سایت فتوکده

فال ماهانه شهریور 99 با (طالع بینی) کامل اتفاقات این ماه

فال ماهانه شهریور ماه 99 با عکس

 

فال ماهانه شهریور 99 به همراه همراه طالع بینی پی ام سی [pmc] شهریور ماه ۹۹ با پیش بینی اتفاقات آخرین ماه تابستان را می خوانید

 

فال ماهانه شهریور 99

 

 

فال یکی از شاخه های نهان شناسی با روش های فراطبیعی است که بیان آن از عهده هرکسی خارج است و کوششی است که از آینده اطلاع رسانی می کند

 

فال ماهانه شهریور 99 واقعی من

عکس و فال ماهانه شهریور 99

 

فال ماهانه (شهریور ماه) 99 ↓

 

فال ماهانه متولدین فروردین

 

در این ماه شما می توانید در محل کار یا فعالیت اجتماعی که دارد کارهای مفیدی انجام دهید که باعث می شود دیگران متوجه نوآوری و قدرت مدیریت شما شوند و مورد تحسین قرار بگیرید اما بهتر است بیش از اندازه به خودتان مغرور نشوید و در مقابل تعریف و تمجید دیگران متواضعانه برخورد کنید.

 

روزهای آینده ترجیح می دهید زمان بیشتری را به کارها و پروژه هایتان اختصاص دهید اما باید در این باره با خانواده اتان مشورت کنید و ببینید آن ها با این کار مشکلی دارند یا خیر

 

بهتر است انرژی خود برای کارهای مهم تر بگذارید و از صرف کردن وقتتان و انرژی تان برای کارهای بی نتیجه دوری کنید.

 

فال ماهانه متولدین اردیبهشت

 

ذهنتان پر از ایده های جالب و خلاقانه است اما تاکنون فرصتی برای مطرح کردن آن ها برای شما پیش نیامده است

 

اما در روزهای آینده موضوعی در میان دوستانتان مطرح می شود که می توانید برخی از ایده های خود را مطرح کرده و برای عملی کردن آن ها باید برنامه ریزی کنید.

 

گاهی آن قدر تحت تاثیر حرف های دیگران قرار می گیرید که نمی توانید میان حرف ها و نظرات دیگران یک گزینه را انتخاب کنید پس باید محتاط تر عمل کنید و  کاملا حواستان را جمع کنید تا نظرات گمراه کننده و بد را خیلی زود تشخیص دهید و خودتان را درگیر آن ها نکنید.

 

فال ماهانه متولدین خرداد

 

مسئولیت های زیادی به عهده ی شماست که گاهی شما را خسته می کند و این روزها برنامه ی کاری شما بسیار سنگین شده است

 

و حالا زمان آن رسیده است که سعی کنید کنترل کلی امور را به دست بگیرید و بررسی و رسیدگی به جزئیات را به افراد مطمئنی واگذار کنید تا خودتان بتوانید به امور کلی و مهم تر رسیدگی کنید.

 

اگرمجرد هستید در این ماه با شخصی رو به رو می شوید که با شما شباهت های زیادی دارد و دلتان می خواهد با او بیشتر آشنا شوید اما بهتر است فعلا درزمینه ابراز علاقه و آشنایی بیشتر پیش قدم نشوید و اجازه بدهید او این مسئولیت را به عهده بگیرد.

 

فال ماهانه متولدین تیر

 

شما از اتلاف وقت و سرگرمی های بیهوده متنفر هستید اما گاهی آن قدر خسته و بی انگیزه هستید که نمی توانید برنامه ی روزانه ی خود را کنترل کنید و ناخودآگاه درگیر مسائل بی فایده و بی اهمیت می شوید.

 

سعی کنید با افراد موفق بیشتر صحبت کنید و یا کتاب ها یا فیلم های انگیزشی را دنبال کنید تا روحیه سابقتان برگردد.

 

این روزها تمایلی به شرکت در مهمانی ها و دورهمی های دوستانه ندارید اما به یک مهمانی دعوت خواهید شد که پیشنهاد می کنیم حتما در آن با رعایت فاصله و بهداشت حضور پیدا کنید زیرا می توانید در آن جا فردی را ملاقات کنید که مدت ها منتظر دیدار او بوده اید.

 

فال ماهانه متولدین مرداد

 

در یک کار گروهی شرکت خواهید کرد که برای موفقیت در آن باید سعی کنید با دیگر اعضای گروه هماهنگ تر باشید و سعی کنید با آن ها کنار بیایید تا بتوانید نتیجه ی خوبی از این کار گروهی دریافت کنید.

 

اگر متاهل هستید؛ برای آن که بتوانید روزهای خوبی را در کنار همسرتان بگذرانید باید صادق تر رفتار کنید و از نقش بازی کردن یا پنهان کاری دست بردارید زیرا پنهان کاری می تواند باعث از بین رفتن اعتماد میان شما شود.

 

ممکن است یکی از نزدیکانتان درگیر مشکلات مالی شده باشد پس سعی کنید با او در این مورد صحبت کنید و در حد توانتان به او کمک کنید.

 

فال ماهانه متولدین شهریور

 

اگر در یک رابطه ی عاطفی قرار دارید این روزها احساس می کنید از عشقتان فاصله گرفته اید و نمی توانید با هم با آرامش در مورد احساساتتان صحبت کنید و یا حرف های هم دیگر را درک کنید.

 

بهتر است در یک موقعیت مناسب با او در این باره صحبت کنید و سعی کنید دلایل به وجود آمدن این احساس را پیدا کنید و برای حل آن, چاره ای بیندیشید.

 

ممکن است در زمینه کاری افت هایی داشته باشید اما با کمی خلاقیت و سخت کوشی می توانید آن را جبران کنید و موقعیت خود را بهبود ببخشید اما باید مواظب باشید که برای موفقیت هر راهی را امتحان نکنید.

 

فال ماهانه متولدین مهر

 

هر چند شما معمولا شخصی خونسرد هستید اما گاهی احساس می کنید کنترل واکنش هایتان کار سختی است و نمی توانید در موقعیت حساس واکنش های خود را کنترل کنید

 

بنابراین این روزها هر لحظه امکان دارد با دیگران بحث هایی داشته باشید یا با هم دعوا کنید که این موضوع می تواند موقعیت شما در محل کار و ا خانه به خطر بیندازد.

 

بنابراین توصیه ی ما به شما این است که در ماه پیش رو کم تر با دیگران وارد بحث شوید و افکار و حرف های خود را کنترل شده بیان کنید تا درگیر دعوا و بحث های بیهوده نشوید.

 

فال ماهانه متولدین آبان

 

به طور کلی شما شخصی کمال گرا هستید و بعضی مواقع آن قدر درگیر رویاپردازی و خیال پردازی هایتان هستید که نمی توانید واقعیت ها و حقایق را قبول کنید و این تضاد میان افکار و واقعیت شما را دچار افسردگی می کند و یا درگیر انزوا می شوید

 

پس سعی کنید تا آن جا که در توانتان است فکرتان را مشغول نگه دارید تا کم تر درگیر رویاپردازی شوید و بتوانید کم کم واقعیت های موجود را قبول کنید.

 

این روزها بر سر مسائل اعتقادی با افرادی بحث هایی خواهید داشت اما سعی کنید در این مورد به صورت حق به جانب با دگیران برخورد نکنید و نظرات دیگران احترام بگذارید.

 

فال ماهانه متولدین آذر

 

در این ماه شما روزهای پرکاری پیش رو خواهید داشت و باید تمام تلاش خود را بکنید تا به اهداف و امتیازهایی که می خواهید دست پیدا کنید

 

اما ممکن است در این بین نتوانید زمان زیادی را در کنار عزیزانتان باشید و از این بابت تحت فشار باشید

 

 توصیه می کنیم سعی کنید با یک زمان بندی درست ,سعی کنید زمانی را هرچند کوتاه در کنار آن ها بگذرانید تا هم خستگی تان برطرف شود و هم بتوانید در کنار آن ها آرامش بیشتری به دست بیاورید.

 

در مورد احساستان در مورد فردی دچار شک و تردید شده اید اما بهتر است نظرات و افکار خود را با دیگران در میان نگذارید و کمی به خودتان و طرف مقابل زمان بدهید.

 

فال ماهانه متولدین دی

 

در این ماه ممکن است با فردی از از لحاظ اجتماعی از جایگاه بسیار بالایی برخوردار است؛ ملاقات کنید و برای این دیدار و رویارویی استرس هایی خواهید داشت و دلتان می خواهد همه چیز به خوبی پیش برود.

 

توصیه می کنیم سعی کنید خودتان باشید و بدون در نظر گرفتن مسائل حاشیه ای, با او صحبت کنید تا بتوانید از این ملاقات بیشترین استفاده را ببرید.

 

یک دعوا یا بحث خانوادگی پیش می آید که به شما احساس بدی منتقل می کند و دلتان می خواهد هر چه سریع تر این مسئله را حل کنید اما چنین موضوعی نیاز به زمان دارد تا کم کم حل شود.

 

فال ماهانه متولدین بهمن

 

این روزها به نظر می رسد تعادل در زندگی شما به هم ریخته است و شما نمی توانید حد وسط را برای کارها و زندگی شخصیتان در نظر بگیرید.

 

این کار باعث می شود در خانه و محل کارتان مورد نقد قرار بگیرید و دیگران مدام در مورد شما و رفتارتان صحبت کنند که برای شما نارحات کننده است و موجب عصبانیتتان می شود.

 

بهتر است سعی کنید در آرامش نظرات آن ها را گوش کنید و بعد با خونسردی نظر واقعی خود را در این مورد مطرح کنید و مودبانه پیشنهاداتشان را رد کنید زیرا با خشم و عصبانیت چیزی حل نمی شود و حتی ممکن است اطرافیانتان را از خود برنجانید.

 

فال ماهانه متولدین اسفند

 

حقایقی در زندگی شما وجود دارد که تاکنون فرصتی برایتان پیش نیامده است که در این باره با دیگران صحبت کنید

 

اما در این ماه در یک دورهمی دوستانه فرصتی برایتان پیش می آید که در موردش با دوستانتان صحبت کنید و بتوانید کمی احساسات و هیجانتان خود را تخلیه کنید.

 

اگر بیکار هستید در این ماه یک موقعیت مالی خوب برای شما مهیا می شود که می تواند از لحاظ مالی به شما کمک کند و بتوانید با قبول آن وضعیت زندگی خود را بهبود ببخشید.

 

این روزها رابطه ی عاشقانه شما خیلی خوب پیش می رود و به نظر می رسد با هم به یک آرامش و تفاهم نسبی رسیده اید که برای شما اهمیت زیادی دارد.

 

فال روزانه و فال هفته

 

اگر شما نیز از طرفداران فال روزانه است، پیشنهاد می کنیم فال روزانه سایت فتوکده و همچنین فال هفته که متفاوت ترین فالی که تابحال دیده نیز بهره ببرید

 

فال و طالع بینی ماه شهریور ۹۹ | سایت فتوکده

از این مطلب راضی بودید؟ 438 88
مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران