۱۶ نمونه متن و پیام تسلیت تاسوعا و عاشورای حسینی

نمونه متن پیام تسلیت تاسوعا و عاشورا

در ایام سوگواری امام حسین (علیه‌السلام)، ارسال متن کوتاه تسلیت عاشورا و تاسوعا، علاوه‌بر نشان دادن احترام به مخاطبان‌تان، نمایانگر توجه شما به اهمیت این روزهای حزن‌انگیز نیز است

هنگام نوشتن و ارسال پیام تسلیت، باید به مخاطب خود توجه کنید؛ متن مناسب تسلیت تاسوعا و عاشورا برای مشتری، همکار، دوست و بزرگان خانواده، مضمون و لحن متفاوتی دارد

قبل از ارسال هر گونه پیام، برای آشنایی با سبک‌های مختلف اس‌ام‌اس تسلیت تاسوعا و عاشورا، ادامه مطلب را مطالعه کنید.

متن پیام تسلیت تاسوعا و عاشورا به مشتری

پیام تسلیت تاسوعا و عاشورا به مشتری باید رسمی و محترمانه باشد و درعین‌حال مختصر و مفید نوشته شود؛ رعایت لحن محترمانه در این پیام‌ها بسیار مهم است

همچنین، این پیامک‌ها باید نشان‌دهنده تسلیت قلبی باشند تا احساس همدلی را به مشتری منتقل کنند. موارد زیر نمونه متن رسمی تسلیت عاشورا برای ارسال به مشتری هستند:

 • بوی محشر به مشام می‌رسد؛ (نام کسب‌وکارتان) با قلبی آکنده از اندوه، ایام حزن‌انگیز تاسوعا و عاشورا را به شما تسلیت عرض می‌کند.
 • فرا رسیدن ایام سوگواری سیدالشهدا را به شما مشتری گرامی (نام کسب‌وکارتان) و همه دل‌سوختگان و عاشقان آن حضرت تسلیت می‌گوییم.
 • عاشورا، صحنه کاملی از زندگی انسان است؛ امیدواریم در این روزها به یاد امام حسین (ع) و یاران باوفایش، معنای واقعی صبر را بیابید، (نام کسب‌وکارتان).
 • تاسوعا و عاشورا، یادآور ایثار و شهادت است؛ (نام کسب‎وکارتان) این ایام حزن‌انگیز را به شما تسلیت عرض می‌کند.

ارسال این متن‌های کوتاه به مشتری و نام بردن از کسب‌وکارتان، علاوه‌بر تسلیت این ایام حزن‌انگیز، توجه مشتریان را نیز جلب می‌کند؛ باتوجه‌به مناسب بودن قیمت پنل اس ام اس این سامانه بهترین روش برای ارسال پیام تسلیت عاشورا به مشتریان است.

متن کوتاه عاشورا و تاسوعای حسینی برای تسلیت

متن تسلیت تاسوعا و عاشورا به همکار

پیام تسلیت تاسوعا و عاشورا به همکار، نسبتاً دوستانه‌تر از مشتری است؛ پیام‌ها باید صمیمانه و در‌عین‌حال محترمانه نوشته شوند. برای نوشتن و ارسال این‌گونه پیام‌ها می‌توانید از لحن ساده و روان استفاده کنید. برای ارسال متن کوتاه عاشورا و تاسوعای حسینی برای همکار خود، از نمونه‌های زیر استفاده کنید:

 • (نام همکارتان)، تاسوعای حسینی، روز وفاداری پیروان امام حسین علیه‌السلام را به شما دوستدار خاندان عصمت تسلیت عرض می‌کنم.
 • پیام روز عاشورا چه بود؟ مردانگی، شهامت، گذشت و شهادت. تاسوعا و عاشورای حسینی را به شما همکار گران‌قدر تسلیت می‌گویم.
 • عاشورا، درس زندگی، خوبی، فلاحت و بندگی است؛ فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی را خدمت شما همکار گرامی تسلیت عرض می‌کنم. امیدوارم عزاداری‌هایتان موردقبول حق‌تعالی قرار گیرد.
 • دو دست بریده‌اش، برای گرفتن دست همه عالمیان کافی است؛ با نهایت تأثر و تأسف، ایام حزن‌انگیز تاسوعا و عاشورا را به شما همکار گرامی تسلیت می‌گویم؛ باشد که از برکات و معنویات اهل‌بیت (ع) بهره‌مند شوید.

شما می‌توانید متن‌هایی با این مضمون را برای تسلیت به همکار خود بفرستید؛ همچنین اگر صاحب شرکتی هستید، برای ارسال متن‌ تسلیت به کارمندان خود از سامانه ارسال پیامک استفاده کنید.

نمونه پیام تسلیت تاسوعا و عاشورا به دوست

برای ارسال پیام تسلیت به دوست خود، می‌توانید از لحن ساده و دوستانه استفاده کنید؛ متنی با لفظ شاعرانه و حزن‌انگیز و حاوی شعرهای معروف، بهترین گزینه‌ها برای تسلیت تاسوعا و عاشورا به دوست‌تان است. به نمونه‌های زیر توجه کنید:

 • با قلب بشر، مونس و دمساز حسین است، در خلوت شب، محرم و همراز، حسین است؛ تاسوعا و عاشورای حسینی تسلیت باد.
 • وقتی امام حسین علیه‌السلام به کربلا رسید، آسمان داغدار شد و دل کویر به درد آمد. (نام دوست‌تان) با نهایت تأثر و تأسف، ایام سوگواری تاسوعا و عاشورا را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض می‌کنم؛ باشد که از معنویات این ایام بهره‌مند شوید.
 • مهم نیست در کجای قرن چندم باشیم؛ ما همیشه رعیتم و تو ارباب، ای حسین! تاسوعا و عاشورا تسلیت باد.
 • حسین علیه‌السلام یاور می‌خواهد؛ همراهی کنید. دوست عزیزم، ایام سوگواری امام حسین را به شما تسلیت عرض می‌کنم.

لحن متن تسلیت ایام محرم برای ارسال به دوستان، باید ساده و روان، حزن‌انگیز و شاعرانه باشد؛ در این پیام‌ها نیازی به استفاده از کلمه‌های رسمی وجود ندارد.

نمونه متن تسلیت تاسوعا و عاشورا به بزرگان خانواده

برای ارسال متن ادبی تسلیت عاشورا به بزرگان خانواده باید به لحن رسمی، خوانا، روان و حزن‌انگیز توجه کنید؛ این پیام‌ها می‌توانند طولانی‌تر از پیامک تسلیت تاسوعا و عاشورا به همکار و مشتری باشند

نمونه‌های زیر از بهترین پیام‌های تسلیت تاسوعا و عاشورا به بزرگان خانواده هستند:

 • روز عاشورا و تاسوعا كه می‌رسد، دل‌ شیعیان در آتش عشق حسین و ابوالفضل می‌سوزد؛ این ایام حزن‌انگیز را به شما تسلیت می‌گویم، عزاداری‌هایتان مقبول درگاه حق‌تعالی.
 • هرکسی‌كه واقعه عاشورا و تاسوعا را شنیده باشد، دل از این عاشقی برنمی‌دارد؛ ایام سوگواری امام حسین علیه‌السلام را به شما تسلیت عرض می‌کنم.
 • عصر عاشورا پایان مسیر نیست، آغاز راه بندگی است؛ با قلبی غمگین، ایام تاسوعا و عاشورا را به شما تسلیت می‌گویم. باشد که در این روزهای سوگ، از برکات امام حسین (ع) بهره‌مند شوید.
 • بوی حسین، بوی بهشت خدا به مشام می‌رسد؛ تاسوعا و عاشورای حسینی تسلیت باد.

با ارسال متن‌هایی با متن روان و حزن‌انگیز، علاوه‌بر عرض تسلیت، احترام خود به فرد بزرگ‌تر خانواده را نیز در این ایام نشان می‌دهید.

متن رسمی تسلیت عاشورا برای خانواده

فراز اس ام اس؛ بهترین انتخاب برای ارسال پیام تسلیت تاسوعا و عاشورا

پیام‌های تسلیت تاسوعا و عاشورا، علاوه‌بر نشان دادن احترام به مخاطبان، نمادی از همدردی و توجه به ارزش‌های دینی هستند.

انتخاب متن‌ مناسب برای هر مخاطب، از مشتری گرفته تا همکار و دوست، نشان‌دهنده‌ حساس بودن این موضوع است؛ باید برای هر مخاطب، پیامی مناسب خودش بفرستید

برای مثال ارسال پیام تسلیت دوستانه برای مشتریان، به اعتبار کسب‌وکار شما ضربه می‌زند.

باتوجه‌به اهمیت برقراری ارتباط موثر با مخاطبان در ایام محرم، برای خرید پنل ارسال پیامک گروهی، می‌توانید از خدمات فراز اس ام اس استفاده کنید

با استفاده از این سامانه، به‌راحتی و با قیمت مناسب، پیام‌های تسلیت خود را به‌صورت گروهی برای مخاطبان‌تان بفرستید

فراز اس ام اس با ارائه خدمات باکیفیت و پشتیبانی مناسب، بهترین گزینه برای کسب‌وکارهایی است که به‌دنبال برقراری ارتباط مؤثر با مشتریان خود هستند.

مطلب مفید بود ؟ ۱ ۰

شما هم بخوانید