سایت فتوکده

فال ماهانه فروردین 98 + فال و طالع بینی جدید این ماه

فال ماهانه

 

فال ماه فال ماهانه فروردین 98 فال این ماه من فال فروردین 98 طالع بینی ماهانه فال ماهانه عشق سال 98 فال ماهیانه را در سایت فتوکده می خوانید

 

فال ماهانه فروردین 98

 

 

فال ماه یکی از شاخه های نهان شناسی با روش های فراطبیعی است که بیان آن از عهده هرکسی خارج است و کوششی است که از آینده اطلاع رسانی می کند

 

در این مطلب فال ماهانه را می خوانید

 

فال ماه و طالع بینی این ماه

 

فال ماهیانه فروردین 98

 

فال ماهانه متولدین فروردین

 

منتظر خبری از یک دوست هستید که در این ماه این انتظار شما به پایان می رسد و خبرهای خوشی به شما خواهد رسید در کار و اقتصاد اتفاق خوبی برای شما رخ می دهد که باعث موفقیت و نشاط شما خواهد شد.

 

بهار است عرصه طبیعت را خالی نگذارید و به دل طبیعت بزنید تا شادی و سرزندگی شما بیشتر شود، شما در این ماه دوستان قدیمی خود را ملاقات خواهید کرد که باعث دلگرمی و امید در شما می شود.

 

یک فرصت طلایی برای شما پیش خواهد آمد بنابراین سعی کنید از مسیر موفقیت دور نشوید اگر با امیدواری به سوی موفقیت بروید, پیروز خواهید شد

 

فال ماهانه متولدین اردیبهشت

 

ماه فروردین و سال جدید را با افکار مثبت شروع کنید و به خود اعتماد داشته باشید.

 

این ماه برای شما با موفقیت هایی همراه است که به دلیل قابلیت هایی است که دارید، البته شرایط هم بی تاثیر نبوده، کمی دلگیرید که چرا به اندازه قابلیت های شما به شما بها نداده اند و با شما با احترام کافی برخورد نشده است.

 

اگر بخواهید فکرتان را با این حرف ها مشغول کنید، راه رسیدن به موفقیت را دشوار و طولانی خواهید کرد امواج منفی را از خودتان دور کنید و باور داشته باشید دیگران به شما اعتماد دارند و قدر زحمات شما را می دانند

 

سعی کنید با خانواده خود وقت بیشتری بگذرانید و روابط فامیلی خود را تقویت کنیید تا بتوانید از کمک ها و حمایت های آن ها بهره مند شوید.

 

فال ماهانه متولدین خرداد

 

ماه فروردین برای شما خیر و خوشی به همراه دارد.

 

وقت خود را با کار و کوشش پر کنید تا خیالبافی به سراغ شما نیاید و افکار منفی بر شما غلبه نکند، به دلیل تصمیم ها و مسیرهای اشتباه آسایش و موفقیت از شما دور شده بود اما در این ماه به خواسته قلبی خود خواهید رسید و آرامش به شما بر می گردد.

 

سعی کنید تصمیمات سنجیده تری بگیرید و جوانب هر کار را بسنجید در این صورت ماه فروردین را با شادکامی و دلی شاد سپری خواهید کرد.

 

بهتر است برای ماه پیش رو و سال جدید برنامه ریزی کنید و اهداف بلند مدت و کوتاه مدت خود را به دقت مشخص کنید تا دچار سردرگمی نشوید.

 

فال ماهانه متولدین تیر

 

سعی کنید هر کاری را به وقتش انجام دهید.

 

در آغاز بهار به خودتان فرصت بدهید که از بهار و دیدار دوستان لذت ببرید.شاید همدم شما از برخی از رفتارهای شما برنجد اما همچنان با شما مهربان و با گذشت باشد ولی فراموش نکنید که هر کسی ظرفیتی دارد و بهتر است در برخی رفتارها و گفتارهای خود تجدید نظر کنید.

 

سعی کنید با بستگان و نزدیکان خود همدلی و صمیمیت بیشتری داشته باشید. در کسب و کار خود به سود خواهید رسید و اگر قصد شروع کاری جدید را دارید این ماه برای شما موفقیت و برکت به همراه دارد.

 

ثابت قدم باشید و انرژی خود را برای هدفی مشخص صرف کنید تا نتایج بسیار خوبی بگیرید.

 

فال ماهانه متولدین مرداد

 

در آغاز بهار سعی کنید تصمیمات و برنامه ای برای آینده خود ترتیب دهید.

 

پیشنهاد می کنیم نخستین تصمیم شما در این ماه این باشد که از هر کجا و هر فردی که باعث ناراحتی و افسردگی در شما می شود دوری کنید یا حضور آن ها را در زندگی خود کم رنگ تر کنید.

 

با افرادی که انرژی مثبت دارند بیشتر معاشرت کنید تا شما نیز شاد و پر امید باقی بمانید، با افراد توانمند و بزرگ دیدار کنید، یادتان باشد درباره عقاید دیگران قضاوت نکنید تا آرامش شما و دیگران به هم نخورد.

 

از نصایح دیگران به خوبی استفاده کنید تا در این ماه آرامش بیشتری داشته باشید.

 

فال ماهانه متولدین شهریور

 

مژده و اخبار خوشی به شما خواهد رسید.آن را در یابید.

 

وقتش رسیده است تا مشکلاتی که دارید حل شوند و زخم هایی که داشته اید التیام یابند و ترمیم شوند.خوبی های خود را تقویت کنید تا عیوب شما کمتر نمایان نشوند.

 

به زودی به مقام و مرتبه واقعی خود خواهید رسید و دیگران عظمت روح شما در می یابند و به درک بهتری از شما می رسند.اگر روزی احساس کرده اید زمین خورده اید مطمئن باشید که در این ماه به جایگاه حقیقی خود خواهید رسید و دیگران نیز رشد و بالندگی شما را مشاهده می کنند.

 

احساسات خود را کنترل کنید و بیشتر بر اساس منطق تصمیم بگیرید

 

نقطه ضعف شما در عواطف شماست، آن را مهار کنید تا آسیب نبینید.شما در این ماه می توانید مشکلات و خرابی های گذشته را پشت سر بگذارید و در راه جدیدی گام بردارید.

 

فال ماهانه متولدین مهر

 

اگر برای گذشته و آرزویی محال افسوس نخورید، بسیاری از مشکلات شما حل خواهند شد، عادت کرده اید در زندگی دنبال منفی هایش باشید نگاه خود را تغییر دهید تا اتفاقات مثبت برای شما نیز رخ دهد.

 

سعی کنید کمتر به اتفاقات منفی در زندگی خود فکر کنید برای همه افراد زندگی بالا و پایین دارد اگر به مانعی برخوردید، امیدوار باشید که بر طرف خواهد شد.

 

برای عبور از موانع زندگی بهتر است قبل از هر تصمیمی بیشتر فکر کنید و عواقب هر تصمیم را در نظر بگیرید. در این ماه برای امور زندگی خود برنامه ریزی کنید تا به هدف مورد نظر خود برسید و در وقت صرفه جویی کنید

 

فال ماهانه متولدین آبان

 

وقت بیرون آمدن و با دوستان و آشنایان دیدار کردن است.

 

به دیدار دوستان خود بروید اما به یاد داشته باشید که از زندگی و کار دوری نکنید توجه داشته باشید همواره کسانی که تعادل را در زندگی خود برقرار می کنند زودتر به موفقیت خواهند رسید.

 

در این ماه خبر خوبی به شما خواهد رسید یا اتفاقی نیکویی خواهد افتاد که باعث راحتی خیال شما می شود، مدتی است درباره موضوعی پریشان هستید و فکرتان را مشغول کرده است حالا دیگر باید تصمیم نهایی خود را بگیرید مراقب باشید که اشتباه و خطایی نکنید که جبران آن سخت خواهد بود و وقت زیادی از شما خواهد گرفت.

 

ر این ماه پیوند عاطفی شما محکم تر می شود و نگرانی های شما از این بابت پایان می یابد

 

فال ماهانه متولدین آذر

 

هدفی دارید که برخی افراد مانع راه شما خواهند شد بدون خشونت و با آرامش موانع را بردارید مسیر اصلی خود را تغییر ندهید و از راه خود دور نشوید که باعث اتلاف وقت و انرژی می شود و اعتبار شما را هم کم می کند.

 

استرس و نگرانی را از خود دور کنید و بگذارید مسیر هدف شما بدون تنش و نگرانی طی شود. برای رسیدن به اهداف مطلوب خود باید تلاش کنید.با افرادی که کلیشه ای و تکراری حرف می زنند دم خور نشوید و سعی کنید به افکار و اهداف خلاقانه خود اتکا کنید تا موفق شوید.

 

در این ماه میان دو راهی کاری قرار خواهید گرفت که با آرامش و صبوری می توانید بهترین انتخاب را انجام دهید

 

فال ماهانه متولدین دی

 

در این ماه شما صداقت و رو راستی از خود نشان خواهید داد که جذابیت و شادی شما را دو چندان می کند، به ذات اصلی خود بر می گردید و از سختی ها و مشکلات خود گذر خواهید کرد.

 

شما در این ماه به موفقیت هایی خواهید رسید که باعث هموار شدن اهداف بزرگ تری خواهد بود؛ بهتر است افکار منفی را از خود دور کنید و اعتماد به نفس و عزت نفس را در خود افزایش دهید.

 

پیوسته به خود تلقین کنید که خوش شانس و خوش قدم هستید تا بخت و اقبال بتواند شما را ببیند و به سمت شما بیاید

 

فال ماهانه متولدین بهمن

 

آرزویی دارید که گرچه از ته دل خواهان آن هستید اما در ظاهر و شاید هم به خاطر حرف مردم آن را بی ارزش می دانید توجه داشته باشید که باید به ظاهر امر اهمیت بدهیم اما باطن هر چیزی و هر شخصی متفاوت است.

 

قبل از هر تصمیمی بهتر است تردید ها را کنار بگذارید و از صمیم قلب کارهای خود را انجام دهید تا پشیمانی سراغ شما نیاید.

 

بهتر است در این ماه سعی کنید تک بعدی به هر اتفاقی نگاه نکنید تا بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید و نتایج خوبی از انتخابتان ببینید، از افرادی که مدام سعی می کنند نظرات شما را تغییر دهند یا باعث تردید در شما می شوند دوری کنید و با توکل به خدا تصمیمات خود را اجرایی کنید

 

فال ماهانه متولدین اسفند

 

در آغاز بهار لحظه های خود را طوری سپری کنید که پر شور و حال باشند.

 

سعی کنید کارهایی را انجام دهید که از انجام آن لذت می برید و باعث انرژی مثبت در شما می شود.در این صورت در این ماه عشق و لذت زیادی خواهید داشت و موفقیت هایی که دارید بیشتر و درخشان تر خواهند شد.

 

با جملات مثبت به خودتان انرژی بدهید تا بتوانید بهترین ها را انجام دهید.حواستان باشد که مغرور نشوید در این ماه شما موفقیت هایی به دست خواهید آورد که ممکن است باعث غرور و تکبر در شما شود.

 

با افراد نیکو و خردمند هم صحبت شوید همچنین ظرفیت و توان جسمی خود را افزایش دهید تا سلامت روحی و جسمی شما نیز بهبود پیدا کند.

 

فال هفته + فال روزانه

 

در این مطلب طالع بینی ماهانه خود را خواندید

 

اگر شما نیز از طرفداران فال روزانه است، پیشنهاد می کنیم فال روزانه سایت فتوکده  و همچنین فال هفته که متفاوت ترین فالی که تابحال دیده نیز بهره ببرید

 

طالع بینی و فال فروردین 98 | سایت فتوکده

این مطلب مفید بود؟ 165 19
مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران