سایت فتوکده

ﺍﻟﻮ ﯾﻪ ﺑﭽﻪ 15 ﺳﺎﻟﻪ ﻣﯿﺨﻮﺍﻡ

ﺍﻟﻮ ﯾﻪ ﺑﭽﻪ 15 ﺳﺎﻟﻪ ﻣﯿﺨﻮﺍﻡ,ماجرای توهین بازیکن عربستان به ایرانیان

ﺍﻟﻮ ﯾﻪ ﺑﭽﻪ 15 ﺳﺎﻟﻪ ﻣﯿﺨﻮﺍﻡ,ماجرای توهین بازیکن عربستان به ایرانیان,توهین ناصر الشمرانی,بچه بازی بازیکن عربستانی,توهین جشنی بازیکن عربستان به ایرانیان,بچه باز.

ﺍﻟﻮ ﯾﻪ ﺑﭽﻪ 15 ﺳﺎﻟﻪ ﻣﯿﺨﻮﺍﻡ !       . . . what

.

.

ماجرای توهین بازیکن عربستان به ایرانیان  در سایت فتوکده : https://photokade.com

.

سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

.

.


.

«ﺩﺭ ﺟﺮﯾﺎﻥ ﺑﺎﺯﯼ ﻓﻮﻻﺩ ﺧﻮﺯﺳﺘﺎﻥ ﻭ ﺍﻟﻬﻼﻝ ﻋﺮﺑﺴﺘﺎﻥ ﺍﻟﺸﻬﺮﺍﻧﯽ ﺑﺎﺯﯾﮑﻦ ﺍﻟﻬﻼﻝ ﭘﯿﺮﺍﻫﻦ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ بالازد ﻭ ﺩﺭ ﺯﯾﺮ ﭘﯿﺮﺍﻫﻦ ﺗﺼﻮﯾﺮ ﻭ ﮐﺎﺭﯾﮑﺎﺗﻮﺭ ﻧﻮﺟﻮﺍﻥ 15 ﺳﺎﻟﻪ ﮐﺸﯿﺪﻩ ﺑﻮﺩ . ﺭﻭ ﭘﯿﺮﺍﻫﻨﺶ ﺑﻪ ﻫﻤﺮﺍﻩ ﺣﺮﮐﺖ ﺩﺳﺘﺶ ﮔﻔﺘﻪ ﺍﻟﻮﻭ ﯾﻪ ﺑﭽﻪ 15 ﺳﺎﻟﻪ ﻣﯿﺨﻮﺍﻡ . ﻫﺮ ﭼﯽ ﻣﯿﺘﻮﻧﯿﻦ ﮐﭙﯽ ﮐﻨﯿﺪ ﺑﻠﮑﻪ ﺑﻪ ﺭﮒ ﻏﯿﺮﺕ ﺑﻌﻀﯿﺎ ﺑﺮ ﺑﺨﻮره!»
.

اما واقعیت چیست؟
.
• نام این بازیکن ناصر الشمرانی است نه الشهرانی.

.
• عکس روی پیراهن این بازیکن، کاریکاتور خودش است.

.
• کلمه Black به رنگ پوست خود این بازیکن اشاره دارد و به یقین نمی‌تواند ربطی به بچه داشته باشد. گفته می‌شود که روی پیراهن او نوشته شده Back alo15 یعنی «بازگشت الو ۱۵» که اشاره به پایان محرومیت او و بازگشت او به زمین دارد.

.
• «الو ۱۵» یک سریال طنز مراکشی است (فیلمی هم بر اساس آن ساخته شده) که در میان اعراب بسیار معروف است و طرفداران فراوان دارد. کسانی که او را می‌شناسند معتقدند که رفتار او بسیار به یکی از شخصیت‌های این سریال شبیه است و او در این لباس به شوخی گفته است که «من همون الو ۱۵ هستم، از نوع سیاهش» یا «الو ۱۵ برگشت»

.
• هیچ بازیکنی اینقدر احمق نیست که جلوی هزاران تماشاگر و میلیون‌ها بیننده درخواست‌های بیمارگونه پدوفیلی (بچه‌ بازی) کند. ناظرین فیفا به شدت این موارد را رصد می‌ کنند و در صورت اثبات اشد مجازات برای چنین بازیکنی منظور خواهد شد. اینکه هیچ خبرگزاری معتبر به این خبر نپرداخته و هیچ نظری از فیفا صادر نشده نشان می‌دهد که نظر این بازیکن با شایعه فرسنگ‌ها فاصله دارد.

.
• در پایان بازی او عکسی با پسرش گرفته که باز هم همان ادای شماره گرفتن و اشاره به سریال الو ۱۵ در آن مشهود است.

.


.

.

ﺍﻟﻮ ﯾﻪ ﺑﭽﻪ 15 ﺳﺎﻟﻪ ﻣﯿﺨﻮﺍﻡ,بچه بازی بازیکن الهلال در بازی با فولاد,توهین بازیکن عربستانی,الو یه پسر 15 سال میخوام,جنجال وایبری در مورد توهین بازیکن عربستان,ﺍﻟﻮ ﯾﻪ ﺑﭽﻪ 15 ﺳﺎﻟﻪ ﻣﯿﺨﻮﺍﻡ,ماجرای توهین بازیکن عربستان به ایرانیان,کاریکاتور توهینی بازیکن الهلال عربستان در بازی با فولاد,بچه بازی بازیکن عربستانی,توهین جنسی,توهین ناصر الشمرانی

این مطلب کامل بود ؟ 1 0

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران