سایت فتوکده

آفیس بزرگترین مرکز فروش تابلو

تابلو دیواری جدید

 

10 مدل تابلو دیواری جدید 1402

 

 

تابلو دیواری جدید با طرح های متنوع یکی از عناصر تزیینی کاربردی برای تزیین دیوار است. اما 10 مدل تابلو دیواری جدید کدامند؟ همانطور که می دانید هر ساله طرح های جدیدی به عنوان آثار تزیینی ارائه می شوند.

 

می توانید با توجه به نوع طراحی هر فضا، از انواع این آثار تزیینی استفاده کنید. یکی از کاربردی ترین این آثار، تابلو دیواری با طرح های جدید و شیک است. بسیاری از افراد تمایل دارند که از طرح های جدیدی که توسط طراحان ارائه می‌ شوند، برای طراحی تزیین دیوار استفاده کنند.

 

در سال جدید نیز این افراد به دنبال خرید تابلو دیواری با طرح های تازه و منحصر به فرد هستند. برای آشنایی با انواع تابلو می توانید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

 

تابلو دیواری جدید مینیمال

 

یکی از انواع تابلو دیواری جدید، آثاری هستند که با طرح مینیمال ارائه می شوند. این واژه در فارسی کمینه نام دارد. به این معنی که برای طراحی یک اثر از کمترین عناصر استفاده می شود.

 

معمولا از تابلو مینیمال برای تزیین فضاهای مدرن و امروزی استفاده می شود. طرح های جدیدی هر ساله توسط هنرمندان ارائه می شوند که می توانند انتخاب مناسبی برای تزیین دیوار و چاپ روی بوم نقاشی باشند. می توانید با خرید تابلو دیواری جدید مینیمال، نوع طراحی فضا را تغییر دهید.

 

تابلو دیواری مدرن

 

همانطور که می دانید ساختمان های امروزی به صورت مدرن طراحی می شوند. از این رو باید از عناصری برای تزیین دیوار در آن استفاده کرد که دارای طرح مدرن باشند. طرح های جدیدی که روی بوم نقاشی چاپ می شوند اغلب جدید و مدرن هستند.

 

شما می توانید از تابلو دیواری مدرن برای طراحی و تزیین فضاهای مدرن استفاده کنید. در این صورت عناصر و اجزای یک دکوراسیون داخلی با هم هماهنگی بیشتری دارند. این نوع تابلو دیواری جدید از فروش بالایی برخوردار هستند.

 

تابلو دیواری مدرن

 

تابلو دیواری کلاسیک

 

بسیاری از فضا ها به صورت کلاسیک طراحی می شوند. در نتیجه نیازمند استفاده از عناصر تزیینی کلاسیک نیز هستند. انواع تابلو دیواری جدید با طرح کلاسیک نیز هر ساله از فروش بالایی برخوردار هستند. ممکن است از تصاویر کلاسیک اروپایی یا طرح های جدیدی که با این سبک طراحی شده اند، برای طراحی فضا استفاده شود. تابلو دیواری کلاسیک را باید در فضایی نصب کرد که با سبک کلاسیک طراحی شده است.

 

تابلو دیواری خط

 

تابلو دیواری خط یکی از انواع طرح های جدید است و هر ساله طراحان بسیار زیادی آثار متنوعی را در این زمینه طراحی می کنند. ممکن است که از خوشنویسی در کنار نقاشی استفاده شده باشد.

 

در این صورت تابلو نقاشی خط خواهدشد. این نوع تابلو دیواری جدید مختص نقاشی و هنر معاصر است و هر ساله طرح های متنوعی در این زمینه ارائه می شود. در سال جدید نیز این نوع طرح ها طرفداران زیادی دارند.

 

تابلو نقاشان معروف

 

تابلو نقاشان معروف یکی از پرفروش ترین طرح های هر ساله است که به شکل های مختلفی طراحی و تولید می شود. می توانید برای تزیین دیوار از انواع طرح های مشهور نیز استفاده کنید.

 

این تصاویر به صورت چاپی روی بوم ارائه می شوند. تابلو دیواری جدید ممکن است دارای طرح هایی از نقاشان معروف باشد که به دلیل فاخر بودن این آثار تاثیر زیادی در زیبایی دکوراسیون داخلی دارند. با خرید تابلو با این طرح می توانید تغییرات مثبتی در فضا ایجاد کنید.

 

تابلو طرح برجسته

 

میزان فروش تابلو طرح برجسته نشان می دهد که این نوع طرفداران زیادی دارد. از این رو انواع تابلو دیواری جدید با طرح های برجسته و سه بعدی نیز ارائه می شوند.

 

هر ساله نیز طرح های متنوعی در این زمینه ارائه می شود که می توانیم از آن ها برای تزیین دیوار استفاده کنیم. بهتر است با توجه به نوع طراحی فضا، از انواع طرح تابلو دیواری استفاده کنید. طرح های برجسته بسیار زیبا ارائه می شوند و انتخاب مناسبی برای فضای مدرن هستند.

 

تابلو سه تکه و ست

 

تابلو های ست و چند تکه یکی از پرفروش ترین آثار تزیینی هستند. به همین دلیل انواع تابلو دیواری جدید با طرح های چند تکه ارائه می شوند. اغلب موضوع این آثار مدرن و فانتزی است. در نتیجه می توانید با خرید تابلو، از این طرح های مدرن در طراحی فضاهای امروزی استفاده کنید.

 

تابلو دیواری چند تکه

 

تابلو منظره و طبیعت

 

مناظر طبیعی به عنوان یکی از پرکاربرد ترین سوژه ها برای طراحی فضا در نظر گرفته می شوند. از این رو یکی از انواع تابلو دیواری جدید، طرح منظره و طبیعت است.

 

می توانید از بین طرح های جدید، تصاویری را انتخاب کنید که با نوع طراحی فضا همخوانی دارند. امروزه برای طراحی فضا از انواع طرح های جدید و امروزی استفاده می شود. تابلو منظره و طبیعت نیز یکی از این آثار است.

 

تابلو مذهبی

 

طرح های مذهبی تنها برای فضاهای مذهبی ارائه نمی شوند. در بسیاری از منازل مسکونی از انواع تابلو مذهبی برای تزیین دیوار استفاده می شود. به همین دلیل هر سال در هنگام ارائه آثاری مانند تابلو دیواری جدید، طرح های مذهبی نیز دیده می شوند.

 

می توانید با توجه به میزان فروش تابلو، از طرح های متنوع در این زمینه برای تزیین دیوار استفاده کنید.

 

تابلو فنگشویی

 

یکی از انواع تابلو دیواری جدید که از فروش بالایی برخوردار است و طرفداران زیادی دارد، تابلو فنگ شویی است. این نوع آثار دارای طرح های خاصی هستند که هر ساله به صورت جدید با طراحی تازه ارائه می شوند. در نتیجه می توانید برای تزیین دیوار از این نوع آثار نیز استفاده کنید.

 

شما عزیزان می توانید برای دیدن طرح ها و نمونه های بیشتر انواع تابلو ها، از وب سایت دکورآفیس ( https://decor-office.com/) دیدن نمایید و یا با شماره 09104962527 تماس حاصل فرمایید

 

دکورآفیس بزرگترین مرکز فروش تابلو دیواری های جدید در تهران است.

این مطلب کامل بود ؟ 2 0

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران