آیا هتل های ۳ ستاره مشهد ارزش اقامت دارند؟

هتل های 3 ستاره مشهد

شهر مشهد به عنوان قطب اصلی گردشگری در کشور، دارای تعداد و تنوع بالایی از هتل‌ها می‌باشد که اکثر مسافران داخلی، هتل‌‌های ۳ ستاره این شهر را برای اقامت انتخاب می‌کنند. زیرا این هتل‌ها با توجه به امکانات مطلوب، قیمت مناسبی نیز دارند. هتل حلما مشهد کی از بهترین هتل‌های ۳ ستاره این شهر می‌باشد.

کیفیت و امکانات هتل های ۳ ستاره مشهد

سفری لذت‌بخش و فراموش نشدنی، آرزوی تمام کسانی است که به سفر می‌روند. یکی از مهمترین عواملی که در کیفیت سفر، تاثیر زیادی دارد محل اقامت می‌باشد. خدمات و امکانات هتل و همچنین آرامش فضای آن، تاثیر مستقیمی بر رضایت مهمانان دارد.

هتل‌های ۳ ستاره در شهر مشهد از کیفیت مطلوبی برخوردار هستند. پرسنل مجرب و کارآزموده این هتل‌ها به صورت ۲۴ ساعته در محل پذیرش، از مهمانان هتل به گرمی استقبال می‌کنند.

در تمامی واحدهای اقامتی هتل‌های ۳ ستاره، حمام و سرویس بهداشتی به صورت مجزا وجود دارد. همچنین امکاناتی مانند تلویزیون، یخچال و مبلمان در واحدهای اقامتی قرار داده شده است.

‌هتل‌های سه ستاره دارای رستوران‌های باکیفیت می‌باشند که در سه وعده غذایی صبحانه، ناهار و شام افتخار میزبانی از مهمانان گرامی هتل را دارند.

از خدمات این هتل‌ها می‌توان به لاندری در هتل‌های سه ستاره اشاره کرد. برخی از هتل‌های سه ستاره در شهر مشهد دارای امکاناتی همچون استخر و امکانات ورزشی نیز می‌باشند.

معرفی بهترین هتل های ۳ ستاره مشهد

هتل حلما مشهد

هتل ۳ ستاره حلما در سال ۱۳۹۴ در شهر مشهد، به منظور خدمات به مهمانان و زائران گرامی افتتاح شد. این هتل دارای ۸ طبقه و ۷۰ واحداقامتی است که در طبقات اول تا هفتم هتل قرار دارند.

تمام اتاق‌ها و سوئیت‌های هتل مجهز به امکانات و خدمات رفاهی مناسب می‌باشند. قیمت واحدهای اقامتی هتل در بازه‌های زمانی مختلف، متفاوت خواهد بود. هتل حلما در خیابان امام رضا مشهد و در فاصله کمی از حرم مطهر امام رضا (ع) قرار گرفته است.

هتل فاصله کمی تا ایستگاه مترو داشته و مهمانان می‌توانند دسترسی راحتی به سایر نقاط شهر داشته باشند. این هتل تا حرم مطهر امام رضا (ع) حدود ۲ کیلومتر فاصله دارد.

هتل حلما به برخی از اماکن و جاذبه‌های گردشگری شهر همچون حرم مطهر امام رضا، شهربازی هپی لند، بازار رضا، گنبد خشتی، پارک وحدت، شهربازی اکسون پارک، فلکه آب، کاروانسرای بابا قدرت، بازار عباس قلی‌خان، موزه مردم شناسی مشهد، آرامگاه نادرشاه افشار و… اشاره نمود.

هتل حلما مشهد

هتل سهند مشهد

هتل سهند از دیگر هتل های ۳ ستاره مشهد است که در سال ۱۳۹۲ افتتاح شد و مورد بهره‌برداری قرار گرفت. هتل سهند شامل ۶ طبقه می‌باشد که ۶۰ واحداقامتی را در خود جای داده است. این هتل با ارائه امکانات و خدمات رفاهی مناسب، اقامت دلنشینی را برای مهمانان هتل رقم می‌زند.

هتل سه ستاره سهند در خیابان امام رضا قرار گرفته و تا حرم مطهر امام رضا حدود ۵۰۰ متر فاصله دارد. دسترسی راحت مهمانان به برخی از اماکن و جاذبه‌های گردشگری شهر از مزایای موقعیت مکانی هتل به شمار می‌آید.

از اماکن نزدیک به هتل می‌توان به حرم مطهر امام رضا، میدان شهدا، شهربازی اکسون پارک، شهربازی هپی‌لند، موزه آستان قدس، آرامگاه نادرشاه افشار، باغ ملی، مجتمع تجاری زیست خاور، پردیس کتاب، مراکز تجاری خیابان سعدی و دانشگاه و… اشاره نمود.

هتل منجی مشهد

هتل سه ستاره منجی یکی دیگر از بهترین هتل های ۳ ستاره مشهد است که در سال ۱۳۹۳ به بهره‌برداری رسید. این هتل در سال ۱۴۰۰ به جهت رفاه حال مهمانان و ارتقاء سطح کیفی امکانات و خدمات خود، مورد بازسازی قرار گرفت.

هتل منجی با ۳۴۰۰ متر زیربنا دارای ۸ طبقه و ۴۳ واحداقامتی مجهز به امکانات و خدمات رفاهی مناسب می‌باشد. این هتل سه ستاره در ضلع جنوبی بازار رضا قرار گرفته و تا حرم مطهر امام رضا حدود یک کیلومتر فاصله دارد.

مهمانان هتل دسترسی راحتی به مراکز خرید و جاذبه‌های گردشگری شهر همچون بوستان وحدت، کاروانسرای بابا قدرت، خانه تاریخی توکلی، بازار ۱۷ شهریور، بازار جنت، پردیس سینمایی آفریقا و هویزه، مراکز تجاری خیابان سعدی و دانشگاه، موزه مرکزی آستان قدس و… دارند.

هتل پارمیدا مشهد

هتل پارمیدا به عنوان یکی از هتل های ۳ ستاره مشهد در سال ۱۳۸۸ افتتاح شد. هتل دارای ۸ طبقه و ۸۴ اتاق و سوئیت می‌باشد که در ۵ طبقه از هتل قرار دارند.

کیفیت امکانات و خدمات رفاهی هتل پارمیدا توانسته رضایت مهمانان را به خود جلب کند. این هتل در خیابان امام رضا مشهد قرار گرفته و حدود ۱.۵ کیلومتر تا حرم مطهر امام رضا فاصله دارد.

موقعیت مکانی هتل پارمیدا از ویژگی‌های مثبت هتل به شمار می‌رود، چراکه به برخی از اماکن و جاذبه‌های گردشگری شهر همچون گنبد خشتی، بازار رضا، خانه تاریخی داروغه، گنبد سبز، خانه ملک و بسیاری از اماکن دیگر دسترسی راحتی دارد.

هتل پارمیدا مشهد

هتل جواهر شرق مشهد

هتل جواهر شرق از دیگر هتل های ۳ ستاره مشهد است که در سال ۱۳۹۲ افتتاح شد. این هتل به منظور ارتقاء سطح کیفی خدمات و امکانات خود در سال ۱۳۹۴ مورد بازسازی قرار گرفت.

هتل جواهر شرق مشهد دارای هفت طبقه می‌باشد که ۵۳ واحداقامتی را در خود جای داده است که مجهز به امکانات و خدمات رفاهی مناسب می‌باشد. محیط زیبا و آرام هتل، اقامت دلنشینی را برای مهمانان رقم می‌زند.

هتل تهران مشهد

هتل سه ستاره تهران از هتل‌های قدیمی مشهد است که در سال ۱۳۵۲ در خیابان امام رضا افتتاح شد و فعالیت خود را آغاز نمود. این هتل به منظور ارتقاء سطح کیفی خدمات و امکانات خود در سال ۱۴۰۰ مورد بازسازی قرار گرفت.

هتل تهران از هتل های ۳ ستاره مشهد است که از امکانات و خدمات مطلوبی برخوردار است. این هتل دارای ۵ طبقه و ۱۸۰ واحداقامتی می‌باشد که در طبقات همکف تا پنجم هتل قرار دارند.

از ویژگی‌های موقعیت مکانی هتل تهران می‌توان به دسترسی آسان به برخی از اماکن و جاذبه‌های گردشگری شهر همچون بازار رضا، حرم مطهر امام رضا، بازار ۱۷ شهریور، موزه مردم شناسی مشهد، پردیس کتاب، مجتمع تجاری زیست خاور، پردیس سینمایی آفریقا، بازار جنت و… اشاره نمود.

هتل تهران مشهد

هتل میامی مشهد

هتل ۳ ستاره میامی مشهد در سال ۱۳۹۲ ساخته شد. این هتل شامل ۵ طبقه و ۳۹ واحداقامتی است که خدمات و امکانات خود را به صورت رضایت‌بخش ارائه می‌دهد.

هتل میامی در خیابان امام رضا مشهد قرار گرفته و فاصله کمی تا حرم مطهر دارد. از ویژگی موقعیت‌ مکانی هتل می‌توان به دسترسی راحت به برخی از اماکن و جاذبه‌های گردشگری شهر همچون گنبد خشتی، بوستان وحدت، خانه تاریخی داروغه، باغ نادری و بسیاری موارد دیگر اشاره نمود.

هتل ایران زمین مشهد

هتل ایران زمین در سال ۱۳۹۴ تاسیس شد و به عنوان یکی از هتل های ۳ ستاره مشهد فعالیت خود را آغاز نمود. این هتل دارای ۶ طبقه و ۹۰ واحداقامتی است که مجهز به امکانات و خدمات رفاهی مناسب می‌باشد.

معماری زیبا و دکوراسیون جذاب هتل ایران زمین باعث جذب زائران و گردشگران بسیاری شده است. لابی هتل با فضای بسیار دلنشین، مکان مناسبی برای استراحت و هم‌نشینی با دوستان می‌باشد.

برخی از واحدهای اقامتی هتل ایران زمین، فاقد پنجره و نورگیر می‌باشند. این هتل زیبا و باشکوه در خیابان امام رضا مشهد قرار گرفته و موقعیت مکانی خوب آن از ویژگی‌های بارز این هتل به شمار می‌رود.

هتل ایران زمین دسترسی راحتی به حرم مطهر امام رضا، کاروانسرای بابا قدرت، خانه تاریخی داروغه، بازار عباس قلی‌خان، موزه مردم شناسی مشهد، مجتمع تجاری زیست خاور، بازار ۱۷ شهریور، مصلی پایین خیابان، پردیس کتاب، بازار گوهرشاد، مراکز تجاری خیابان سعدی و دانشگاه و… دارد.

هتل هلیا مشهد

از دیگر هتل های ۳ ستاره مشهد می‌توان به هتل هلیا اشاره نمود که در سال ۱۳۸۸ تاسیس شد. همچنین این هتل در سال ۱۳۹۸ به جهت رفاه مهمانان و ارتقاء سطح کیفی خدمات و امکانات، مورد بازسازی قرار گرفت.

هتل هلیا دارای ۶ طبقه و ۸۳ واحداقامتی است که با امکانات اقامتی مناسب در اختیار مهمانان قرار می‌گیرد. این هتل با وجود پرسنل مجرب و کارآزموده و همچنین خدمات و امکانات رفاهی مناسب، توانسته نظرات بسیاری از مهمانان را به خود جلب نماید.

هتل سه ستاره هلیا در خیابان امام رضا قرار گرفته و در فاصله ۸۰۰ متری از ورودی باب الرضا قرار دارد. موقعیت مکانی مناسب هتل، باعث شده تا مهمانان دسترسی راحتی به برخی از اماکن و جاذبه‌های گردشگری شهر داشته باشند.

هتل هلیا مشهد

هتل توحید نوین مشهد

هتل توحید نوین مشهد از دیگر هتل های ۳ ستاره مشهد است. این هتل در ابتدا با نام هتل آپارتمان توحید فعالیت خود را آغاز نمود و پس از گذشت چند سال در سال ۱۳۹۱ مورد بازسازی کامل قرار گرفت و به هتل سه ستاره توحید نوین مشهد تغییر نام پیدا کرد.

هتل توحید نوین مشهد دارای ۵ طبقه و ۶۰ واحداقامتی است که مجهز به امکانات مطلوبی می‌باشد. موقعیت مکانی مناسب هتل دسترسی مهمانان را به حرم مطهر امام رضا (ع)، مراکز خرید اطراف حرم و برخی از جاذبه‌ها و اماکن تفریحی مشهد راحت کرده است.

سخن آخر

در این مطلب، کیفیت هتل های ۳ ستاره مشهد که از هتل‌های پرطرفدار این شهر به شمار می‌آیند را مورد بررسی قرار دادیم. خدمات و امکانات رفاهی رضایت‌بخش و قیمت مناسب آنها از مواردی است که باعث محبوبیت هتل‌های سه ستاره در بین زائران و مسافران مشهد شده است.

مطلب مفید بود ؟ ۲ ۰

شما هم بخوانید