سایت فتوکده

آیا یوتوب رفع فیلتر شد

.

 

  آیا یوتوب با پایان برجام رفع فیلتر شده است ؟
 

 


 
سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها
 

یوتوب بدون فیلتر !

 

به گزارش سایت فتوکده : برخی از کاربران در ایران بدون استفاده از فیلترشکن به سایت یوتیوب دسترسی پیدا کرده‌اند. این سایت پرطرفدار که با استفاده از آن می‌توان ویدئوهای مختلف را به اشتراک گذاشت در ایران فیلتر است.محمدرضا فرنقی‌زاد، مدیرکل روابط عمومی وزارت ارتباطات به خبرگزاری مهر گفته است که این وزارتخانه نقشی در رفع فیلتر یوتیوب نداشته و “برنامه‌ای مبنی بر رفع فیلتر از این سایت را در دستور کار ندارد”.

 

مسئول روابط عمومی شرکت ارتباطات “زیرساخت” نیز در گفتگو با این خبرگزاری اظهار داشته که این شرکت برای رفع فیلتر کردن سایت‌ها باید از مراجع بالاتر نامه دریافت کند “و برای رفع فیلتر یوتیوب تاکنون نامه‌ای دریافت نکرده است”.شرکت “زیرساخت” یکی از زیرمجموعه‌های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات است. این شرکت مجری انحصاری واردات و توزیع پهنای باند اینترنت به کشور به شمار می‌رود.

 

بسیاری از کاربران ایرانی دسترسی بدون فیلترشکن به سایت یوتیوب را به اجرایی شدن برجام و لغو تحریم‌ها علیه ایران نسبت داده‌اند.با این همه احتمال می‌رود که رفع فیلتر شدن یوتیوب و دسترسی برخی کاربران به این سایت،به دلیل مشکلات فنی رخ داده در سیستم فیلترینگ باشد.

 

پیش از این نیز گزارش‌هایی در مورد باز شدن سایت یوتیوب بدون استفاده از فیلترشکن،به طور موقت در برخی سرویس‌دهنده‌های اینترنتی در ایران منتشر شده بود وزیر ارتباطات ایران زمستان پارسال اعلام کرد که هیچ برنامه‌ای برای برداشتن فیلتر سایت‌هایی نظیر یوتیوب و فیس‌بوک در دستور کار قرار ندارد.

 


 

.

.

آیا یوتوب رفع فیلتر شد,سایت یوتوب رفع فیلتر شد,سایت یوتوب بدون فیلتر باز میشود,ماجرای رفع فیلتر یوتوب بعد از توافق برجام,بعد از لغو تحریم ها یوتوب باز شد

این مطلب کامل بود ؟ 0 6

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران