بهترین صرافی خرید و فروش تتر در ایران بدون کارمزد

بهترین صرافی خرید و فروش تتر در ایران بدون کارمزد

تتر استیبل کوین محبوب ایرانیان است و این محبوبیت به خصوص در دو سال اخیر شدت گرفته است. مشکلات تحریم‌های بین‌المللی، جنگ‌های خاورمیانه، سرنگرفتن برجام و … همه دلایلی هستند که ایرانیان ترجیح می‌دهند درآمد و دارایی خود را به چیزی با ثبات‌تر مانند تتر تبدیل کنند. البته تتر اگرچه دردسرهای دلار را ندارد اما مسئله‌ای به نام کارمزد را پیش‌روی سرمایه‌گذاران می‌گذارد که خود می‌تواند به یک مشکل تبدیل شود. بنابراین، در این مطلب قصد داریم تا بهترین صرافی خرید و فروش تتر در ایران بدون کارمزد را معرفی کنیم تا شما نیز دیگر هزینه اضافی برای تراکنش‌های خود نپردازید.

مشکلات ایرانیان در معاملات ارز دیجیتال

همانطور که می‌دانید، کشور ما ایران تحت شدیدترین تحریم‌های بین‌المللی بانکی قرار دارد و تقریبا راه برای هرگونه مبادله مالی با جهان بسته است. صرافی‌های ارز دیجیتال نیز از این قاعده مستثنی نیستند و باید قوانین تحریم‌های آمریکا را بپذیرند. به همین دلیل است که بسیاری از صرافی‌های مشهور مانند بایننس که بزرگترین صرافی ارز دیجیتال در جهان است، دیگر اجازه ایجاد حساب و انجام معاملات را به افراد ساکن ایران نمی‌دهد. اما مشکلات ایرانیان در معاملات با ارزهای دیجیتال چه مواردی هستند؟

بسته شدن حساب کاربری

بسیاری از کاربران ایرانی که موفق به ایجاد حساب در صرافی‌های خارجی و بین‌المللی می‌شوند، پس از مدتی حساب آن‌ها مسدود می‌شود. پس از مسدود شدن حساب از سوی صرافی، کاربر دیگر قادر به دسترسی به دارایی‌های خود و معامله نخواهد بود و به نوعی می‌توان گفت که سرمایه دیجیتال او از بین می‌رود.

عدم پشتیبانی صرافی های خارجی از ریال

مشکل دیگری که ایرانیان در معاملات ارزهای دیجیتال در صرافی‌های خارجی دارند پشتیبانی نکردن این صرافی‌ها از ریال و کارت‌های بانکی ایرانی است. در واقع، برای معامله در این صرافی‌ها شما حتما باید تتر یا هر ارز دیگری را ابتدا از یک صرافی ایرانی خریداری کنید و سپس آن را به صرافی خارجی مورد نظر خود انتقال دهید. البته در حال حاضر در ایران صرافی‌های آنلاین بسیاری ایجاد شده‌اند که برخی از آن‌ها مانند صرافی ایرانیکارت، امکان فروش تتر بدون کارمزد را برای ایرانیان فراهم می‌کنند.

استفاده از فیلترشکن

همانطور که گفتیم، صرافی‌های خارجی برای استفاده ایرانیان مسدود است. بنابراین اگر شما همچنان اصرار به استفاده از این صرافی‌ها را دارید باید حتما IP خود را به کمک فیلترشکن‌ها تغییر دهید. این کار خود چندین مشکل جدید را نیز به دنبال دارد؛ برای مثال، اگر شما از VPN های رایگان و IP های متغیر استفاده کنید باز هم صرافی ممکن است حساب شما را به دلایل امنیتی بن کند. همچنین استفاده از این فیلترشکن‌ها می‌‌تواند امنیت تراکنش‌های شما را کاهش و دارایی‌ها را در معرض خطر قرار دهد.

کارمزدها

اگر بخواهیم از صرافی ایرانی تتر بخریم، آن را به صرافی انتقال دهیم و سپس دوباره با آن تراکنش انجام دهیم در مجموع ما باید سه دفعه کارمزد پرداخت کنیم. کارمزدهای هر کار مانند انتقال، خرید و مبادله شاید چندان زیاد نباشند و به چشم نیاید، اما در مجموع می‌توانند رقم قابل توجهی باشد و بخش زیادی از سرمایه را به هدر بدهد. همچنین این کارمزدها رقم ثابتی نیستند و می‌‌توانند در مواردی سر به فلک بکشند و تریدر را به طور کل از مبادله منصرف کنند.

حال با همه این مشکلات، تریدرهای ایرانی باید چه کنند؟ آیا باید تسلیم تحریم‌ها شوند و دست از ترید و معامله در بازار ارزهای دیجیتال بکشند؟

راه حل چیست؟

اگر بخواهیم واقع‌بین باشیم، تا زمانی که تحریم‌های جهاین علیه ایران برداشته نشود، تریدرهای ایرانی نیز قادر به استفاده از صرافی‌های بین‌المللی نخواهند بود. پس باید چه کرد؟ در واقع، تنها راه‌حل و بهترین آن‌ها که برای سرمایه‌گذاران ایرانی باقی مانده استفاده از صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی است.

فعالیت این پلتفرم‌ها، پس از مسدود شدن حساب کاربران ایرانی در خارج بیش از پیش نیز بهبود یافته و اکنون خدمات آن‌ها به سطحی رسیده که بسیاری از تریدرها ترجیح را بر استفاده از صرافی ایرانی می‌گذارند.

امکان خرید مستقیم ارزها به ریال، نداشتن دردسرهای تغییر IP، پشتیبانی فارسی و … همه خدماتی هستند که می‌توانید با استفاده از صرافی‌های ایرانی به‌دست آورید.

البته باید این نکته را در نظر داشته باشید که صرافی‌های ایرانی نیز اگرچه بسیاری از مشکلات اکسچنج‌های خارجی را ندارند، اما همچنان مانند آن‌ها درصدی کارمزد دریافت می‌کنند.

کارمزد صرافی های ایرانی

اکثر صرافی‌های ایرانی، علاوه بر کارمزد بلاکچین‌ها که بسته به حجم و زمان تراکنش تعیین می‌شود، کارمزدی جداگانه نیز روی معاملات دریافت می‌کنند. این میزان در هر صرافی متفاوت بوده اما به طور میانگین می‌توان گفت چیزی در حدود ۲۵ درصد از هر تراکنش را شامل می‌شود. البته هر صرافی سیاست خاص خود را در قبال کارمزدها به کار می‌گیرد و این میزان می‌تواند متفاوت باشد.

اما شاید فکر کنید استفاده از صرافی ایرانی، همان مشکل اول، یعنی پرداخت چندین باره کارمزد را به دنبال داد و ما باز باید بخش زیادی دارایی خود را خرج کارمزدها کنیم. بنابراین، ما قصد داریم به شما بهترین صرافی خرید و فروش تتر در ایران بدون کارمزد را معرفی کنیم! پس ادامه مطلب را از دست ندهید.

بهترین صرافی برای خرید و فروش تتر بدون کارمزد

پیدا کردن صرافی ارز دیجیتال که معاملات بدون کارمزد را ارائه دهد، حتی از میان صرافی‌های خارجی نیز کار سخت و شاید غیرممکنی باشد. اغلب درآمد صرافی‌ها از کارمزد تراکنش‌ها به دست می‌آید و به این ترتیب ارائه خدمات بدون کارمزد چندان به صرفه نیست. با این حال یک صرافی ایرانی ارز دیجیتال به شما معرفی می‌کنیم، که برای خرید و فروش تتر یا سایر ارزهای دیجیتال از کاربران خود کارمزدی دریافت نمی‌کند.

صرافی ارز دیجیتال ایرانیکارت

صرافی ارز دیجیتال ایرانیکارت اولین پلتفرم ایرانی است که خدمات نقل و انتقال رمزارزها را در ایران ارائه داد. پلتفرم ایرانیکارت برای بیش از ده سال به عنوان بهترین پلتفرم پرداخت‌های بین‌المللی شناخته می‌شد و برای افراد ساکن ایران پلی می‌سازد تا بتوانند در سطح جهانی مبادله مالی کنند.

پس از این سابقه موفق، ایرانیکارت صرافی ارز دیجیتال خود را نیز راه‌اندازی کرد که این صرافی معاملات بیش از ۱۰۰۰ ارز دیجیتال را پشتیبانی می‌کند و به کاربران ایرانی این امکان را می‌دهد تا بتوانند به طور مستقیم و ریالی خریداری کنند.

ایرانیکارت همچنین روی خرید و فروش تتر و دیگر ارزها کارمزدی دریافت نمی‌کند و سرمایه‌گذاران تنها باید مبلغ مورد نیاز برای خرید ارز دیجیتال را پرداخت کنند.

ایرانیکارت همچنین خدمات سطح بالایی مانند پشتیبانی ۲۴ ساعته و در هفت روز هفته را نیز فراهم می‌آورد تا سرمایه‌گذاران بدون نگرانی به ترید بپردازند. برای اطلاع بیشتر از امکانات ایرانیکارت، پیشنهاد می‌کنیم سری به سایت اصلی این صرافی بزنید.

سخن پایانی

خرید تتر در ایران این روزها به دلیل مزایایی که دارد طرفداران بسیاری پیدا کرده است. برای خرید تتر صرافی‌های بسیاری وجود دارند که شما باید با بررسی چند نمونه از آن‌ها مناسب‌ترین صرافی را پیدا کنید. همانطور که خواندید، لقب بهترین صرافی خرید و فروش تتر در ایران بدون کارمزد را به صرافی ارز دیجیتال ایرانیکارت دادیم که خدمات سطح بالایی را در اختیار سرمایه‌گذاران ایرانی قرار می‌دهد. به کمک ایرانیکارت شما همچنین می‌توانید به آموزش تحلیل ارزها دیجیتال بپردازید و بتوانید با استراتژی شخصی ترید کنید.

مطلب مفید بود ؟ ۲ ۰

شما هم بخوانید