سایت فتوکده

عکس تصادف پورشه در اصفهان

عکس تصادف پورشه در اصفهان,عکس وازگونی پورشه در ایران

عکس تصادف پورشه در اصفهان,عکس وازگونی پورشه در ایران,عکس تصادف شدید پورشه در ایران,عکس چپ کردن پورشه در ایران,پورشه و تصادف شدید ان,عکس تصادف ماشین میلیاردی  .

واژگونی پورشه در اصفهان و زخمی شدن شدید راننده آن

.

یک دستگاه خودرو سواری نیمه شب گذشته پس از برخورد با

نرده های وسط بلوار اشرفی اصفهانی واژگون وراننده آن به سختی مجروح شد.

.

.

.

عکس تصادف پورشه در اصفهان در سایت فتوکده : https://photokade.com

.

سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

.

 

 

یک دستگاه خودرو سواری پورشه نیمه شب گذشته پس از برخورد با نرده های وسط بلوار اشرفی اصفهانی واژگون وراننده آن به سختی مجروح شد. ستاد فرماندهی آتش‌نشانی 55 دقیقه بعد ازنیمه شب گذشته با دریافت خبر وقوع این حادثه بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه 55 را به محل حادثه در بلوار اشرفی اصفهانی، تقاطع 35 متری گلستان اعزام کرد.

.

عکس تصادف پورشه در اصفهان,عکس وازگونی پورشه در ایران,عکس تصادف شدید پورشه در ایران,عکس چپ کردن پورشه در ایران,پورشه و تصادف شدید ان,عکس تصادف ماشین میلیاردی  عکس تصادف پورشه در اصفهان,عکس وازگونی پورشه در ایران,عکس تصادف شدید پورشه در ایران,عکس چپ کردن پورشه در ایران,پورشه و تصادف شدید ان,عکس تصادف ماشین میلیاردی .

مهدی آقایی فرمانده آتش نشانان اعزامی در مورد حادثه گفت: خودرو سواری پورشه شمال به جنوب بلوار اشرفی اصفهانی در حرکت بود که به علت نامعلومی از مسیر اصلی منحرف شد و پس از برخورد با نرده های وسط بلوار در مسیر ویژه اتوبوس بر روی سقف واژگون شد.

.

وی افزود: آتش نشانان بی درنگ با قراردادن علائم هشدار دهنده و قطع سیستم برق خودرو، محل حادثه را ایمن سازی کرده و سرنشین 35 ساله خودرو سواری را که دچار مصدومیت شده بود جهت مداوا تحویل عوامل اورژانس دادند.

.

عکس تصادف پورشه در اصفهان,عکس وازگونی پورشه در ایران,عکس تصادف شدید پورشه در ایران,عکس چپ کردن پورشه در ایران,پورشه و تصادف شدید ان,عکس تصادف ماشین میلیاردی  .

این فرمانده آتش نشانی علت بروز این حادثه رانندگی را از سوی پلیس راهور در حال بررسی ذکر کرد و اظهار داشت: این خودرو پس از بازگرداندن آن به حالت اولیه توسط جرثقیل به پارکینگ انتقال یافت.

.عکس تصادف پورشه در اصفهان,عکس وازگونی پورشه در ایران,عکس تصادف شدید پورشه در ایران,عکس چپ کردن پورشه در ایران,پورشه و تصادف شدید ان,عکس تصادف ماشین میلیاردی

.

منبع : اخرین نیور

.

.

 

عکس تصادف پورشه در اصفهان,عکس وازگونی پورشه در ایران,عکس تصادف شدید پورشه در ایران,عکس چپ کردن پورشه در ایران,پورشه و تصادف شدید ان,عکس تصادف ماشین میلیاردی,تصاویر تصادف پورشه در ایران,تصادفه ماشین پورشه

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران