سایت فتوکده

فال ماهانه فروردین 99 + طالع بینی اتفاقات این ماه (جذاب)

فال ماهانه بهمن ماه ۹۸

 

فال سرنوشت ساز ماهانه و فال فروردین ماه سال 99 را به همراه پیش بینی اتفاقات این ماه از سال جدید را می خوانید

 

فال ماهانه فروردین 99

 

 

فال یکی از شاخه های نهان شناسی با روش های فراطبیعی است که بیان آن از عهده هرکسی خارج است و کوششی است که از آینده اطلاع رسانی می کند

 

فال ماهانه فروردین ماه 99 واقعی من

فال ماهانه بهمن ماه 98

 

فال ماهانه (فروردین ماه 99 )

 

فال ماهانه متولدین فروردین

 

شما فردی مستقل و خونسرد هستید و به راحتی می توانید وضعیت های متفاوت را مدیریت کنید اما برخی اوقات شرایط به قدری پیچیده خواهد شد که لازم است با افراد با تجربه تر مشورت کنید و به تنهایی تصمیم نگیرید.

 

به زودی یک گردهمایی یا رویداد در پیش دارید که دوست دارید همه چیز به خوبی پیش برود پس بهتر است از افراد قابل اطمینان کمک بگیرید و خودتان بر روی کارها نظارت کنید تا همه چیز به خوبی پیش برود.

 

احساس می کنید روابط خانوادگی شما رو به سردی می رود پس بهتر است خودتان پیش قدم شوید وک می شرایط را تغییر دهید.

 

فال ماهانه متولدین اردیبهشت

 

مدتی است عشقتان از شما و دیگران دوری می کند و گوشه گیر شده است و همین مسئله شما را نگران کرده است.

 

پس توصیه می کنیم در یک زمان مناسب با او صحبت کرده و دلیل این حالت های او را جویا شوید و در صورت امکان به او کمک کنید تا مشکلش حل شود.

 

در زمینه ی تحصیلی یا کاری با افت هایی رو به رو شده اید اما خیلی زود می توانید اوضاع را بهبود ببخشید و به وضعیت پایداری برسید اما ممکن است در این بین مجبور شوید از برخی تفریحات و سرگرمی هایتان دست بکشید.

 

فال ماهانه متولدین خرداد

 

اگر متاهل هستید گاهی به همسرتان شک می کنید و فکر می کنید مسئله ای را از شما پنهان می کند پس بهتر است به جای شک و تردید, با همسرتان در این رابطه صحبت کنید تا به یک نتیجه ی منطقی برسید.

 

وضعیت شغلی شما کمی لغزنده است و شما باید توانایی های خود را به همکاران و رئیستان اثبات کنید زیرا در غیر این صورت ممکن است نتوانید در محل کارتان به اندازه دلخواهتان رشد کنید.

 

یکی از اعضای خانواده اتان درگیر بیماری شده است اما جای نگرانی نیست و به زودی حالش بهبود پیدا می کند.

 

فال ماهانه متولدین تیر

 

در مسیری قرار گرفته اید که سختی های زیادی دارد و گاهی برای رسیدن به اهدافتان باید از خود گذشتگی داشته باشید و برخی تفریحات را کنار بگذارد و تلاش کنید.

 

اما امیدتان را از دست ندهید زیرا به زودی نتیجه ی دلخواهتان را کسب خواهید کرد و می توانید ماحصل تلاش و فداکاری هایتان را ببینید.

 

گاهی اوقات برخی مسائل و حواشی باعث می شود تمرکزتان را از دست بدهید بهتر است پیاده روی و یا ورزش را دربرنامه روزانه اتان اضافه کنید تا به تقویت ذهنتان کمک کند همچنین انجام بازی های فکری می تواند کمی درگیری های ذهنی تان را کم تر کند.

 

فال ماهانه متولدین مرداد

 

شما عموما فردی خوش برخورد و مهربان هستید اما گاهی اوقات برخی مسائل بیش از حد برایتان مهم می شود و به همین دلیل ممکن است واکنش های تندی نشان دهید که برای اطرافیانتان ناراحت کننده باشد.

 

بهتر است سعی کنید بر روی برخی رفتارهای خود تجدید نظر کنید زیرا عصبانیت و یا واکنش های تندتان باعث می شود دیگران از شما دوری کنند و یا با شما صادق نباشند.

 

شخصی با یک پیشنهاد عاشقانه و یا کاری با شما ملاقات می کند که در ابتدا کمی سردرگم می شوید اما بهتر است به خوبی فکر کنید و هرچه سریع تر تصمیم تان را در این رابطه مطرح کنید.

 

فال ماهانه متولدین شهریور

 

شما فردی خیال پرداز هستید و همیشه در کفرهای دور و دراز خود غرق می شوید .هرچند خیال پردازی و قوه تخیل بالا بسیار مهم است اما بهتر است واقعیت های زندگی را قبول کنید و واقع بین باشید.

 

رویاها و اهداف خود را یادداشت کنید و سعی کنید متناسب با توانایی ها و داشته هایتان برخی از آن ها را انتخاب کنید و برای رسیدن به خواسته هاایتان تلاش کنید.

 

فردی به شما علاقه مند است اما شما تمایلی به رابطه ی نزدیک با او ندارید پس بهتر غیر مستقیم این مسئله را مطرح کنید و از وا بخواهید به نظر شما احترام بگذارد.

 

فال ماهانه متولدین مهر

 

اگر مجرد هستید به زودی در کی مهمانی شرکت می کنید و در آن جا با فردی آشنا می شوید که احساس می کنید با هم وجه شباهت های زیادی دارید و با ادامه دادن این آشنایی می توانید با هم اوقات خوشی را سپری کنید.

 

در محل کارتان مشکلاتی پیش آمده که شما را نگران کرده است که می توانید با کمک همکارانتان موقتا آن را حل کنید اما بهتر است به فکر یک راه حل دائمی باشید تا دیگر چنین مشکلاتی شما را مضطرب نکند.

 

گاهی اوقات غرور کاذب باعث می شود نتوانید به درستی راه درست و غلط را تشخیص دهید.

 

فال ماهانه متولدین آبان

 

حقایق و رازهایی در زندگی شما وجود دارد که دیر یازود باید در مورد آن با اطرافیانتان صحبت کنید پس بهتر است تا دیر نشده است خودتان در این رابطه توضیح دهید و صادقانه احساسات خود را مطرح کنید.

 

مشکلات مالی شما به تازگی حل شده است اما هنوز هم باید احتیاط کنید و مواظب حساب و کتاب خود باشید تا کم کم وضعیت مالی شما به ثبات برسد.

 

به زودی با شخصی آشنا می شوید که تفاوت های زیادی با شما دارد و همین مسئله شما را جذب کرده است و دلتان می خواهد با او بیش تر ارتباط برقرار کنید و او را بشناسید.

 

فال ماهانه متولدین آذر

 

به فردی علاقه مند هستید و دوست دارید با او ارتباط صمیمانه تری داشته باشید پس بهتر است از نقش بازی کردن خودداری کنید و سعی کنید خود واقعی تان را به وا نشان دهید

 

زیرا شخصیت شما به اندازه ی کافی جذاب هست و می توانید به راحتی دیگران را جذب خود کنید و به خواسته هایتان برسید.

 

دوست دارید در آینده فردی مستقل و موفق باشید پس لازم است در زندگی تان برنامه ی دقیق تری داشته باشید و سعی کنید به آن پایبند باشید تا به موفقیت دست پیدا کنید.

 

فال ماهانه متولدین دی

 

در حال برنامه ریزی برای یک سفر بودید اما ممکن است مجبور شوید آن را تغییر دهید و یا آن را به کلی لغو کنید زیرا شرایط شما و اطرافیانتان تغییر کرده است و فعلا امکان رفتن به سفر وجود ندارد.

 

به یک مهمانی دعوت خواهید شد که مدت ها منتظر آن بوده اید و حالا زمان آن رسیده است که خریدهای مورد نیاز خود را انجام دهید و مقدمات آن را فراهم کنید.

 

در برخی از کارهای شما مشکلاتی پیش آمده است که باید به یک اداره یا جای دیگری رفته و برخی کاغذ بازی های اداری را دوباره انجام دهید تا موانع کارتان برداشته شود.

 

فال ماهانه متولدین بهمن

 

در این ماه می توانید موفقیت های خوبی در حرفه اتان کسب کنید زیرا مشکلی در محل کارتان پیش آمده بود که با کمی خلاقیت می توانید آن را حل کنید و همی مسئله باعث می شود مورد تشویق رئیس و همکارانتان قرار بگیرید.

 

گاهی اوقات خبرهایی می شنوید که حسابی از آینده ی خودتان و عزیزانتان می ترسید و نمی دانید در آینده باید در مقابل مشکلات چگونه ایستادگی کنید.

 

بهتر است به جای نگرانی سعی کنید از ریسک ها و مواردی که می تواند شما را دچار دردسر کند دوری کنید و سعی کنید یک روند آرام را در کارهایتان پیش بگیرید.

 

فال ماهانه متولدین اسفند

 

یکی از عزیزانتان گرفتار مشکلی شده است که باعث شده شما را نگران کند هرچند کمکی از دست شما بر نمی آید اما بهتر است حمایت خود را به او نشان دهید و با او همدردی کنید تا بتواند از این وضعیت خارج شود.

 

ایده هایی درسر دارید که برخی از آن ها کاملا امکان پذیر بوده و می توانند برای شما سودمند باشند و شما را در مسیر درستی قرار دهند.

 

پس بهتر است تمام ایده های خود را در جایی یادداشت کنید و از همین ماه قدم های اولیه را برای عملی کردن آن ها بردارید تا به زودی به موفقیت های خوبی برسید.

 

فال روزانه و فال هفته

 

اگر شما نیز از طرفداران فال روزانه است، پیشنهاد می کنیم فال روزانه سایت فتوکده و همچنین فال هفته که متفاوت ترین فالی که تابحال دیده نیز بهره ببرید

 

فال ماه فروردین 99 جدید | سایت فتوکده

این مطلب مفید بود؟ 400 73
مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران