سایت فتوکده

فال ماهانه تیر 99 با طالع بینی پیش بینی اتفاقات این ماه

فال ماهانه تیر ماه 99

 

فال ماهانه تیر 99 به همراه همراه طالع بینی پی ام سی [pmc] تیر ماه ۹۹ با پیش بینی اتفاقات اولین ماه تابستان و سرنوشت مالی و عاشقانه را می خوانید

 

فال ماهانه تیر 99

 

 

فال یکی از شاخه های نهان شناسی با روش های فراطبیعی است که بیان آن از عهده هرکسی خارج است و کوششی است که از آینده اطلاع رسانی می کند

 

فال ماهانه تیر 99 واقعی من

فال ماهانه تیر 1399

 

فال ماهانه تیر 99 ↓

 

فال ماهانه متولدین فروردین

 

شما فردی حامی و بخشنده هستید که باعث می شود اطرافیانتان بر روی شما حساب ویژه ای باز کنند و اگر به مشکلی بر بخورند به شما مراجعه کنند.

 

اما برخی اوقات فکر می کنید دیگران قدر دان زحمات شما نیستند و اگر گرفتار مشکلی شوید نمی توانید بر روی کمک آن ها حساب باز کنید و همین شما را دلگیر و ناراحت می کند.

 

اما بهتر است به جای ناراحتی سعی کنید شناختتان از آدم های اطرافتان را بالاتر ببرید تا بتوانید افراد قابل اطمینان و پشتیبان زندگی خود را پیدا کنید.

 

به زودی در زمینه ی مالی خبرهای خوبی می شنوید که شما را خوشحال می کند و دوست دارید این شادی را با عزیزانتان هم شریک شوید.

 

فال ماهانه متولدین اردیبهشت

 

شما در گذشته امید زیادی به آینده  ی خود نداشتید اما در این ماه خبرهای خوبی به گوشتان می رسد که شما را به سرنوشت خودتان و آینده ی کاری تان تا حد زیادی امیدوار می کند و دوست دارید تلاشتان را ادامه دهید.

 

میان دو راهی سختی گیر کرده اید و باید درباره ی یک موضوع مهم تصمیم گیری کنید که برایتان سخت است و حس می کنید لازم است با شخصی دلسوز و با تجربه مشورت کنید تا بتوانید تصمیم درستی بگیرید.

 

سعی کنید با افراد مختلف صحبت کنید و نگرانی ها و افکارتان را با آن ها در میان بگذارید تا به یک جمع بندی درست برسید.

 

فال ماهانه متولدین خرداد

 

گاهی بیش از حد افسوس گذشته را می خورید و در گذشته زندگی می کنید زیرا حس می کنید موقعیت های زیادی را از دست داده اید که برای شما ناراحت کننده است و نمی توانید دست از شماتت خود بردارید و افسوس را کنار بگذارید.

 

سعی کنید حال را دریابید زیرا در حال حاضر هم موقعیت های خوبی پیش رویتان است که می تواند شما را در مسیر موفقیت قرار دهد پس تعلل را کنار گذاشته و دست به کار شوید.

 

در زمینه عاطفی روزهای خوبی را سپری می کنید و حس می کنید آماده هستید که وارد مرحله ی جدیدی از این رابطه شوید و ارتباطتان را محکم تر کنید.

 

فال ماهانه متولدین تیر

 

شواهد امر نشان می دهد در کارتان پسرفت هایی داشته اید که دیگران هم متوجه این مسئله شده اند و نگران شما هستند بهتر است به جای عصبانیت سعی کنید نقاط ضعف خود را پیدا کرده و آن ها را کم کم رفع کنید.

 

امیدوار باشید زیرا با تلاش و یک برنامه ریزی درست می توانید موفقیت های خوبی کسب کنید و با قدرت مجددا در مسیر موفقیت قرار بگیرید.

 

مدت هاست دلتنگ شخصی هستید و دوست دارید با او دوباره ارتباط صمیمانه ای داشته باشید اما مشکلات و سو تفاهمات گذشته باعث شده است در این مسئله تردید داشته باشید اما دودلی را کنار بگذارید و سعی کنید به قلبتان رجوع کنید.

 

فال ماهانه متولدین مرداد

 

اگر می خواهید در زندگی تان موفقیت های مالی بیشتری کسب کنید لازم است برخی خوش گذرانی ها و سرگرمی هایتان را کنار گذاشته و با جدیت بیشتری برنامه هایتان را دنبال کنید.

 

تغییراتی در زندگی تان پیش آمده است که باعث شده کمی در ابتدا گیج شوید و نتوانید به درستی تصمیم بگیرید اما بهتراست سعی کنید خودتان را با این تغییرات وفق دهید.

 

ممکن است این موضوع زمان و انرژی زیادی از شما بگیرد اما نتیجه ی درخشانی در انتظار شما خواهد بود.

 

اگر می خواهید در رابطه ی عاشقانه تان موفق شوید باید بخشندگی را بیش تر تمرین کنید.

 

فال ماهانه متولدین شهریور

 

مدت هاست در انتظار یک مسابقه یا آزمایش هستید که نتیجه ی آن برای شما بسیار مهم است اما لازم است سعی کنید خوددار باشید و هیجانات خود را کنترل کنید و حتما با نزدیکانتان در مورد استرسی که تحمل می کنید؛ صحبت کنید.

 

معمولا عادت دارید به تنهایی درباره ی موضوعات مختلف تصمیم بگیرید اما برخی موارد آن قدر بزرگ و حیاتی هستند که لازم است حتما با دیگران مشورت کنید و نظر آن ها را جویا شوید.

 

برخی تغییرات باعث می شوند ما سعی کنیم خودمان را با تکنولوژی و پیشرفت وفق دهیم پس از تغییرات نترسید و سعی کنید تکنولوژی های روز و شبکه های اجتماعی را با دید بازتری بررسی کنید.

 

فال ماهانه متولدین مهر

 

در این ماه اتفاقات مهمی برای شما رقم می خورد که باید تمام حواس و انرژی تان را برای آن بگذارید زیرا اگر نتوانید از این موقعیت سربلند بیرون بیایید نمی توانید اوضاع را به درستی مدیریت کنید.

 

سعی کنید با افرادی که شناخت کافی از شما دارند صحبت کنید و نظرات و پیشنهادات آن ها را جویا شوید زیرا می توانند به شما کمک کنند تا بهتر شرایط را مدیریت کنید و سربلند بیرون بیایید.

 

یکی از دوستانتان درگیر مشکلی است که باعث شده است حال روحی او خوب نباشد و همین مسئله شما را به تکاپو انداخته است تا به او کمک کنید و در این شرایط در کنار او باشید.

 

فال ماهانه متولدین آبان

 

یکی از آشنایانتان رازی را با شما در میان می گذارد که حسابی شما را متعجب می کند و دوست دارید سوالات بیش تری در این زمینه بپرسید اما بهترین تصمیم آن است که فعلا در ایبن زمینه سکوت کرده و یا واکنش هیجانیی از خود نشان ندهید.

 

به تازگی توانسته اید در محل کارتان توانایی ها و استعداد خود را نشان دهید و همین مسئله باعث شده است بارها مورد تشویق همکارانتان قرار بگیرید و به عنوان فردی حرفه ای و باهوش معرفی شوید.

 

اما بهتر است به خودتان مغرور نشوید زیرا غرور بیش از حد می تواند شما را از اهدافتان دور کند و یا دچار اشتباه شوید.

 

فال ماهانه متولدین آذر

 

حس می کنید این روزها زمان کم تری را در کنار عشقتان سپری کرده اید که دلیل آن تغییرات پیش آمده در محل کار یا تحصیلتان است که شما را از عشقتان دور کرده است.

 

توصیه می کنیم حتما با طرف مقابلتان صحبت کنید و در مورد شرایط کاری و حسی تان صحبت کنید تا به یک تصمیم گیری درست برسید و بتوانید با هم طعم آسایش را تجربه کنید.

 

در مورد شخصی کنجکاو هستید و دوست دارید از  کارش سر در بیاورید اما بهتر است در این زمینه بیش از حد اصرار نکنید زیرا می تواند باعث دردسرتان شود و همیشه سعی کنید منطقی رفتار کنید.

 

فال ماهانه متولدین دی

 

از یکنواختی و روزمرگی خسته شده اید و دلتان می خواهد کمی خوش گذرانی کنید پس یک تفریح دسته جمعی را با دوستانتان هماهنگ کنید تا بروید و خاطرات خوبی با هم بسازید.

 

در زندگی حرفه ایتان تغییراتی پیش آمده است که کمی برایتان ناراحت کننده است زیرا ترجیح می دهید همه چیز ماننده سابق پیش برود.

 

حقایقی در زندگی شما وجود دارد که لاز م است قبل از آن که بازی جدید شروع بشود از آن آگاه باشید و سعی کنید به گونه ای با شرایط کنار بیایید زیرا با بدخلقیی اوضاع را برای خودتان سخت می کنید.

 

یکی از اطرافیانتان درگیر بیماری می شود و دوست دارید به عیادت او بروید اما این کار فعلا میسر نیست و فقط می توانید برای او دعا کنید و حالش را بپرسید.

 

فال ماهانه متولدین بهمن

 

دوست دارید در محل کارتان ترفیع مقام بگیرید و به نظر خودتان شما برای رسیدن به موقعیت بالاتر تلاش های زیادی کرده اید و حالا این حق شماست که پاداش یا ترفیع مقام کسب کنید.

 

بنابراین اعتماد به نفس داشته باشید و در یک موقعیت مناسب با رئیستان صحبت کرده و تکلیف خود را مشخص کنید.

 

به شخصی علاقه مند هستید که حس می کنید به شما توجه خاصی نشان نمی دهد اما نباید نا امید شوید بلکه باید سعی کنید از طرف مقابل شناخت کامل تری کسب کنید تا بتوانید از طریق موارد مورد علاقه اش به او نزدیک شوید و توجه او را به سمت خود جلب کنید.

 

فال ماهانه متولدین اسفند

 

گاهی بیش از حد معمول برای کمک به دیگران وقت می گذارید و کم کم این روند به یک وظیفه برای شما تبدیل شود همچنین این کار باعث می شود از رویاها و اهداف خودتان دور شوید و کم کم با خودتان احساس غریبگی کنید.

 

بهتر است برای دیگران به اندازه لیاقت و ارزشی که دارند وقت بگذارید زیرا ادامه ی این روند بیش تر از همه به خودتان صدمه می زند.

 

دوست دارید کمی بیش تر از معمول به خودتان برسید و برای خودتان وقت بگذارید شاید ایجاد تغییراتی در ظاهر و پوششتان بتواند شما را به آن چیزی که می خواهید نزدیک کند و بتوانید به احساس خوبی دست پیدا کنید.

 

فال روزانه و فال هفته

 

اگر شما نیز از طرفداران فال روزانه است، پیشنهاد می کنیم فال روزانه سایت فتوکده و همچنین فال هفته که متفاوت ترین فالی که تابحال دیده نیز بهره ببرید

 

فال و طالع بینی ماه تیر ۹۹ | سایت فتوکده

از این مطلب راضی بودید؟ 420 81
مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران