سایت فتوکده

فال ماهانه آذر 99 با (طالع بینی) کامل اتفاقات این ماه

فال ماهانه آبان ماه 99 با عکس

 

فال ماهانه مهر آذر 99 به همراه همراه طالع بینی پی ام سی [pmc] آذر ماه ۹۹ با پیش بینی اتفاقات آخرین ماه تابستان را می خوانید

 

فال ماهانه آذر 99

 

 

فال یکی از شاخه های نهان شناسی با روش های فراطبیعی است که بیان آن از عهده هرکسی خارج است و کوششی است که از آینده اطلاع رسانی می کند

 

فال ماهانه آذر 99 واقعی من

عکس و فال ماهانه آبان 99

 

فال ماهانه (آذر ماه) 99 ↓

 

فال ماهانه متولدین فروردین

 

شخصی سعی دارد به شما نزدیک تر شود ولی شما خطوط قرمزی در زندگی تان دارید که دوست دارید اطرافیانتان به آن احترام بگذارند و شما چندان تمایلی ندارید با این شخص بیش از صمیمی شوید و دوست ندارید خودتان را درگیر روابط پیچیده کنید.

 

هر کسی در زندگی اش تجربیات تلخی داشته است که باعث می شود دیدگاه تان نسبت به زندگی و آدم ها به طور کلی تغییر کند اما نباید اجازه دهید این موضوع باعث شود شما در انزوا فرو بروید و یا دیگر نتوانید به دیگران اعتماد کنید.

 

مهمانی از راه دور به خانه ی شما می آید و مدتی را در کنار شما می ماند که باعث می شود دلتنگی هایتان رفع شود.

 

فال ماهانه متولدین اردیبهشت

 

در ماه پیش رو , قرار ملاقاتی دارید که در آینده ی کاری شما تاثیر زیادی خواهد گذاشت پس اعتماد به نفس داشته باشید و سعی کنید صادقانه حرف ها و خواسته هایتان را مطرح کنید.

 

شما قدرت مدیریت بالا و جذابیت زیادی دارید و می توانید دیگران را با این دو خصوصیت تحت تاثیر قرار دهید و به خواسته هایتان برسید.

 

اگر در رابطه ی عاشقانه قرار دارید؛گاهی مشکلاتی در رابطه ی شما وجود دارد که دلیل آن این است که ناسازگاری هایی میان شما وجود دارد که دلیل آن اختلاف فرهنگی شما و یا لجبازی است و باید با صبوری و آرامش آن را حل کنید

 

فال ماهانه متولدین خرداد

 

نسبت به سرنوشت خود نگران هستید و فکر می کنید با شرایط پیش آمده نمی توانید به خواسته ها و اهدافتان برسید اما به جای نا امیدی اهدافتان را یادداشت کنید و سعی کنید برای رسیدن به آن ها تلاش خود را بکنید.

 

با برنامه ریزی و کمی خلاقیت می توانید به خواسته های خود برسید ولی ممکن است در این بین مجبور شوید برخی از سرگرمی ها و تفریحاتتان دست بکشید.

 

برخی مسائل عاطفی شما را نگران کرده است زیرا تغییرات زیادی رخ داده است و نمی دانید باید چه کار کنید اما فقط لازم است ب خودتان اعتماد کنید و سعی کنید با شرایط کنار بیایید.

 

فال ماهانه متولدین تیر

 

در زندگی شما اتفاقات خوبی رخ خواهد داد که برای شما شادی بخش است و می تواند آرامش زندگی شما را تکمیل کند.

 

در روزهای آینده ممکن است با یکی از آشنایانتان بحث کنید و ممکن است نتوانید آرامش خود را حفظ کنید و حرف هایی بزنید که برای شما و طرف مقابلتان خوشایند نباشد و پشیمان شوید.

 

پس بهتر است صبر کنید تا هر دو طرف کمی آرام تر شوید و بتوانید در یک محیط آرام و بدون تنش با هم صحبت کنید و سوتفاهمات را رفع کنید.

 

مشکلات مالی شما ریشه در اشتباهات گذشته دارد ولی در حال حاضر کاری از دستتان ساخته نیست و باید دست نگه دارید.

 

فال ماهانه متولدین مرداد

 

حس می کنید زندگی شما دچار یکنواختی و رکود شده است و دلتان می خواهد از این وضعیت خارج شوید زیرا با ادامه ی این روند نمی توانید احساس پویایی و سرزندگی داشته باشید.

 

به زودی موقعیتی پیش می آید که می توانید کمی هیجان به زندگی تان منتقل کنید و وضعیت تحصیلی یا کاری خود را بهبود ببخشید و در مسیر پیشرفت قدم بردارید.

 

ممکن است در این بین با مشکلاتی مواجه شوید و یا خللی پیش بیاید اما با تیزهوشی ذاتی و پشتکارتان می توانید از پس آن بربیایید.

 

این روزها عشقتان درگیر مشکلاتی است که لازم است در کنار او باشید و سعی کنید او را حمایت کنید.

 

فال ماهانه متولدین شهریور

 

مجبور شده اید تغییراتی در خانه یا سبک زندگی تان ایجاد کنید ولی نظم گرفتن همه چیز زمان بر است و این تغییرات در ابتدا باعث می شود گیج شوید و شاید اطرافیانتان نتوانند با آن خود را وفق دهند اما شما می توانید به آن ها کمک کنید تا به شرایط عادت کنند.

 

در زندگی آدم ها لحظاتی رقم می خورد که باید به خاطر عزیزانتان شرایط سختی را تحمل کنید و یا از بعضی از خواسته هایتان چشم پوشی کنید بنابراین لازم است از خود گذشتگی داشته باشید.

 

مشکلات مالی شما خیلی زود رفع می شود و می توانید بدهی های خود را پرداخت کنید اما باید صبور باشید.

 

فال ماهانه متولدین مهر

 

دوست دارید شخصی بیش تر به شما توجه کند که این موضوع می تواند یا در زمینه کاری یا عاطفی باشد

 

اما نیازی به تلاش نیست زیرا همین که خودتان باشید و صادقانه حرف بزنید کافی است تا تمام توجه ها به سمت شما جلب شود.

 

بین اعضای خانواده شما مشکلاتی پیش آمده است که باعث شده در خانه تنش هایی به وجود بیاید و شما را نگران کند

 

اما بهتر است در این زمینه دخالت نکنید و سعی نکنید میانجی گری کنید زیرا دخالت کردن در این بحث به ضرر شما تمام خواهد شد.

 

در زمینه حرفه ای روزهای خوبی انتظار شماست و خبرهایی می شنوید که خیال شما را تا حد زیادی راحت می کند.

 

فال ماهانه متولدین آبان

 

گاهی تلخی ها و روزهای سختی برای تان پیش می آید که باعث می شود حس کنید نمی توانید این شرایط را تحمل کنید اما بهتر است در چنین لحظاتی صبور باشید و تا جایی که امکان دارد از خودتان مواظبت کنید تا کم تر آسیب ببینید.

 

برخی از کارهایتان عقب افتاده است که باعث شده است نگران شوید اما می توانید از یک یا چند تا از نزدیکانتان کمک بگیرید تا بتوانید کیفیت کارها را حفظ کنید و در زمان مورد نظر آن ها را تمام کنید.

 

یک قرار ملاقات دارید که نتیجه ی آن برای شما مهم است پس بهتر است به ظاهرتان کمی بیش تر از معمول برسید.

 

فال ماهانه متولدین آذر

 

اگر در یک رابطه ی عاشقانه قرار دارید؛ گاهی ممکن است میان شما و عشقتان مشکلاتی پیش بیاید که باعث می شود ارتباطتان تیره و تار شود.

 

اما در این ماه زمان خوبی در اختیار دارید که رفتار خودتان را بررسی کنید و با ارزیابی نقاط ضعف , اشتباهات خود را پیدا کنید و در صورت نیاز تجدید نظر کنید.

 

مسائل کاری یا تحصیلی شما به خوبی در حال پیشروی است اما در این ماه احتمال آن وجود دارد که موانعی به وجود بیاید که نتوانید آن ها را حل کنید و نیاز باشد از شخصی دیگر کمک بگیرید و پیشنهادات دیگران را گوش کنید و آن ها را بررسی کنید.

 

فال ماهانه متولدین دی

 

شما فردی حساس هستید اما گاهی شرایط زندگی به گونه ای است که باید احساساتی بودن را کنار بگذارید و منطقی باشید همچنین لازم است روحیه ی قوی و جنگجوی خود را برگردانید تا بتوانید از پس مشکلات و پستی بلندی های زندگی بر بیایید.

 

در این ماه باید بیش تر از گذشته مواظب سلامتی خود باشید زیرا ممکن است کمی درگیر بیماری شوید و باید خودتان را تقویت کنید.

 

به تازگی درگیر برخی مشکلات اقتصادی شده اید که شما را نگران کرده است اما لازم است امیدتان را از دست ندهید و سعی کنید راهی پیدا کنید تا آن را رفع کنید هر چند ممکن است موقتی باشد اما می تواند خیالتان را راحت کند.

 

فال ماهانه متولدین بهمن

 

شما همیشه فردی با ملاحظه هستید و به احساسات دیگران توجه می کنید و به احساسات آن ها توجه می کنید

 

اما گاهی هم در این بین ممکن است گاهی در تشخیص احساس دیگران دچار اشتباه شوید و همین مسئله باعث می شود رفتار دیگران را اشتباه برداشت کنید.

 

بنابراین توصیه می کنیم فرضیه سازی را کنار بگذارید و دست از قضاوت دیگران بردارید.

 

شما از خانواده اتان انتظار دارید در تمام مراحل زندگی تان پشتیبان شما باشند اما این کار به سادگی امکان پذیر نیست زیرا گاهی با هم اختلاف نظرهایی دارید که باعث می شود مجبور شوید به آن ها ثابت کنید در اشتباه هستند.

 

فال ماهانه متولدین اسفند

 

در مورد شخصی دچار سو تفاهم شده اید و این مسئله باعث شده است رابطه ی شما کمی آشفته و تیره و تار شود اما به زودی اتفاقاتی رخ می دهد که با هم آشتی می کنید و می توانید سو تفاهمات را رفع کنید.

 

زندگی شما دست خوش تغییراتی شده است که در ابتدا برای شما نگران کننده است اما بهتر است در مقابل آن جبهه نگیرید پس بهتر است سعی کنید خودتان را با آن شرایط وفق دهید.

 

در این ماه به یک مهمانی دعوت می شوید که برای آن هیجان زده هستید زیرا می توانید بعد از مدت ها دوستانتان را ملاقات کنید و با آن ها به گفتگو بپردازید.

 

فال روزانه و فال هفته

 

اگر شما نیز از طرفداران فال روزانه است، پیشنهاد می کنیم فال روزانه سایت فتوکده و همچنین فال هفته که متفاوت ترین فالی که تابحال دیده نیز بهره ببرید

 

فال و طالع بینی ماه آذر 99 | سایت فتوکده

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران