سایت فتوکده

فال ماهانه بهمن ۹۸ + فال و طالع بینی این ماه (جدید)

فال ماهانه بهمن ماه ۹۸

 

فال ماهانه بهمن ۹۸ با جدیدترین طابع بینی سرنوشت این ماه بهمن 98 را در سایت فتوکده می خوانید

 

فال ماهانه بهمن ماه ۹۸

 

 

فال یکی از شاخه های نهان شناسی با روش های فراطبیعی است که بیان آن از عهده هرکسی خارج است و کوششی است که از آینده اطلاع رسانی می کند

 

فال ماهانه بهمن ۹۸ واقعی من

فال ماهانه بهمن ماه 98

 

فال ماهانه بهمن ماه 98 [طالع بینی جدید]

 

فال ماهانه متولدین فروردین

 

درست در زمانی که فکر می کردید مشکلات خانوادگی حل شده اند؛ یک کشمکش دیگر باعث می شود جو خانه ی شما به هم بریزد.

 

هرچند در ابتدا سعی داشتید از این ماجرا و بحث ها کناره گیری کنید اما به نظر می رسد لازم است که دخالت کنید و سعی کنید با آرامش اوضاع را تحت کنترل خود در بیاورید و به این دعواها پایان دهید.

 

وسوسه شده اید که یک سفر در زمستان را تجربه کنید پس از همین حالا سعی کنید با نزدیکان خود برنامه ی این سفر زمستانی را بچینید و هم سفر های خود را بیابید تا بقیه اقدامات لازم برای این سفر را کم کم انجام دهید.

 

فال ماهانه متولدین اردیبهشت

 

در این ماه تحت فشار هستید تا کاری را هر چه سریع تر تمام کنید اما به نظر می رسد در میانه ی راه انگیزه اتان را از دست داده اید و دیگر علاقه ای برای انجام این کار ندارید.

 

سعی کنید دلیل این بی انگیزگی را پیدا کنید و برای حل آن تلاش کنید. شاید در این بین لازم باشد از شخص مطمئنی کمک بگیرید تا در این راه با شما همراه باشد.

 

اگر مجرد هستید در این ماه با پیشنهاداتی رو به رو خواهید شد که یکی از آن ها فردی است که شما هم نسبت به او بی میل نیستید پس بهتر است شانس خود را در این زمینه امتحان کنید.

 

فال ماهانه متولدین خرداد

 

محدودیت هایی در کارتان پیش آمده است اما شما باک می خلاقیت و تلاش می توانید برخی از آن ها را حل کنید و همین موضوع باعث می شود اعتماد به نفستان افزایش پیدا کند و به توانایی های خود ایمان بیاورید.

 

اگر می خواهید در زندگی شخصیتان آرامش را تجربه کنید؛ لازم است که سرکشی را کنار بگذارید و در مقابل هر حرف و یا رفتاری خونسرد برخورد کنید تا بتوانید بهترین واکنش ها را بروز دهید.

 

در این ماه به یک مهمانی دعوت می شوید که برای شما اهمیت زیادی دارد و دوست دارید در آن مهمانی بدرخشید پس بهتر است موراد لازم برای مهمانی را از همین حالا آماده کنید.

 

فال ماهانه متولدین تیر

 

این روزها احساس می کنید تغییرات زیادی در شخصیت شما شکل گرفته است زیرا برخی نظرات و عقاید شما به شدت دستخوش تغییرات شده است و حالا احساس می کنید در حال گذر از دوره ی مهمی از زندگی خود هستید.

 

سعی کنید بیش از حد بر روی موضوعی پافشاری نکنید زیرا گذر زمان طرز تفکر و احساسات آدم ها را دستخوش تغییرات می کند پس جبهه ی خود را عاقلانه انتخاب کنید.

 

ممکن است تلاش کنید که احساسات خود را در مورد شخصی سرکوب کنید اما مطمئن باشید خیلی زود مجبور می شوید به احساسات خود اعتراف کنید و یا اتفاقی رخ دهد که مجبور شوید با آن روبه رو شوید.

 

فال ماهانه متولدین مرداد

 

در این ماه به طور اتفاقی متوجه موضوعی می شوید که از وجود آن بی اطلاع بوده اید و این واقعیت باعث می شود نسبت به اطرافیانتان بدبین شوید و یا با دیگران درگیر شوید.

 

بهتر است سعی کنید حقایق را بپذیرید و در مقابل قبول واقعیت نجنگید زیرا این کار کمکی به شما نمی کند و فقط باعث می شود نا امید تر از گذشته باقی بمانید.

 

اگر می خواهید به موفقیت برسید, لازم است سعی کنید زمانیرا شناختن خودتان در نظر بگیرید زیرا به نظر می رسد مدتی است از مسائل درونی و روحیات خود غافل بوده اید و حالا لازم است که این بی توجهی را جبران کنید.

 

فال ماهانه متولدین شهریور

 

یک فرصت کاری برای شما پیش می آید که می تواند آینده ی کاری شما را با تغییرات زیادی همراه کند بنابراین سعی کنید نسبت به آن سرسری عبور نکنید و این موقعیت را جدی بگیرید.

 

در این ماه شرایط خانوادگی و خانه تاثیر زیادی بر روی شما و روحیات شما خواهند گذاشت زیرا بحث ها و صحبت هایی پیش می آید که دیدگاه شما را در مورد برخی افراد تغییر می دهد و نمی توانید این موضوع را نادیده بگیرید.

 

این روزها انتظار دارید همدلی بیشتری از طرف عشقتان دریافت کنید پس بهتر است این موضوع را مستقیم به او بگوئید تا شرایط و احساسات شما را درک کند.

 

فال ماهانه متولدین مهر

 

این روزها بسیار فعال تر از گذشته شده اید و روزهای پر جنب و جوشی در انتظار شما خواهد بود که برای شما نیز بسیار لذت بخش و امیدوار کننده است.

 

گاهی افسوس گذشته را می خورید زرا کم کاری های گذشته باعث شده است احساس کنید نسبت به دوستان خود عقب مانده اید اما نباید اجازه دهید این نا امیدی انگیزه ی شما را از بین ببرد.

 

اگر مجرد هستید بهتر است درهای قلبتان را باز کنید زیرا به زودی شخصی را ملاقات می کنید که در همان دیدارهای اولیه متوجه می شوید که همان نیمه ی گمشده ی شماست.

 

فال ماهانه متولدین آبان

 

شما معمولا فرد زرنگ و پر تلاشی هستید و به همین دلیل اصلا دوست ندارید منتظر دیگران بمانید و یا کارهایتان با معطلی انجام شود و به همین دلیل علاقه ای به انجام کارهای گروهی ندارید.

 

اما در این ماه با افرادی در یک تیم قرار می گیرید که نظر شما را در مورد کار گروهی تغییر می دهد و فکر می کنید می توانید نتایج درخشانی از این همکاری, نصیب شما شود.

 

گاهی اوقات درگیر مسائل حاشیه ای می شوید و باعث می شود از راه اصلی تان دور بمانید پس سعی کنید از مسائل بی فایده گذر کنید و نسبت به آن بی اهمیت باشید

 

فال ماهانه متولدین آذر

 

در تلاش هستید تا زندگی خود را ارتقا ببخشید اما گاهی اوقات همین که پسرفت نداشته باشید هم نشانه ی موفقیت است.

 

زیرا شرایط اقتصادی, باعث شده است درگیر  رکود و افت شوید  و همین که سعی کنید تا وضعیت را ثابت نگه دارید؛ می تواند یک موفقیت برای شما به حساب بیاید.

 

از یکی از دوستانتان دلخور هستید اما در این ماه موقعیت خوبی پیش می آید که با او ملاقات کنید و حرف های دلتاان را به او بزنید و همین باعث می شود برخی سوتفاهمات گذشته رفع شود و امیدوار شوید که بتوانید شرایط را به حالت گذشته برگردانید.

 

فال ماهانه متولدین دی

 

در این ماه یک مهمانی کوچک دعوت خواهید شد که برای شما حضور در آن اهمیت زیادی دارد و دلتان می خواهد از همین حالا مقدمات آن را فراهم کنید و خریدهای لازم برای آن را انجام دهید.

 

گاهی اوقات نحوه بیان حرف های شما باعث می شود دیگران نسبت به صداقت گفتار شما شک کنند و یا احساس کنند شما در اشتباه هستید و این موضوع می تواند شما را دچار دردسر کند.

 

سعی کنید طریقه بیان خود در مورد مسائل مختلف را تغییر دهید و کمی با سیاست بیشتری رفتار کنید و با هرکسی متناسب با جایگاه او رفتار کنید تا دیگران در مورد شما دچار تردید نشوند.

 

فال ماهانه متولدین بهمن

 

بعد از آن که سختی ها و مشکلات زیادی را پشت سر گذاشته اید حالا با خیال راحت می توانید از روزهای پیش روی خود لذت ببرید.

 

زیرا برخی کارها و پروژه های شما تمام شده است و حالا فراغت بال بیشتری دارید و می توانید برای زمانتان برنامه ریزی های بهتری انجام دهید و یا بیشتر به سرگرمی های مورد علاقه ی خود برسید.

 

در فکر آن هستید که در یک کلاس هنری یا آموزشی شرکت کنید و در این زمینه اطلاعاتی کسب کنید که می تواند در روحیه ی شما نیز تغییرات زیادی ایجاد کند و اعتماد به نفستان را بالا ببرد.

 

فال ماهانه متولدین اسفند

 

این روزها ذهن شما پر از ایده های خلاقانه است که می تواند برخی از آن ها به سود دهی خوبی نیز برسد

 

اما مشکلی که وجود دارد این است که ممکن است اطرافیانتان به راحتی ایده ها و کارهای شما را نپذیرند و یا فکر کنند در مقابل کارهای شما مانع تراشی کنند.

 

اگر احساس کردید این موضوع می تواند بر روی انگیزه ی شما اثر بگذارد؛ پس بهتر است تنهایی و یا با افراد دیگر این مسیر را ادامه دهید پس اصلا در مورد اعهداف و ایده هایتان تردید نکنید.

 

این روزها رابطه ی احساسی شما به ثبات قابل قبولی رسیده است و حالا می توانید در کنار هم روزهای آرامی را سپری کنید.

 

فال روزانه و فال هفته

 

اگر شما نیز از طرفداران فال روزانه است، پیشنهاد می کنیم فال روزانه سایت فتوکده و همچنین فال هفته که متفاوت ترین فالی که تابحال دیده نیز بهره ببرید

 

فال جدید ماهانه بهمن ماه ۹۸ | سایت فتوکده

این مطلب مفید بود؟ 380 66
مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران