تاریخ انتشار : ۷ مهر ۹۴

سجاد عبادی همسر دوم آزاده نامداری کیست

.

 

  سجاد عبادی همسر دوم آزاده نامداری کیست با عکس
 

 


 
سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها
 
 

سجاد عبادی همسر دوم آزاده نامداری

سجاد عبادی کیست، جنجال سجاد عبادی و همسرش اولش

 

 سجاد عبادی، فرزند رحیم عبادی رییس سازمان جوانان دولت اصلاحات و مرحومه فریده ماشینی از فعالان جبهه مشارکت است، سجاد عبادی تنها ١٢ روز پیش از رسانه ای شدن خبر ازدواجش با آزاده نامداری یعنی بیست و دوم شهریور همسر اولش را طلاق داده است .
 
 
 عکس سجاد عبادی و همسر دومش آزاده نامداری
 
 
عکس و بیوگرافی سجاد عبادی,همسر جدید آزاده نامداری

آزاده نامداری و مهناز افشار

 
پس از این ازدواج باید شاهد رابطه نزدیک تر آزاده نامداری و مهناز افشار باشیم زیرا که همسر این دو رابطه ای نزدیک با یکدیگر داشته و آنطور که گفته میشود هردو مدتی کوتاه پیش از ازدواج دومشان از همسر اول خود طلاق گرفته اند .
 

ازدواج عبادی قبل از طلاق همسر اول ؟

 
در ادامه خبر علاوه بر مشاهده تصویر شناسنامه همسر اول سجاد عبادی، مهسا آبومگر، که در صفحه مجازی وی منتشر شده است ، نوشته او خطاب به همسر سابقش و آزاده نامداری را میخوانید :
 جنجال سجاد عبادی و آزاده نامداری
 
افشاگری مهسا آبومگر,سجاد عبادی همسر دوم آزاده نامداری کیست,عکس همسر دوم آزاده نامداری,جنجال سجاد عبادی همسر جدید آزاده نامداری,زن قبلی سجاد عبادی,افشاگری علیه سجاد عبادی,همسر جدید آزاده نامداری,سجاد عبادی پسر رحیم عبادی,افشاگری,سجاد عبادی همسر دوم آزاده نامداری کیست,افشاگری علیه همسر جدید آزاده نامداری,سجاد عبادی کیست,ازدواج آزاده نامداری و سجاد عبادی,همسر سابق سجاد عبادی
 سجاد عبادی,سجاد عبادی کیست,سجاد عبادی همسر دوم آزاده نامداری کیست

نوشته مهسا ابومگر همسر اول سجاد عبادی

 

«آقای سجاد عبادی! گل هایی که هر سه شنبه برایش میبردی از همان گل فروشی میخریدی که برای من هم در این ٣ سال خریدی ؟! حرفهایی که سر سفره عقد در گوشش گفتی از جنس همان حرفهایی بود که در این ٣ سال در گوشم زمزمه کردی ؟! راستی به او هم گفتی که همیشه دوستش داری ؟!

 
 
مردی که سر قولش نماند مرد نیست ، پس حساب من با تو هیچ ! خانم نامداری عزیز، بانوی حجاب و اخلاق و عفاف و شکستن حرمت ها؛ من سر زندگی ام بودم که تو آمدی من بودم و تو آمدی او ٢٢ شهریور ٩۴ از من جدا شد و تو ماه هاست که از گل های رز سفیدت عکس میگذاری و روزهاست که آینه و شمعدان خانه ی مشترک جدیدت را به نمایش گذاشته ای حساب تو و خانواده هایی که از هم پاشیدی با خدا پ.ن: خدایا باز من ماندم و تو.»
 
 
لازم به ذکر است ، آزاده نامداری هر سه شنبه تصویر دسته گلی را در صفحه اینستاگرام خود قرار میداد
 
 
سجاد عبادی | سجاد عبادی همسر دوم آزاده نامداری کیست + عکس | سایت فتوکده
 
 
مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران