قیمت نظافت منزل و راه پله + وظایف نظافتچی خانم و آقا

نظافت منزل به غیر از اینکه زمان کافی می خواهد، نیاز به تخصص و تجربه خاصی دارد. افرادی می توانند مراحل نظارت خانه خود را سریع و بدون دغدغه انجام دهند که زمان کافی و تجربه زیادی برای این کار داشته باشند. حال اگر یک مشکل جسمی مانند کمردرد و پادرد نیز به این مشکلات اضافه شوند که دیگر حتما باید کار نظافت راه پله و منزل را به یک فرد متخصص سپرد. در حال حاضر امکان رزرو نظافتچی خانم و آقا برای انجام امور نظافتی داخل منزل وجود دارد. از این رو اگر به هر دلیلی نمی توانید خودتان مراحل تمیز کردن خانه را انجام دهید، کافیست که از خدمات شرکت های تخصصی در زمینه نظافت کمک بگیرید. اما قبل از آن توصیه می کنیم که با ما همراه باشید تا قیمت نظافت منزل و راه پله و همچنین وظایف نظافتچی های خانم و آقا را به شما شرح دهیم.

قیمت نظافت منزل و راه پله + وظایف نظافتچی خانم و آقا

قیمت نظافت منزل

تمیز کردن منزل، نیاز به تخصص و تجربه خاصی دارد که هر فردی به راحتی از پس آن برنخواهد آمد. همین موضوع ایجاب می کند که در صورت نداشتن تخصص، کار نظافت منزل را به یک مجموعه معتبر بسپارید. قیمت نظافت منزل بر اساس عوامل بسیار متنوعی محاسبه می شود که توجه به این عوامل، به شما کمک می کند تا دقیق تر پروسه رزرو نظافتچی خانم و آقا را انجام دهید.

اولین موضوعی که باید در مورد قیمت نظافت خانه به آن اشاره کنیم، قیمت نظافتچی های خانم و آقا است. نظافتچی های خانم به دلیل ظرافت خاصی که در کار خود دارند، معمولا هزینه بیشتری دریافت می کنند. بنابراین، اگر اصرار به رزرو نظافتچی خانم برای نظافت را دارید، باید به این نکته نیز توجه داشته باشید که قیمت نظافت توسط این نظافتچی ها نسبت به نظافتچی های آقا بالاتر است.

به طور کلی، قیمت نظافت خانه بر اساس ساعتی که نظافتچی در خانه شما حضور دارد، محاسبه می شود. هر چقدر حجم کار بیشتر باشد، ساعات کار نیز افزایش پیدا می کند و هزینه پرداختی نیز بالاتر خواهد رفت. به غیر از این موارد، دیگر عامل مستقیمی وجود ندارد که روی قیمت نظافت منزل شما تاثیرگذار باشد. بیشتر باید به حجم کار و رزرو نظافتچی آقا و خانم توجه داشته باشید.

قیمت نظافت راه پله

قیمت نظافت راه پله

نظافت راه پله، یک کار تخصصی و اصولی است که باید با دقت هر چه تمام تر انجام شود. برخلاف باور بسیاری از مردم، تمیز کردن راه پله فقط با کمک نیروهای خدماتی آقا امکان پذیر است و نظافتچی خانم نمی تواند این کار را انجام دهد. از این رو اگر دغدغه نظافت کردن راه پله های خودتان را دارید، اصلا انتظار نداشته باشید که نظافتچی خانم برای این کار به منزل شما اعزام شود. نظافت راه پله ها نیاز به تخصص و تجربه خاصی دارد. باید از مواد شوینده مناسب برای نظافت استفاده شود. همچنین بسته به حجم کار، نحوه انجام کار نیز متفاوت است.

قیمت نظافت راه پله از سوی شرکت هایی که اقدام به اعزام نظافتچی می کنند، مشخص می شود. همانطور که قیمت نظافت منزل بر اساس ساعت کار مشخص می شود، قیمت تمیز کردن راه پله ها نیز ساعتی محاسبه خواهد شد. از این رو اگر برای شما مهم است که نظافت خانه و راه پله به صورت اصولی انجام شود و هر نقطه از راه پله کامل تمیز شود، باید کمی هزینه پرداختی خودتان را بالا ببرید.

قیمت نظافت راه پله به ازای هر ۸ ساعت محاسبه خواهد شد. اما اگر ساعات کار بیشتر شود، می توان هزینه ساعات اضافه را نیز پرداخت کرد. نظافت راه پله اگر به صورت تخصصی و اصولی انجام شود، دیگر خیالتان از بابت کیفیت کار راحت خواهد بود. پس گول افرادی که هزینه کمی را برای نظافت دریافت می کنند، نخورید. چون ممکن است آن ها به دلیل نداشتن تخصص، هیچ کمکی به شما جهت نظافت نکنند.

تنها عاملی که می تواند روی قیمت نظافت راه پله تاثیر بگذارد، حجم کار است؛ اما چرا؟ همانطور که اشاره کردیم هزینه نظافت بر اساس ساعات کار نظافتچی مشخص می شود. اگر حجم کار برای نظارت کردن راه پله زیاد باشد، ساعت کار افزایش پیدا می کند و هزینه نیز بالاتر خواهد رفت. سرعت کار نظافتچی آقا می تواند روی ساعات کار تاثیر بگذارد. اما معمولا به دلیل اینکه نظافتچی ها باید طبق برنامه پیش بروند و اصول خاصی را نیز انجام می دهند، روند کار مشخصی دارند.

بنابراین، اگر انتظار داشته باشید که تمامی بخش های راه پله از جمله دیوار، کف راه پله ها، نرده ها و … به طور کامل تمیز شوند، باید هزینه بیشتری را بپردازید. ولی اگر کار شما سطحی و در حد گردگیری باشد، ساعات کار کاهش پیدا می کند و می توانید هزینه کمتری پرداخت کنید. در نظر داشته باشید که اگر به همراه راه پله ها، نیاز به نظافت پارکینگ ساختمان نیز باشد هزینه نظافت پارکینگ به صورت مجزا محاسبه می شود.

قیمت نظافت منزل

وظایف نظافتچی خانم و آقا

به غیر از قیمت نظافت منزل و راه پله، یکی از سوالات رایجی که از سوی مردم جهت استخدام نظافتچی آقا و خانم پرسیده می شود، وظایف نظافتچی ها است. به طور کلی، وظایف نظافتچی های خانم و آقا با هم متفاوت است و نباید انتظار داشته باشید که همه آن ها خدمات یکسانی را به شما ارائه کنند. توجه به این وظایف و انتخاب بهترین نظافتچی برای انجام امور نظافتی، برعهده شماست. از این رو در ادامه به طور دقیق در مورد وظایف نظافتچی های خانم و آقا اشاره می کنیم.

وظایف نظافتچی خانم

خانم ها یکی از بادقت ترین نیروهای نظافتی هستند که می توانید از آن ها خدمات دریافت کنید. متاسفانه برخی از شرکت ها تفاوتی بین وظایف نظافتچی خانم و آقا قائل نمی شوند و حتی کارهای سنگین را نیز به نظافتچی های خانم می سپارند. اما واقعیت این است که کارهای سنگین مانند نظافت راه پله، شستشوی سقف و … برای نظافتچی های خانم قابل انجام نیستند.

وظایف نظافتچی های خانم نظافت منزل، اتاق خواب ها، سالن پذیرایی، شستشوی درب، دیوارها، کف زمین و …. است. حتی اگر نیاز به خانه تکانی حرفه ای قبل از عید داشته باشید، می توانید صفر تا صد این کار را به نظافتچی خانم بسپارید. نظافتچی های خانم به واسطه داشتن تجربه در حوزه تمیز کردن منزل، می توانند راحت تر امور نظافت منزل و بخش های داخلی آن را انجام دهند. از طرفی آن ها دقت بیشتری برای جابجایی وسایل شکستنی و ظرف و ظروف دارند. پس خیالتان از بابت کارهایی که به آن ها می سپارید راحت باشد.

نظافتچی های خانم می توانند در مهمانی های شما نیز حضور داشته باشند و اقدام به تمیز کردن خانه و شستشوی ظروف کنند. البته باید خدماتی که قرار است از نظافتچی خانم دریافت کنید، قبل از رزرو مشخص باشد. در غیر این صورت اگر خدمات مورد نیاز شما بیشتر از آن چیزی باشد که شرکت برای نظافتچی خانم تعریف کرده است، نظافتچی خانم می تواند از انجام این کارها خودداری کند.

نکته نهایی که باید در مورد وظایف نظافتچی خانم به آن اشاره کنیم، این است که امکان اعزام نظافتچی خانم برای نظافت شرکت ها و اداره ها وجود ندارد. نظافتچی های خانم فقط کار نظافت منزل را انجام می دهند و انتظار انجام کارهای سنگین و خارج از وظایف آن ها را نداشته باشید.

وظایف نظافتچی آقا

آقایان به دلیل داشتن شرایط جسمی خاص و تنومند بودن، می توانند بهترین نیرو جهت انجام امور نظافتی محسوب شوند. اگرچه برخی از آقایان دقت کافی و به اندازه نظافتچی های خانم را ندارند، اما معمولا سرعتی و تخصصی کار می کنند. وظایف نظافتچی های آقا کمی متنوع تر از وظایف نظافتچی های خانم است. خانم ها خدمات نظافتی خودشان را محدود به شما ارائه می کنند. اما آقایان می توانند تمامی امور به غیر از شستشوی فرش و نماشویی را انجام دهند.

امکان استخدام نظافتچی آقا برای نظافت شرکت و اداره وجود دارد. نظافتچی های آقا می توانند مراحل نظافت راه پله، پارکینگ و شستشوی سقف را نیز انجام دهند. البته آقایان قادر به انجام خدمات نظافت داخل منزل نیز هستند؛ اما چون اکثرا باب شده که خانم ها این کارها را انجام دهند، در اکثر موارد نظافتچی های آقا امور سخت تر و سنگین تر را انجام می دهند.

شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال؛ همراه شما برای نظافت خانه

اگر قصد برون سپاری نظافت منزل، راه پله و شرکت را دارید باید بهترین شرکت خدماتی نظافتی را انتخاب کنید. چون نیروی کار توسط این شرکت ها برای شما اعزام می شوند و کیفیت کار آن ها یک تعهد برای شرکت است. شرکت خدماتی نظافتی پاک رویال، یکی از شرکت های متخصص در زمینه اعزام نظافتچی آقا و خانم برای نظافت است. تمامی نیروهای کار این مجموعه متخصص و آموزش دیده هستند و با دقت امور نظافتی را انجام می دهند.

قیمت نظافت منزل و راه پله برای نظافتچی های آقا و خانم به صورت متفاوت تعیین شده است که می توانید برای استعلام و مشاهده قیمت، با این شرکت همراه باشید. در صورتی که نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه، نحوه انجام امور و … را دارید، کافیست که به سایت پاک رویال مراجعه کنید. تمامی توضیحات به صورت دقیق در این سایت به شما داده خواهد شد.

مطلب مفید بود ؟ ۴ ۲

شما هم بخوانید