بهترین قیمت بلیط هواپیما خارجی با فلای تودی

بهترین قیمت بلیط هواپیما خارجی با فلای تودی

اگرچه سفرهای خارجی به نسبت سال‌های گذشته آسان‌تر شده است اما هزینه سفر هنوز پرچالش‌ترین موضوع پیش رو هنگام سفر رفتن است.

اینکه بتوانید سفری اقتصادی و ارزان به مقصد رویاییتان داشته باشید احتمالا لذت سفر رفتن را برایتان بیشتر خواهد کرد. ما به شما راهکارهایی را ارائه می‌دهیم که بتوانید بهترین قیمت بلیط هواپیما خارجی را خریداری کنید.

بهترین قیمت بلیط هواپیما خارجی با فلای تودی

مقصد سفرتان کجاست؟ در سایت فلای تودی مقصد را تعیین کنید

به دنبال خرید بلیط هواپیما به کدام مقصد هستید؟ اگر مقصد شما جزو کشورهایی باشد که نیاز به ویزا ندارند به راحتی می‌توانید پروازهای متعددی به مقصد مورد نظرتان تهیه کنید.

بعنوان مثال احتمال اینکه بتوانید همه روزه بلیط هواپیما به کشور ترکیه را بیابید وجود دارد. از طریق سایت فلای تودی به راحتی می‌توانید بلیط هواپیما بخرید. در بخش مربوط به خرید بلیط هواپیما، بلیط هواپیما خارجی را انتخاب کنید.

لازم است کمی اطلاعات درباره فرودگاه‌های مقصدتان داشته باشید. بعنوان مثال شهر استانبول دو فرودگاه دارد. فرودگاه استانبول که با نام فرودگاه جدید استانبول نیز شناخته شده است و با کد IST معرفی می‌شود و فرودگاه صبیحا گوکچن که در بخش آسیایی واقع شده است.

مقاصد دیگر نیز همینطور است و گاها چند فرودگاه بین المللی در یک شهر وجود دارد که شما هنگام جستجوی پرواز باید فرودگاه مورد نظرتان را مشخص کنید.

این مساله هنگام خرید بلیط هواپیما لندن نیز به چشم می‌خورد چرا که لندن چند فرودگاه دارد، هرچند اغلب پروازها به فرودگاه هیترو لندن صورت می‌گیرد، با اینحال اگر فرودگاه دیگری مد نظرتان باشد می‌توانید در لیست فرودگاه‌ها آن را انتخاب کنید. علاوه بر اینها این امکان وجود دارد که به طور کلی تمامی پروازها به مقصد لندن را فارغ از فرودگاه آن ببینید. این کار به شما شانس پیدا کردن قیمت بهتری از پروازها را می‌دهد چرا که لیست وسیع‌تری از پروازها را به طور یکجا برای مقصدتان خواهید یافت.

تاریخ سفرتان را مشخص کنید

هنگام خرید بلیط هواپیما خارجی از سایت فلای تودی، در صورتیکه بلیط رفت و برگشت خریداری می‌کنید، تاریخ رفت و برگشتتان را وارد کنید.

تاریخ سفر به شما کمک می‌کند قیمت‌های بهتری برای پروازها بیابید بخصوص که برای بسیاری از مسیرها بلیط‌های چارتری با قیمت مناسب‌تری موجود است.

علاوه بر اینها، برای مواقعی که می‌خواهید نسبت به اخذ ویزای توریستی اقدام کنید، مشخص بودن مدت زمان سفرتان اهمیت بالایی خواهد داشت بنابراین خرید بلیط رفت و برگشت لازم است.

ارزانترین قیمت بلیط هواپیما خارجی را بیابید

ارزانترین قیمت بلیط هواپیما خارجی را بیابید

پیدا کردن بهترین قیمت پروازهای خارجی از جمله کارهاییست که بررسی زیادی لازم دارد. بخصوص اگر بخواهید ایرلاین‌های مختلف را یک به یک چک کنید تا قیمت پرواز در تاریخ مورد نظرتان را بیابید و با هم مقایسه کنید.

اما با کمک سایت فلای تودی همه پروازهای ایرلاین‌های مختلف به مقصد مورد نظرتان را یکجا خواهید دید که این لیست به ترتیب ارزانترین قیمت چیده شده است. بنابراین همیشه اولین پروازی که به شما نمایش داده می‌شود ارزانترین خواهد بود.

اما همه چیز به یک لیست ساده از پروازها ختم نمی‌شود بلکه گزینه‌های مختلفی وجود دارد که به کمک آن می‌توانید پرواز مناسب‌تری بیابید.

بعنوان مثال در بسیاری از مواقع هنگام خرید بلیط هواپیما خارجی از آنجایی که پرواز مستقیم از ایران وجود ندارد مجبور خواهید بود پروازهای خارجی را انتخاب کنید که اغلب حداقل با یک توقف صورت می‌گیرند. در نظر داشته باشید که هرچه تعداد و مدت زمان توقف بیشتر باشد قیمت پرواز پایین‌تر می‌آید.

اما اگر مدت زمان توقف و پرواز برایتان اهمیت بیشتری دارد، با تغییر دسته بندی از ارزانترین به سریع‌ترین پرواز، می‌توانید لیست پروازها را بر اساس کمترین مدت زمان سفر ببینید. هرچند در این صورت دیگر باید با ارزانترین پرواز خداحافظی کنید.

تقویم قیمتی را بررسی کنید

گاهی ممکن است بهترین قیمت بلیط هواپیما را یک یا چند روز قبل یا بعد از تاریخی که مشخص کرده‌اید بیابید. اما چطور چنین چیزی را پیدا کنید؟

سایت فلای تودی چنین امکانی را به راحتی برایتان فراهم می‌کند چرا که تقویم قیمتی به همین منظور طراحی شده است. با کلیک به روی تقویم قیمتی می‌توانید قیمت بلیط هواپیما خارجی را در تاریخ‌های مختلف که نزدیک به تاریخی است که شما مشخص کرده‌اید، ببینید.

با این بررسی که به شکل یک جدول نمایش داده می‌شود احتمال اینکه بتوانید پرواز با هزینه بهتر و قیمت ارزانتر را در محدوده سفرتان بیابید وجود دارد. بنابراین این گزینه را نادیده نگیرید.

ایرلاین مورد نظرتان را انتخاب کنید

ایرلاین مورد نظرتان را از فلای تودی انتخاب کنید

از گزینه‌هایی که هنگام خرید بلیط هواپیما خارجی از سایت فلای تودی در اختیار خواهید داشت انتخاب ایرلاین است.

اگر ترجیح می‌دهید با ایرلاین خاصی به سفر بروید با انتخاب نام ایرلاین، فقط پروازهایی که در تاریخ مورد نظرتان با ایرلاین انتخاب شده انجام می‌گیرد را خواهید دید.

هنگام خرید بلیط هواپیما خارجی فراموش نکنید قوانین پرواز، میزان بار مجاز و اطلاعات کامل سفر را بررسی کنید تا در فرودگاه با مشکل برخورد نکنید و نیاز نباشد هزینه اضافه پرداخت کنید.

خرید بلیط هواپیما خارجی با فلای تودی بسیار آسان است

امکان مقایسه قیمت پروازها با ایرلاین‌های مختلف در تاریخ‌های مختلف، مشاهده لیست پرواز بر اساس ارزانترین نرخ، انتخاب ایرلاین برای سفر و گزینه‌های متعدد دیگر از جمله مواردی هستند که به کمک سایت فلای تودی خرید بلیط هواپیما خارجی را برایتان آسانتر می‌سازد.

خرید بلیط به مقصد مورد نظرتان زمان زیادی نمیبرد چرا که از مقایسه تا انتخاب و خرید همه در یک صفحه قابل انجام است. اما بهتر است عجله نکنید و زمان کافی برای بررسی دقیق زمان سفر و پرواز انتخاب شده بگذارید تا سفر راحت‌تر و بهینه‌تری داشته باشید.

مطلب مفید بود ؟ ۴ ۰

شما هم بخوانید