سایت فتوکده

فال ماهانه pmc آبان ۱۴۰۰ با طالع بینی اتفاقات این ماه

فال ماهانه سایت فتوکده pmc

 

فال ماهانه pmc آبان ۱۴۰۰ به کمک طابع بینی ستارگان و کواکب به همراه فال ماه مهر به همراه پیش بینی اتفاقات ماه میلادی را می خوانید

 

فال ماهانه pmc آبان ۱۴۰۰

 

 

فال یکی از شاخه های نهان شناسی با روش های فراطبیعی است که بیان آن از عهده هرکسی خارج است و کوششی است که از آینده اطلاع رسانی می کند

 

فال ماهانه pmc آبان ماه 1400

عکس و فال ماهانه pmc جدید

 

فال ماهانه pmc آبان 1400

 

فال ماهانه متولدین فروردین

 

در این ماه شرایط مالی شما با مشکلاتی به همراه است. شاید مجبور شوید از یکی از نزدیکان خود کمک بگیرید تا از این وضعیت خارج شوید. اما این یک راه حل موقتی است.

 

اگر شاغل هستید, تلاش کنید موقعیت خود را در محل کار بهبود ببخشید تا با تشویق و اضافه کاری بتوانید مشکلات مالی خود را حل کنید .

 

 اگر شاغل نیستید بهتر است به دنبال شغل برای خود باشید.نیازی نیست شغل شما درآمد آنچنانی داشته باشید حتی یک شغل پاره وقت نیز می تواند برای شما مفید باشد.

 

به شخصی علاقه مند هستید اما هنوز نتوانستید در این مورد صحبت کنید. در این ماه موقعیتی پیش می آید که می توانید برای مطرح کردن پیشنهاد خود اقدام کنید.

 

فال ماهانه متولدین اردیبهشت

 

در زمینه عشقی دچار سو تفاهماتی شده اید و از حرفی برداشت بدی کرده اید که شما را پریشان و غمگین می کند. سعی کنید مثبت نگر باشید و در زمان مناسب در این مورد با طرف مقابلتان صحبت کنید. مطمئن باشید دلیل خوبی برای حرف هایش دارد.

 

ممکن است در محل کار یا زندگی, با جابجایی یا تغییرات اساسی مواجه شوید که می تواند به شما یک موقعیت جدید بدهد تا بعضی چیزها را به دلخواهتان تغییر دهید یا وسائل جدیدی بخرید و اطراف خود را متحول کنید.

 

اتفاقاتی در اطراف شما در جریان است که احتمالا انرژی زیادی از شما می گیرد و حسابی خسته می شوید شاید برنامه ریزی برای یک سفر یا پیک نیک بتواند حال و هوایتان را تغییر دهد.

 

فال ماهانه متولدین خرداد

 

درگیر آماده سازی یک مراسم یا پروژه هستید و برای آن تلاش زیادی کرده اید. شاید در ابتدا با مشکلاتی مواجه شوید و همه چیز آن طور که انتظار دارید پیش نرود اما شما می توانید با ایجاد تغییراتی در برنامه , وضعیت را بهبود ببخشید و در نهایت همه چیز به خوبی پیش می رود و می توانید به خواسته های خود برسید.

 

شخصی به شما یک پیشنهاد عاشقانه می دهد که شما نیز نسبت به او بی میل نیستید.اما شما متوجه می شوید , تفاوت های فرهنگی یا مالی زیادی با هم دارید پس بهتر است به خوبی در این مورد فکر کنید و در تصمیم گیری عجله نکنید.

 

فال ماهانه متولدین تیر

 

شخص حساسی هستید و این روحیه حساس باعث شده است که در مسائل عاطفی با مشکل رو به رو شوید . از همین حالا تلاش کنید تا احساسات خود را بتوانید کنترل کنید و تصمیمات زندگی خود را بر اساس منطق و عقل بگیرید تا در آینده بابت تصمیمات احساسی خود زیان نبینید.

 

همکار یا شریک کاری شما, مسئولیت های خود را پشت گوش می اندازد و به موقع وظایف خود را انجام نمی دهد. این اتفاق منجر به ضرر مالی برای شما شده است. بهتر است هر چه زودتر در این مورد با او صحبت کنید و از بخواهید مسائل کاری را جدی تر دنبال کند.

 

فال ماهانه متولدین مرداد

 

شما در زمینه کاری شخصی با انصاف هستید و هنگام تصمیم گیری , وجدان کاری خود را در اولویت قرار می دهید.مسائلی در کار شما پیش آمده است که شما کمی عذاب وجدان دارید و ذهنتان حسابی درگیر شده است. به تصمیم و انتخاب خود ایمان داشته باشید و مطمئن باشید که بهترین تصمیم را گرفته اید.

 

در رسیدگی به خانواده خود کوتاهی هایی انجام داده اید و در روزهای گذشته کم تر به وضعیت خانوادگی و مسائل آن اهمیت داده بودید. بهتر است تعادل را در هر چیزی حفظ کنید و زمانی را برای خانواده در نظر بگیرید و با آن ها وقت بگذرانید و حالشان جویا شوید

 

فال ماهانه متولدین شهریور

 

شخصی منظم و تابع قوانین هستید و همیشه کارهای خوئ را در زمان معین و مشخص شده انجام می دهید. به همین دلیل پیشرفت های زیادی در کار خود داشته اید و به زودی نیز از طرف رئیس خود مورد تشویق قرار میگیرید.

 

با شخصی یک قرار ملاقات مهم داشتید اما متاسفانه به دلایلی این قرار ملاقات به هم می خورد. شما از این موضوع عصبانی هستید و از این بدقولی و بی نظمی دلخور هستید.

 

عصبانیت نمی تواند مشکلی را حل کند پس به اعصابتان مسلط باشید و سعی کنید شرایط را تحت کنترل خود در بیاورید و برای یک قرار ملاقات دیگر برنامه ریزی های لازم را انجام دهید.

 

فال ماهانه متولدین مهر

 

در این ماه برای حفظ روابط عاشقانه خود باید تلاش های زیادی انجام دهید. به نظر می رسد شخص سومی در رابطه شما قرار گرفته است و با دخالت ها و کارهایش موجب دعوا و دلخوری هایی شده است.

 

این شخص را پیدا کنید و در ابتدا سعی کنید با صحبت کردن و آرامش مشکل را حل کنید اما بهتر است در صورت امکان, به طور کلی با این شخص قطع رابطه کنید.

 

به یک دورهمی دعوت می شوید و در آنجا یکی از دوستان قدیمی خود را ملاقات می کنید که مدت ها از او بی خبر بودید و می توانید لحظات سرگرم کننده و شادی را با هم سپری کنید.

 

فال ماهانه متولدین آبان

 

برای یک پروژه , تلاش های زیادی کرده اید و برای آن که به نتیجه دلخواه خود برسید , لحظه شماری می کنید اما باید صبور باشید زیرا کار مورد نظر شما در طولانی مدت به جواب می رسد اما امیدتان را از دست ندهید زیرا پیشرفت بزرگی در انتظار شما خواهد بود پس عجله نکنید.

 

به روابط عاطفی خود اهمیت بدهید و برای مراقبت از آن تلاش کنید. خودخواهی و لجبازی می تواند به رابطه شما صدمه بزند و مشکلاتی را در آینده روابط شما به وجود بیاورد. سعی کنید برای عشق زندگیتان وقت بیشتری بگذارید و به احساسات او توجه کنید.

 

فال ماهانه متولدین آذر

 

شخصی در مورد شما انتقاداتی کرده است که شما را به فکر فرو برده است اما این موضوع نباید ذهنتان را درگیر کند. برای حرف اشخاص کوچک و حسود ارزش قائل نشوید و اجازه ندهید که نقطه ضعف شما را پیدا کنند. با امید و پشتکار در راهی که دوست دارید, قدم بردارید.

 

اگر در حال تحصیل هستید, این ماه برای شما بسیار مهم است پس جمع بندی و مطالعه دروس خود را جدی تر دنبال کنید و بعضی از تفریحات را برای مدتی از زندگی خود حذف کنید تا بتوانید در امتحانات موفق عمل کنید.

 

به زودی عشق سابقتان با شما تماسی می گیرد و می خواهد دوباره با هم وارد رابطه شوید اما این اتفاق می تواند به شما لطمه بزند پس از این کار دوری کنید

 

فال ماهانه متولدین دی

 

برای آن که زندگیتان از حالت تکراری خارج شود نیازی نیست به یک باره تغییرات بزرگی را انجام دهید. از چیزهای کوچک شروع کنید و روزمرگی را از خود دور کنید تا کم کم تغییرات دلخواهتان انجام شود.

 

با شخصی که دوستش دارید اوقات خوش و شادی دارید. برای آن که روابط خود را استحکام ببخشید,دلخوری های گذشته را فراموش کنید و اشتباهاتی که در قدیم انجام داده است را به رویش نیاورید. بخشندگی و گذشت می تواند تاثیر مثبتی در روابط شما داشته باشد .

 

یک موقعیت شغلی جدید برای شما پیدا شده است اما بهتر است ریسک نکنید زیرا در حال حاضر نیز مسیر شغلی شما در حال پیشرفت است و محل کارتان آرام و بدون حاشیه است

 

فال ماهانه متولدین بهمن

 

در زمینه عاطفی در وضعیت خوبی به سر می برید و با شریک عشقیتان لحظات خوب و آرامی را سپری می کنید که می تواند فکر و خیال شما را تا حد زیادی کاهش دهد.

 

خبرهایی به شما می رسد که خیالتان را از بابت مسائل مالی راحت می کند و می توانید با آرامش مشکلات مالی گذشته خود را حل کنید و خریدهای مورد نیاز خود را انجام دهید.

 

در این ماه به شما توصیه می شود حتما به پزشک مراجعه کرده و سلامت عمومی خود را چک کنید.

 

به نظر می رسد با انجام یک آزمایش متوجه مشکلی در سلامتی خود شوید اما با اقدام به موقع می توانید از مشکلات بزرگتر جلوگیری کنید.

 

فال ماهانه متولدین اسفند

 

شما شخصی مهربان و دلسوز هستید و در هنگامی که مشکلی برای اطرافیانتان پیش می آید, از هیچ کمکی دریغ نمی کنید.در ماه آتی از این خصوصیات اخلاقی شما سو استفاده می شود و اشخاصی در اطراف شما سعی دارند تمام وظایف خود را به دوش شما بگذارند یا از مهربانی شما سو استفاده کنند.

 

بهتر است از چنین افرادی دوری کنید و اجازه ندهید در زندگی شما نقش پر رنگی داشته باشند زیر در نهایت به شما آسیب خواهند رساند.

 

احتمالا دعوا یا دلخوری هایی با محبوبتان خواهید داشت اما مسائل پیش آمده چندان جدی نیستند و به زودی آشتی خواهید کرد اما سعی کنید با وضع قوانینی برای روابط خود از پیش آمدن مشکلات در آینده جلوگیری کنید.

این مطلب کامل بود ؟ 472 99
مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران