سایت فتوکده

یک ایستگاه و یک قطار برای یک دانش آموز

.

 

  یک ایستگاه و یک قطار برای یک دانش آموز
 

 


 
سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها
 

احترام به حقوق یعنی این !

 

به گزارش سایت فتوکده به نقل از ایلنا : ایستگاه قطار شرکت کامی در جزیره هوکائیدو واقع در شمالی ترین نقطه ژاپن، زمانی بسیار فعال بوده است. اما در سالهای اخیر تعداد افرادی که به این منطقه رفت و آمد می کردند به شدت کاهش یافت. در نهایت فقط یک نفر باقی ماند که به طور منظم از این خط دو ایستگاهی به طور منظم استفاده می کند: یک دختر دبیرستانی.

 

برنامه حرکت قطار با برنامه این دانش آموز تنظیم شده است

 

سه سال پیش، اوضاع راه آهن ژاپن که مدیریت این خط را بر عهده دارد تغییر کرد. اگر این خط تطیل می شد، دختری که برای رفت و برگشت به مدرسه هر روز از آن استفاده می کردف با مشکل مواجه می شد. به خاطر همین موضوع، سه سال تمام، این خط با زیاندهی به کار خود ادامه داد. ساعات ورود و خروج قطار در این خط بر اساس برنامه مدرسه آن دختر تنظیم شده است.

 

به محض فارغ التحصیلی این دانش آموز این خط تعطیل خواهد شد

 

این دختر که نامش اعلام نشده قرار است در ماه مارس فارغ التحصیل شود که به محض فارغ التحصیلی او این خط نیز به فعالیت خود خاتمه خواهد داد. در چند وقت اخیر در نواحی اطراف این ایستگاه 20 خط قطار تعطیل شده است. جمعیت سالمند ژاپن در این باره می گویند که دولت ژاپن نه سالمندان را نادیده می گیرد و نه جوانان را.  

 

 

یک ایستگاه و یک قطار برای یک دانش آموز,احترام به حقوق شهروندی در ژاپن,اتفاق باورنکردی در ژاپن,حقوق مردم سالاری در ژاپن,احترام به مردم در ژاپن,فعالیت یک قطار بخاطر یک دانش اموز یک ایستگاه و یک قطار برای یک دانش آموز,احترام به حقوق شهروندی در ژاپن,اتفاق باورنکردی در ژاپن,حقوق مردم سالاری در ژاپن,احترام به مردم در ژاپن,فعالیت یک قطار بخاطر یک دانش اموز یک ایستگاه و یک قطار برای یک دانش آموز,احترام به حقوق شهروندی در ژاپن,اتفاق باورنکردی در ژاپن,حقوق مردم سالاری در ژاپن,احترام به مردم در ژاپن,فعالیت یک قطار بخاطر یک دانش اموز fagatdar-japon-photokade (4)

.

.

یک ایستگاه و یک قطار برای یک دانش آموز,احترام به حقوق شهروندی در ژاپن,اتفاق باورنکردی در ژاپن,حقوق مردم سالاری در ژاپن,احترام به مردم در ژاپن,فعالیت یک قطار بخاطر یک دانش اموز

این مطلب کامل بود ؟ 1 0

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران