خوشگذرانی تابستانی در اسنپ‌اکسپرس

خوشگذرانی تابستانی در اسنپ‌اکسپرس

تا ۳۰ درصد تخفیف بیشتر از اسنپاکسپرس در جشنواره تابستون اینجاست!

با فرا رسیدن فصل تابستان اسنپ‌اکسپرس یک جشنواره جذاب و پُر از خوراکی‌‌های خوشمزه تدارک دیده است. در این جشنواره هر روز و در ساعات مشخص دستچینی از محصولات تابستانی با تخفیف‌های ویژه عرضه می‌شوند. زمان برگزاری این جشنواره به مدت چهار روز و از تاریخ ۳۱ خرداد تا ۳ تیرماه است.

به این ترتیب که ۱۲ گروه کالای سوپرمارکتی از ساعت ۱۳ تا ۱۶ با ۳۰ درصد تخفیف بیشتر قابل خرید هستند. همچنان البته تخفیف‌های روزانه اسنپ‌اکسپرس مثل تخفیف نارنجی پابرجاست و به این ترتیب تخفیف بعضی کالاها به مرز ۷۰ درصد می‌رسد.

حالا در این جشنواره قرار است چه کالاهایی عرضه شوند؟

از بستنی و فالوده و آبمیوه گرفته تا ماست و دلستر و شکلات و البته میوه و سبزی در این جشنواره پیدا می‌کنید. یعنی طیف وسیعی از کالاهای سوپرمارکتی در دسته‌بندی‌‌های مشخص عرضه می‌شوند. فقط نکته اینجاست برای استفاده از تحفیف‌های متنوع این جشنواره باید در ساعاتی که داخل اپلیکیشن و سایت اسنپ‌اکسپرس اطلاع‌رسانی شده یعنی همان ۱۳ تا ۱۶ اقدام به خرید کنید.

گزارش اسنپ‌اکسپرس از فروش کالاها نشان می‌دهد با فرا رسیدن فصل گرما آمار فروش بعضی محصولات خوراکی به میزان قابل اعتنایی افزایش پیدا می‌کند. به طوری که آمار فروش آب معدنی همین حالا  و در نقطه پیک فروش، نسبت به فصل سرما ۱.۷ برابر شده. یا میزان فروش آبمیوه نسبت به کمترین میزان خود ۷۵ درصد افزوده شده. آمار فروش بستنی و فالوده تا همین جا یک جهش ۱۱۹ درصدی داشته و کالاهای دیگری مثل دوغ، شربت، ماالشعیر هم وضعیت مشابهی داشتند.

تخفیف‌هایی که در جشنواره «تابستون اینجاست» در نظر گرفته شده هم بیشتر متمرکز روی همین کالاهاست.

اسنپ‌‌اکسپرس سرویس تحویل فوری کالاهای سوپرمارکتی اسنپ است که با استفاده از ناوگان اختصاصی خود در مدت زمان کوتاهی سفارش شهروندان را مقابل در منزل تحویل می‌دهد. این خدمات در ۸۶ شهر کشور و با کمک بیش از ۱۳۰۰ شعبه سوپرمارکت محلی و فروشگاه زنجیره‌ای به شهروندان ارائه می‌شود.  

مطلب مفید بود ؟ ۲ ۰

شما هم بخوانید