۳ نقطه ای که در آنجا می توانید آرامش را لمس کنید

اجاره ویلا

۳ نقطه ای که در آنجا می توانید آرامش را لمس کنید

بعد از یک هفته شلوغ و پر دغدغه یا چندین ماه زندگی و کار در شهرهای بزرگ، سفر به طبیعتی آرام می‌تواند حس و حالتان را عوض کرده و جان تازه‌ای به شما ببخشد. تفاوتی هم ندارد که فقط یک روز آخر هفته را فرصت داشته باشید یا بخواهید برای تعطیلات چند روزه برنامه‌ریزی کنید. در هر صورت مقاصد زیادی برای تجربه آرامش به دور از هیاهوی شهر وجود دارد. در ادامه می‌خواهیم به سه نقطه مختلف برای لمس آرامش در ایران با اجاره ویلا از سایت شب به دل طبیعت بزنیم.

سفر را با منطقه‌ای در شمال شرق تهران، با طبیعت خنک و دلچسب آن شروع می‌کنیم که حتی در گرم‌ترین روزهای سال نیز می‌توانید از خنکی هوای آن لذت ببرید. طبیعت زیبای فیروزکوه با باغ‌های میوه، دشت‌های زیبا، دره‌های پرآب، رودخانه‌های خروشان و البته زمستان‌های پربرفش شناخته می‌شود.

فیروزکوه نیز به دلیل فاصله کمی که با تهران دارد یک مقصد جذاب برای تجربه آرامش یک یا چند روزه در دل طبیعت است که می‌توانید با اجاره ویلا و سوئیت آن را به خود هدیه دهید.

در این منطقه روستاهای زیادی وجود دارند که در هر فصلی به آن‌ها سفر کنید با یک شگفتی مواجه خواهید شد. سرسبزی و خنکی بهار و درختان پرشکوفه که جان تازه‌ای به طبیعت بخشیده، روح شما را هم تازه می‌کند. در گرمای تابستان می‌توانید به خنکای طبیعت با باغ‌های سیب، گیلاس، زردآلو، آلبالو پناه ببرید و به دل دره‌های پرآب بزنید یا ویلای خود را در نزدیکی رودخانه‌های فیروزکوه یا دشت‌های زیبای آن رزرو کنید.

در فصل پاییز نیز طبیعت رنگارنگ این منطقه با چشم‌اندازهای زیبا میزبان شماست اما در زمستان باید خود را برای هیجان تفریحات زمستانی در این منطقه آماده کنید.

پنجره‌ای به آرامش و شادی در طبیعت اطراف تهران با اجاره ویلا کردان

اجاره ویلا کردان

با وجود اینکه تهران به عنوان یکی از شلوغ‌ترین شهرهای ایران شناخته می‌شود ولی این شهر برای تجربه آرامش هم برگ‌های برنده زیادی دارد. پس اگر ساکن یا مسافر پایتخت هستید و می‌خواهید چند روزی را فارغ از هر گونه هیاهو، ترافیک، صدای ماشین‌ها و شلوغی‌ها باشید، به طبیعت اطراف تهران پناه ببرید و با اجاره ویلا کردان تجربه نابی از آرامش را داشته باشید.

کردان با طبیعت کوهستانی‌اش یک مقصد جذاب حتی برای فصل‌ها گرم در دل تابستان است. زمانی که تمامی روستاها و باغ‌های اطراف جاده‌ها پر از میوه‌های مختلف مثل آلبالو، سیب، گیلاس و میوه‌های دیگر می‌شود و زیبایی آنجا را دو چندان می‌کند. در بهار و پاییز هم می‌توانید از هوای خنک و زیبایی‌های ناتمام آن لذت ببرید. در بهار شکوفه درختان و در پاییز دریای برگ‌های رنگارنگ روی زمین تصویر شگفت‌انگیزی را ایجاد می‌کنند که چشمتان از دیدن آن‌ها سیر نخواهد شد. جایی که برای تعطیلات آخر هفته ویلاهای متنوعی دارد که بنا به شرایط خود می‌توانید در بخش‌های مختلف کردان از لوکس تا اقتصادی آن‌ها را رزرو کنید.

کردان علاوه‌بر اینکه همه چیز را برای اقامت شما مهیا می‌کند، طبیعت زیبا و دلنشینی دارد که خبری از دود و آلودگی در آن نیست. مهم‌تر از آن به دلیل فاصله کمی که با تهران و کرج دارد می‌توانید در مدت زمان کوتاهی خود را به آنجا رسانده و حتی برای سفر یک روزه روی آن حساب کنید.

حتی اگر می‌خواهید دورهمی‌های دوستانه و خانوادگی برگزار کنید، ویلاهای کردان یک گزینه مناسب برای اجاره کردن هستند که امکانات و متراژ مختلفی داشته و می‌توانید با توجه تعداد نفرات و شرایط خود هر یک را رزرو کنید.

غوطه ور شدن در دریای ابر ها و لمس آرامش با اجاره ویلا ماسال

اجاره ویلا ماسال

خود را برای رفتن میان رویاها آماده کنید. قرار است چند روزی را درست در دل طبیعت با تصاویر تماشایی، مشابه آنچه در کارتون‌های کودکی‌مان دیده‌ایم، سپری کنیم. اینجا طبیعت زیبای ماسال است. جایی که در فصل بهار، تابستان و پاییز بیشتر شبیه رویاست تا واقعیت. البته اگر عاشق دیدن تصاویر زمستانی باشید باز هم ماسال چشم‌اندازهای تماشایی دارد که نباید آن‌ها را از دست بدهید. با اجاره ویلا ماسال، طبیعت با زیبایی‌های بی‌انتهای میزبان شما خواهد بود.

با اقامت در ویلای ماسال پنجره روبه خنکی هوا و سرسبزی طبیعت باز می‌شود و تنها صدایی که به گوش می‌رسد، آواز پرندگان است.

این منطقه رویایی دارای چندین ییلاق است که می‌توانید هر یک از آن‌ها را برای سفر و اقامت انتخاب کنید. اما همه ییلاق‌های آن بیش از هر چیز به دریای ابرها معروف هستند؛ به ویژه در بام ماسال که به دلیل داشتن ارتفاع بالاتر احتمال اینکه بتوانید اقیانوس ابر را در آنجا تماشا کنید، بسیار بیشتر است. اما به‌طور کلی اگر در فصل بهار یا پاییز به آنجا سفر کنید و بخت با شما یار باشد می‌توانید به تماشای شکوه دریای ابرهای بنشینید. این بهشت ییلاقی در استان گیلان همچنین در کنار چندین آبشار بلند و زیبا و رودخانه‌های پر آب قرار دارد.

ییلاقات ماسال در استان گیلان فاصله چندانی با تهران ندارند و از مبدا این شهر یا سایر شهرهای اطراف می‌توانید با کمتر از ۵ ساعت رانندگی خود را به آنجا رسانده و چند روز زندگی در دل طبیعت را تجربه کنید.

هر مقصدی را که برای تجربه آرامش در دل طبیعت خود انتخاب می‌کنید، برای اقامت خود می‌توانید تنوع بالایی از ویلا و سوئیت را انتخاب کنید. در تمامی شهرها و روستاهای کشور به ویژه مناطقی که در دل طبیعت قرار دارند، رزرو ویلا بهترین گزینه‌ است. چرا که با وجود تنوع بالای آن‌ها می‌توانید با هر بودجه و شرایطی ویلا یا سوئیت موردنظرتان را انتخاب کنید و در این زمینه محدودیتی نخواهید داشت.

مطلب مفید بود ؟ ۱ ۰

شما هم بخوانید