ادمینی اینستاگرام، شغل پردرآمد و ایده آل در خانه

ادمینی اینستاگرام، شغل پردرآمد و ایده آل در خانه

تقریبا هر کسب و کاری که می شناسیم، یا در اینستاگرام حضور دارد، یا می خواهد وارد اینستاگرام شود و از رقابت با سایر بیزینس ها جا نماند.

حضور بیش از ۴۰ میلیون کاربر ایرانی در اینستاگرام، این پلتفرم را به یکی از مهم ترین و موثرترین بسترهای فروش در ایران تبدیل کرده است. پس طبیعی است که هر کسب و کاری برای رشد و افزایش فروش روی این بستر حساب ویژه ای باز کند.

این رقابت و تلاش برای حضور موفق در اینستاگرام باعث شده یک بازار شغل بسیار جذاب شکل بگیرد. کسب و کار ها به افرادی نیاز پیدا کرده اند که بتوانند مدیریت پیج را بر عهده گرفته و به رشد و افزایش فالوور های آن کمک کنند. به این افراد ادمین اینستاگرام گفته می شود. ادمین فردی است که مسئولیت یک یا چند یا کل کارهای پیج را بر عهده می گیرد.

از پاسخگویی به دایرکت و کامنت و ثبت سفارش گرفته تا تولید محتوا، مشاوره برنامه ریزی و… در هر صورت، یک بازار بسیار جذاب برای افرادی که به دنبال شغل هستند ایجاد شده است. یکی از مهم ترین مزیت های شغل ادمینی، این است که می توانید در خانه کار کنید و از این نظر، به خصوص برای دانشجوها، خانه دارها، افرادی که به هر دلیل نمی توانند یا دوست ندارند حضور فیزیکی در محل کار داشته باشند و همینطور هر فردی که به دنبال یک کا با درآمد خوب است، شغل مناسبی است.

در ادامه این مطلب به شما می گوییم که چرا ادمینی یک شغل ایده آل برای کسب درآمد در خانه به حساب می آید.

مدیریت زمان کاملا با خودتان است

مدیریت زمان کاملا با خودتان است

همانطور که گفتیم، شما می توانید بدون نیاز به حضور فیزیکی، کار ادمینی را داشته باشید. بنا بر این، مدیریت کامل زمان بر عهده شما است.

می توانید صبح، شب یا هر زمانی که دوست داشتید کار خودتان را پیش ببرید. البته برخی از کارفرما ها از ادمین می خواهند که ساعات مشخصی را برای انجام کار تعیین کند. در واقع، همه چیز بستگی به توافق میان ادمین و کارفرما دارد.

به تجهیزات خاصی نیاز ندارید

برای کار ادمینی شما با همان گوشی میان رده ای که دارید می توانید همه کار بکنید. از فیلمبرداری و عکسبرداری گرفته تا ادیت و تدوین حرفه ای. تنوع اپلیکیشن های موبایل به حدی است که شما را از هر ابزار و برنامه دیگری بی نیاز می کنند و شما با همان گوشی می توانید محتواهای بسیار جذابی تولید کنید و به درآمد برسید. بنا بر این، نیازی نیست در محل کار حضور داشته باشید و به تجهیزات خاصی وابسته باشید.

می توانید همزمان با چندجا کار کنید

در شرایط کار حضوری، شما ناچار هستید تمام مدتی که در سر کار هستید را متمرکز بر همان کار باشید. مشخصا غیر از این، نه حرفه ای است، نه اخلاقی. اما ادمینی شغلی است که شما می توانید در خانه انجامش بدهید و مدیریت زمان هم بهصورت کامل در اختیار شما است. بنا بر این، می توانید با مدیریت زمان، با چند بیزینس همزمان کار کنید.

به عنوان مثال اگر ادمین فتوشاپ هستید، خیلی راحت می توانید برای چندین و چند پیج، بنر تبلیغاتی تولید کنید. در این حالت، درآمد شما چند برابر می شود.

می توانید کسب و کار خودتان را راه بیاندازید

می توانید کسب و کار خودتان را راه بیاندازید

ادمینی اینستاگرام باعث می شود شما مهارت های زیادی را یاد بگیرید. از تولید محتوا گرفته تا فروش، تعامل و این که به صورت کلی یک کسب و کار چگونه می تواند در دنیای اینترنت رشد کند. در هر صورت کار کردن در خانه این فضا را برای شما ایجاد می کند که بتوانید بیشتر روی راه اندازی کسب و کار خودتان وقت و تمرکز بگذارید.

تا اینجا به شما گفتیم که چرا ادمینی شغل مناسبی برای کار در خانه است. در ادامه، یک خبر خوب هم برای شما داریم و قصد داریم یک پلتفرم جامع و تخصصی برای استخدام ادمین حرفه‌ای اینستاگرام به شما معرفی کنیم. وبسایت دیدوگرام، تنها سایت اختصاصی برای کاریابی ادمین‌ها در ایران است که به طور تخصصی هم آموزش ادمینی دارد و هم زمینه ورود به بازار کار و استخدام شما را فراهم می‌کند.

پس اگر جویای کار  و استخدام شدن به عنوان ادمین پیج اینستاگرام هستید یا خودتان به  ادمینی علاقه دارید، یا هنوز در ابتدای راه هستید میتوانید در دوره‌های اختصاصی ادمینی در دیدوگرام ثبت نام کنید و تمام ان چیزی که برای ادمینی لازم است، از تولیدمحتوا گرفته تا کسب درامد از اینستاگرام را یاد بگیرید. سپس با راهنمایی‌های موجود در دوره آموزشی ادمینی میتوانید نمونه کار بسازید و به کارفرما ارائه دهید.

و اگر صاحب پیجی هستید و به دنبال لیست کامل ادمین های متخصص پیج اینستاگرام میگردید، باز هم دیدوگرام مناسب شماست. وبسایت دیدوگرام فضایی فراهم کرده که کارفرماهایی که به دنبال ادمین اینستاگرام استخدام هستند، میتوانند آگهی‌های استخدام خود را در دسته‌بندی‌های مختلف در سایت درج کنند و در معرض دید کارجویان قرار دهند.

دیدوگرام برای اولین بار یک پل ارتباطی بین ادمین‌ها و کارفرمایان ایجاد کرده است. تمامی ادمین‌های معرفی شده در این پلتفرم اموزش‌های تخصصی ادمینی اینستاگرام و کسب درآمد از اینستاگرام را گذرانده اند و مورد تایید تیم دیدوگرام هستند.

شما می‌توانید آگهی خودتان را در این سایت ثبت کنید و ادمین مورد نظرتان را با خیال راحت پیدا کنید؛ با ادمین ها ارتباط بگیرید و به توافق برسید و بروید سراغ شروع همکاری! چه چیزی از این بهتر؟

در ضمن اطلاعات تکمیلی ادمین ها مانند اینکه آیا پاره وقت یا تمام وقت هستند، به صورت دورکاری کار می کنند یا حضوری  و… نیز به شما نمایش داده میشود. پس پیشنهاد می‌کنیم همین حالا به سایت و بلاگ دیدوگرام یعنی www.didogram.com سر بزنید.

مطلب مفید بود ؟ ۳ ۱

شما هم بخوانید