فتوکده| عکس بازیگران , عکس نوشته , متن

 • امروز دوشنبه ۴ اردیبهشت

 • 

  جنجال امیر تتلو و کلیپ لو رفته جدید

  .

   

    ماجرای جنجال امیر تتلو و کلیپ لو رفته جدید
   

   


   
  سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها
   

  امیر تتلو از تلویزیون تا کلیپ مپتذل

   

  هنوز جنجال دعوت از پوزر بی حجاب به ماه عسل شبکه سه فراموش نشده است که اینبار افتضاحی دیگر رخ داد، الهام عرب که با سو استفاده از معروفیت یک روزه هزاران هزار به لایک خور خود در شبک ههای اجتماعی افزود و از این راه بساط تبلیغ مدلینگ بی حجاب را چنان گسترده کرد که در آخر با اخطار مسئولان زیرصلاح مجبور به توقف انتشار عکس های بی حجاب اش شد

   

  اینبار امیر تتلو است که با سابقه درخشان خود بعد از مدت ها ممنوع الخروجی با خواندن اهنگ شهدا – خلیج فارس و انرژی هسته ای سعی در نشان دادن تغییر خود میداد تا بتواند مشکل فعالیت و خروج خود را حل کند که البته موفق هم شد و برای دقایقی کوتاه در بخش خبری بدون سانسور در شبکه ملی مصاحبه کرد اینبار با سو استفاده از موقعیت خود در کلیپی لو رفته بدون توجه به شئونات اسلامی و مقررات کشور در حال ابراز احساسات با دختران جوان دیده میشود !

   

   

  انتشار این کلیپ با واکنش گسترده هواداران مواجه شد تا جایی که معترضین دوباره با ادبیات زننده این خواننده مواجه شدند که فتوکده به دلیل استفاده از الفاز غیر قابل انتشار از نشر آن معذور است ! حالا باید دید چطور میشود خواننده ای زیر زمینی با ان سوابق و حال این روزا چگونه زیر نظر وحید شمسایی در حال تمرین برای ورود به لیگ برتر فوتسال میباشد !

   

  تتلو در تلگرام خود به انتشار این فیلم اینگونه واکنش داد !!

   

  متاسفم واسه تتلیتیام متاسف !!! چقدر اونجا گفتم این کارارو نکنید !! واقعا متاسفم براى خودم !! هوادارام و مردم کشورم !! حالم داره از همه چی بهم میخوره حالا تازه اونایی که به زوووور هم بغلم کردن اصلا به سن قانونی هم نرسیده بودن و ننه باباهاشونم اونجا بودن .
   
  خاک برسر اونایی که این کارو کردن و اسم خودشونم میذارن طرفدار !!من اینجور طرفدار بی شعور نمیخوام همه اونایی که این فیلمارو گرفتن و اون روز اونجا بودن رو تو پیج ببینم بلاک میکنم !! همشون رو
   
   
  تهیه و تنظیم : سایت فتوکده
   
   
  • فتوکده دات کام
  • ۲۲ فروردین ۱۳۹۵
  • نظرات تایید شده : ۱
  ۱ نظر به ثبت رسیده است
  1. مطهره در تاریخ یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ گفته :

   بابایکی اینوازبرق بکشه…عموماذافاذا؟؟؟؟؟

   [پاسخ]

  نظر بدهید (نظرات بعد از تایید نمایش داده میشود)

  کپی برداری از سایت ممنوع میباشد. 2017 - 2013