سایت فتوکده

فال ماهانه دی 97 + فال این ماه و طالع بینی ماهانه جدید

.فال ماهانه | فال این ماه | طالع بینی ماهانه

 

  فال ماه جدید چیست

 


 
سایت فتوکده : سایتی برای همه
 
 

فال ماهانه دی 97 + فال این ماه و طالع بینی ماهانه جدید

 

 

فال ماه یکی از شاخه های نهان شناسی با روش های فراطبیعی است که بیان آن از عهده هرکسی خارج است و کوششی است که از آینده اطلاع رسانی می کند

 

در این مطلب فال ماهانه را می خوانید

 

فال ماه و طالع بینی این ماه

 

فال ماهیانه دی 97

 

فال ماهانه متولدین فروردین

 

برای به اوج رسیدن همواره دنبال مسیر بوده اید که منطقی و پیوسته و هماهنگ پیش بروید و همین موجب موفقیت شما شده است. ادامه روند زندگی شخصی و یا زندگی کاری شما نیز با مراحل، و نشیب و فرازهای متنوع همراه بوده و آنچه را که امروز هستید به دلیل قدرت تفکر و صبر و پشتکارتان می باشد. این مسیر مطمئناً برایتان مسیر موفقیت و کامیابی است که می توانید در آن قدم بگذارید.

 

در این ماه، برنامه های متنوع و خاصی را خواهید داشت که می تواند در مسیر موفقیتتان مؤثر باشد، البته برخی برنامه هایی که ممکن است برایتان شرایط بدی را به وجود آورد و با درگیری لفطی همراه شود، اما باید مثل همیشه کنترل خود را از دست ندهید و عاقلانه برخورد کنید.

 

فال ماهانه متولدین اردیبهشت

 

درگیرهای ذهنیتان آنقدر زیاد شده است که تصمیم به برنامه ها و تغییراتی اساسی در کار و زندگی دارید مسیر درستی را انتخاب کرده اید اما در اوایل کار ممکن است با شکست و مشکلاتی روبرو شوید. نباید دست از تلاش بردارید و دوباره نیمه راه، دست از تلاش بردارید. در این مسیر ثابت قدم، صبور و با تلاش باشید و اگر نمی توانید هیچگاه در آن وارد نشوید.

 

این ماه، به دنبال تغییراتی سازنده دچار مشکل می شوید و حتی  از سرمایه های خود نیز استفاده می کنید و خیلی سخت می گذرد؛ اما در روند برنامه های این ماه تغییرات و رویدادهایی لذت بخش برایتان رقم می خورد که سختی این ماه را زودگذر و سهل می سازد.

 

فال ماهانه متولدین خرداد

 

برای تأیید کارها و برنامه هایتان نیازی نیست که مورد تأیید همگان باشید. همین که براساس منطق و هدف برنامه ریزی شده باشد و از مشاوره افرادی دلسوز در آن بهره مند شده باشید برایتان کافی است، اما با احتیاط گام بردارید و برای هر مرحله هم دلیل و هدف مهمی داشته باشید.

 

این ماه با کمترین اتفاق و رویداد ها مواجه خواهید شد و بیشتر به صورت عادی و روزمرگی سپری می گردد در اواسط ماه با برنامه هایی متنوع تر روبرو می شوید و در اواخر نیز شرایط با جزییات ریزتر متغیر خواهد بود.

 

فال ماهانه متولدین تیر

 

احساسات زودگذر هیچ جایگاهی در برنامه های زندگی و کاری شما ندارد و شاید دلیلش این است که شما زیاد نمی توانید احساسات دیگران را درک کنید و حتی توانایی ابراز احساس خود را نیز ندارید. انسانی پرتلاش و زحمت کش هستید ولی شلختگی و عدم انظباط در زندگی موجب خسران شما می گردد.

 

در این ماه کمی با مشکلات مالی روبرو می شوید و در برنامه کاریتان هم دچار مشکلاتی خواهید شد .اما در اواسط ماه شرایط بهتر می شود و اوضاع زندگی و کار روال عادی خود را تا پایان ماه خواهد داشت و به کار و زندگی خود همچنان مشغول می شوید.

 

فال ماهانه متولدین مرداد

 

نیروی جسمی و ذهنی خاصی دارید. اگر در تلاش هستید با برنامه و منظم زندگی کار و زندگی خود را پیش ببرید اما گاهی متزلزل می شود و از مسیر خود باز می مانید و مجدد بعد از مکث کوتاهی به مسیر خود باز می گردید. قرار نیست که بر حسب توانایی و حوصله زندگی کنید چون شما  فقط متعلق به خودتان نیستید و در ارتباط با دیگران هستید.

 

این ماه کمی دچار آشفتگی و افکار منفی و پوچ می شود. بی دلیل یا با دلیل استرس، اضطراب و تنش های گاه و بیگاه سراغتان می آید و مجدد به حالت عادی برمی گردید. اواخر ماه برایتان بهتر می شود و آرامش قبلی خود را خواهید داشت.

 

فال ماهانه متولدین شهریور

 

در کار و حرفه خود به دنبال نقطه ارتقاء و ترقی هستید که در آن به حق حداقلیتان دست بیابید. اما گاه با اخبار و رویدادهایی خوشحال کننده امیدوار می شوید و گاه با اخباری ناراحت کننده، امیدتان را از دست می دهید و حس بدی به شما دست می دهد و این اخبار ضد و نقیض، کل زندگیتان را درگیر ساخته است.

 

در این ماه حوادث و رویدادهای شاد و یا نگران کننده دارید و بیشتر درگیر کار و فعالیت خود هستید و مدام درگیر برنامه سلامت و مادی و از این دست خواهید بود

 

اواخر ماه برایتان شرایط بهتر و آرامش بیشتری را خواهید داشت.

 

فال ماهانه متولدین مهر

 

از این همه جستجوی واهی چه چیزی نصیبتان شده است؟ از این همه تکرار و زیر و رو کردن خاطرات گذشته به چه نتیجه ای رسیده اید؟

 

وقتی خودتان، خود را قبول ندارید و باور، دوباره زندگی و شروع تازه را درک نمی کنید. نمی توان انتظار این را داشت که شرایطتتان تغییر کنید. متأسفانه اراده خوبی ندارید و این نقطه ضعف شماست

 

در این ماه شرایط کاری و زندگیتان همچنان ادامه خواهد داشت، کمترین تغییر ممکن را دارید و بیشتر در اواسط و اواخر دی افسرده، عصبی و با بی حوصلگی طی می شود.

 

فال ماهانه متولدین آبان

 

قدرت ایمان خوبی دارید و به رحمت بیکران خدا اعتقاد راسخ دارید ولی هیچ امیدی به گشایش در کار و برنامه زندگی و کار خود ندارید و همواره در شکایت و اعتراض به سر می برید و این با توجه به قدرت ایمان شما در تناقض است. باور و امید به زندگی را باز یابی کنید و شرایط را برای خود سهل بگیرید که کمتر دچار مشکل شوید.

 

این ماه نسب به ماه قبل شرایط نسبتاً بهتر است و همان شرایط کاری و زندگی را خواهید داشت اما آرامش بیشتری دارید به شرط آنکه زیاد خود را دچار مشکل نکنید و به خود فشار نیارید. اواسط ماه، برنامه متنوعی دارید و شادتر خواهید بود.

 

فال ماهانه متولدین آذر

 

در قدم اول هر کاری باید هدف درستی داشته باشید و بعد نیز تا آخرین لحظه دست از تلاش نکشید و تا آخرین توان در انجام آن کوشا باشید

 

اگر در برنامه کاری و شغلی مشارکت دارید همه چیز را مشخص کنید و جزییات را برای ادامه روند کاری روشن سازید تا دچار مشکل نشوید و اگر مستقل هستید، سعی کنید با برنامه پیش روید.

 

فال ماهانه متولدین دی

 

سواد فقط علم نیست، گاه با داشتن مدارک عالی، قدرت تحلیل و درکتان به اندازه یک سیکل نیز نخواهد بود و گاه با نداشتن مدارک عالی تحصیلی افرادی با دانش درک بالا را در کنار خود می بینید که بیش از هرکس از آنها ارامش می گیرید و دوستشان خواهید داشت. سعی کنید شما در گروهی قرار بگیرید که در کنار تحصیلات، درک و شعور بالا داشته باشید و روابط اجتماعی خود را نیز ارتقاء دهید.

 

این ماه، پر از سختی و تلاش مضاعف بخصوص در اواخر ماه برایتان است. اواسط ماه برایتان لذت بخش تر خواهد بود. کمی دچار مشکلات غیر قابل پیش بینی می شوید که با درایت و عقل خود آن را مدیریت و رفع می سازید.

 

فال ماهانه متولدین بهمن

 

آب در کوزه و ما تشنه لبان گرد جهان می گردیم، آنچه در پی آن هستید  کنار شماست و آن را نمی یابید و بیهوده در تلاش هستید. خودتان بهتر از هر کسی، به خصوصیات خودتان آگاه هستید. بنابرابن با مقداری تأمل بنگرید که به دنبال چه هستید و هدفتان چیست؟ و راهی منطقی را برای حل مشکلاتتان بیابید.

 

در این ماه، می بایست تلاشتان را چه در زندگی و چه در برنامه های کاری دو برابر کنید وگرنه دچار ضرر می شوید. نکته دیگر اینکه در این ماه شرایط خوب و بدی برایتان رقم می خورد که به نسبت از آن سود و زیان می بینید. کمی خوددار باشید و صبور  و از ناملایمات این ماه ضرر زیادی نمی بینید و اواخر ماه شرایط آرامتر می شود.

 

فال ماهانه متولدین اسفند

 

سعی کنید در کار و زندگی خود بی فکری، بی برنامگی و عجله کردن را کنار بگذارید و با نسنجیدن راه، دنبال یک شبه، به همه چیز رسیدن نباشید؛ چون این هیچگاه برایتان پیش نمی آید. در کار و زندگی به خطا و اشتباهی می روید که نهایتاً همین جا و همین حد را خواهید داشت و افسوس و حسرت فراوان عایدتان می شود

 

در این ماه، با شرایط کاملاً متغیر و متناقض روبرو می شوید که خیلی شما را در تنگنا قرار می دهد. شاید سریع تر رفع شود و شاید ادامه دار باشد و این با توجه به مشکل و شرایط شما متغیر خواهد بود.

 

فال ماه ، هفتگی + فال روزانه

 

در این مطلب طالع بینی ماهانه خود را خواندید

 

اگر شما نیز از طرفداران فال روزانه است، پیشنهاد می کنیم فال روزانه سایت فتوکده  و همچنین فال هفته که متفاوت ترین فالی که تابحال دیده نیز بهره ببرید

 

طالع بینی و فال ماه دی 97 | سایت فتوکده

این مطلب مفید بود؟ 52 11
مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران