو میلیون نفر رو حذف کرد,یارانه پر درآمدها حذف شد
این مطلب کامل بود ؟ 0 1

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران