راهنمای تور سافاری صحرای دبی

راهنمای تور سافاری صحرای دبی

گشت‌وگذار در صحرای دبی برای انجام تفریحات هیجان‌انگیز و آشنایی با نحوه زندگی اعراب بادیه نشین، از جذابیت‌های تور سافاری دبی محسوب می‌شود

این راهنمای سافاری دبی برای آن دسته از افرادی مناسب است که هنوز نمی‌دانند در این جاذبه گردشگری و تفریحی دبی قرار است چه شرایطی را تجربه کنند و چه تفریحاتی در انتظارشان است.

سافاری دبی چیست؟

در پاسخ به سوال سافاری دبی چیست، باید بگوییم که در دل صحرای زیبا و وسیع دبی، کمپ‌های تفریحی وجود دارد که با امکانات تفریحی و خدمات رفاهی متنوع و عالی، فرصت ماجراجویی در کویر را به شما می‌دهند

ترکیب بی‌نظیری از احساس آرامش و هیجان را در سافاری صحرای دبی تجربه خواهید کرد که در کمتر جایی این امکان برای شما فراهم شده است. بنابراین با ادامه مطلب همراه باشید تا بدانید برای رفتن به تور سافاری کویر دبی چگونه آماده شوید.

چگونه برای سافاری صحرای دبی آماده شویم؟

چگونه برای سافاری صحرای دبی آماده شویم؟

همان‌طور که اشاره شد، در سافاری دبی می‌توانید تفریحات هیجان‌انگیزی را در دل صحرایی وسیع انجام دهید و لحظات خوشی را سپری کنید. این مجموعه گردشگری و تفریحی در بین مسافران دبی بسیار محبوب و پرطرفدار است، به همین دلیل توصیه می‌شود هنگام خرید بلیط تفریحات دبی، حتما بودجه‌ای را به سافاری کویر دبی اختصاص دهید.

از آنجایی که قرار است به دل کویر بروید و تفریحات شگفت‌انگیزی را در کنار طبیعت بکر انجام دهید، باید در اولین قدم، راهنمای سافاری دبی را بدانید تا به این شکل با اقدامات مهم پیش از حرکت به سمت این جاذبه گردشگری آشنا شوید. برخی از اصلی‌ترین کارهایی که باید برای رفتن به سافاری دبی درنظر داشته باشید، شامل موارد زیر است:

۱- لباس مناسب برای سافاری

اگر بدانید که سافاری دبی چیست، بدون شک لباس مناسب برای رفتن به این مکان را می‌توانید پیش‌بینی کنید. اما از آنجایی که پوشیدن لباس مناسب سافاری می‌تواند کیفیت تفریحات شما را تحت تاثیر قرار دهد، نکات مهم درباره انتخاب لباس متناسب با آب‌وهوا و شرایط کویری و نوع فعالیت‌هایی که می‌خواهید انجام دهید را ذکر می‌کنیم، ازجمله:

  • به بانوان توصیه می‌شود که لباس‌هایی بلند که به‌طور کامل پوست بدن را بپوشاند و با الیاف طبیعی بپوشند. پیراهن‌های نخی و بلند بهترین گزینه برای خانم‌ها برای رفتن به سافاری است.
  • به آقایان توصیه می‌شود که شلوار و تی‌شرت آزاد، نخی و سبک را برای رفتن به کویر انتخاب کنند.
  • حتما در کنار انتخاب لباس مناسب، به‌همراه داشتن عینک آفتابی، کلاه آفتاب‌گیر و صندل‌های راحت را فراموش نکنید.
  • برای پوشاندن سر و محافظت از آن دربرابر باد و آفتاب نیز می‌توانید از چفیه، سربند و کلاه استفاده کنید.

۲- غذا و نوشیدنی‌های سافاری دبی

شما به قصد ساعت‌ها تفریح و خوش‌گذرانی به دل صحرای دبی می‌روید، بنابراین باید غذا و نوشیدنی کافی برای تامین انرژی خود را به‌همراه داشته باشید. البته باید بدانید که در سافاری کویر دبی، کمپ‌ها و اقامتگاه‌هایی وجود دارد که برای هر وعده روزانه، غذاهای اصیل عربی را با بهترین طعم و کیفیت ارائه می‌کنند.

همچنین انواع نوشیدنی‌های خنک و طبیعی و میان‌وعده نیز دردسترس شما قرار دارد. اما اگر علاقه‌ای به غذاهای عربی ندارید و یا می‌خواهید در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید، توصیه می‌شود حتما غذاهایی سبک، میان‌وعده‌های پر انرژی و مایعات کافی را در بین لوازم ضروری خود برای تجربه سفری چندساعته و مهیج در کویر داشته باشید.

انتخاب نوع سافاری

۳- انتخاب نوع سافاری

یکی از مهم‌ترین نکاتی که در راهنمای سافاری دبی به آن توجه زیادی شده است، انتخاب نوع سافاری با توجه به روحیات و الویت‌های شما است. وقتی صحبت از سافاری دبی می‌شود، اکثر افراد این تصور را دارند که یک نوع برنامه گردشگری مشخص وجود دارد که تمام گردشگران نیز باید آن را دنبال کنند.

این درحالی است که انواع سافاری دبی دست شما را برای انتخاب تورهایی که به آن علاقه بیشتری دارید باز گذاشته است.

بنابراین ابتدا با ویژگی انواع سافاری دبی آشنا شوید و سپس مناسب‌ترین تور تفریحی و گردشگری را برای تجربه گشت‌وگذاری مفرح و ماجراجویانه در طبیعت انتخاب کنید. برخی از اصلی‌ترین انواع تور سافاری دبی عبارت است از:

  • تور سافاری صحرای دبی
  • تور سافاری ستاره شناسی دبی
  • تور سافاری پارک حیات وحش دبی
  • تور سافاری کمپ‌های مختلف دبی مانند کمپ تیزشاخ و کمپ یونیک

۴- خرید بلیط سافاری

حالا که پاسخ سوال سافاری دبی چیست را می‌دانید و از تفریحات بی‌شمار و جذاب این جاذبه گردشگری آگاه هستید، باید برای خرید بلیط سافاری صحرا دبی اقدام کنید. توصیه می‌شود بدون خرید بلیط به این مجموعه گردشگری نروید، چراکه ممکن است به دلیل حضور گردشگران و بازدیدکنندگان زیاد، نتوانید از خدمات مطلوب و مناسبی بهره‌مند شوید.

همان‌طور که می‌دانید در سفر چند روزه شما به دبی، زمان بسیار مهم است، بنابراین برای هر نوع تفریح خود، برنامه‌ریزی و خرید بلیط را پیش از حضور در مجموعه موردنظر در الویت قرار دهید. خرید بلیط سافاری از مهم‌ترین اقداماتی است که در راهنمای سافاری دبی، تاکید زیادی روی آن شده است.

آشنایی با تفریحات مختلف

آشنایی با تفریحات مختلف سافاری

جذابیت‌های تفریحی و شگفتی‌های طبیعی سافاری دبی به‌گونه‌ای است که برای هر سلیقه و روحیه‌ای بهترین شرایط را فراهم کرده است.

بنابراین چه جزو کسانی باشید که به آرامش علاقه دارید و چه عاشق هیجان و سرعت باشید، می‌توانید اوقاتی خوش و خاطره‌انگیز را در دل صحرای باشکوه و تماشایی دبی سپری کنید. در میان تنوع بسیار زیاد تفریحات سافاری کویر دبی، نمی‌توان از موارد زیر که برای همه گردشگران محبوب و جذاب است، غافل شویم:

۱- سافاری آفرود

یکی از هیجان‌انگیزترین تفریحاتی که در سافاری دبی وجود دارد، آفرودسواری با ماشین‌هایی مانند جیپ، پاترول و لندکروز است. با سوار شدن در این ماشین‌ها می‌توانید هیجان و سرعت را با گذر از مسیرهای پر فراز و نشیب و رمل‌های شن و ماسه تجربه کنید. مطابق با راهنمای سافاری دبی، کمتر گردشگری وجود دارد که به این مجموعه برود و سافاری آفرود را امتحان نکند.

۲- موتور چهار چرخ ATV

موتورسواری با موتور چهارچرخ از دیگر تفریحات جذاب سافاری دبی محسوب می‌شود که برای تمام سنین مناسب است. البته این بار و برعکس آفرودسواری، رانندگی برعهده خود شما است. موتورهای چهارچرخ در اندازه‌ها و قدرت‌های مختلف وجود دارند تا به این شکل کودکان نیز بتوانند رانندگی با موتور در کویر را تجربه کنند.

۳- اسکیت روی شن

اگر قرار است به سافاری دبی بروید، به هیچ عنوان فرصت تجربه اسکی روی شن را از دست ندهید. پایین آمدن از ارتفاعات کویر با اسکیت، شور و هیجان زیادی دارد که خاطره آن می‌تواند به بهترین بخش از سفر شما تبدیل شود. نگران نباشید، چراکه حتی اگر زمین بخورید، روی شن‌های نرم و ماسه‌ای کویر می‌افتید که هیچ آسیبی به شما نمی‌رسانند.

 خرید بلیط سافاری از سایت معتبر

در بخشی از راهنمای سافاری دبی، بر خرید بلیط سافاری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین اقدامات پیش از حضور در این مجموعه گردشگری اشاره شد.

در ادامه نیز شما را برای خرید بلیط این جاذبه تفریحی از بهترین و معتبرترین سایت گردشگری همراهی می‌کنیم. سایت اقامت۲۴ با سابقه فعالیت ۱۵ ساله در زمینه خدمت‌رسانی به گردشگران داخلی و خارجی، امکان خرید بلیط تفریحات دبی مانند بلیط تور سافاری را با پرداخت ریالی فراهم کرده است.

همچنین گشت اقامت۲۴ فرصتی را به شما می‌دهد تا بتوانید با خیال آسوده به تفریح و گشت‌وگذار در مقصد سفر خود بپردازید و لحظات خوشی را در کنار همسفران خود سپری کنید.

سخن پایانی

در این مقاله برای تجربه سفری چندساعته و مفرح در دل کویر زیبای دبی، راهنمای سافاری دبی را ارائه کردیم. به این شکل می‌توانید با آمادگی کامل به این مجموعه گردشگری و تفریحی بروید و بدون هیچ مشکل، کمبود و دردسری ساعات خوش و دلنشینی را سپری کنید.

اگر می‌خواهید خاطره سافاری در صحرای وسیع و تماشایی دبی برای همیشه در ذهن‌تان بماند، حتما موارد ذکر شده در این مطلب را به خاطر بسپارید.

مطلب مفید بود ؟ ۱ ۰

شما هم بخوانید