سایت فتوکده

فال ماهانه مرداد 98 + طالع بینی مرداد ماه 98 واقعی

فال ماهانه

 

 فال ماهانه مرداد 98  مالی و عاشقانه پیش بینی طالع بینی مرداد 98 همه متولدین سال فال مرداد 98  واقعی فال ماه پی ام سی را در سایت فتوکده می خوانید

 

فال ماهانه مرداد 98

 

 

فال ماه یکی از شاخه های نهان شناسی با روش های فراطبیعی است که بیان آن از عهده هرکسی خارج است و کوششی است که از آینده اطلاع رسانی می کند

 

در این مطلب فال مرداد 98 را می خوانید

 

فال ماهانه مرداد 98

 

فال ماهانه مرداد 98 [عاشقانه و مالی]

 

فال ماهانه متولدین فروردین

 

در ماه پیش رو, روزهای پر کاری در پیش خواهید داشت.بهتر است در این روزها مواظب سلامتی خود باشید و به برنامه غذایی خود بیشتر از گذشته اهمیت بدهید. زیرا مریضی می تواند برنامه ی کاری شما را به هم بزند.

 

اوضاع مالی شما بهتر شده است و به سود خوبی رسیده اید اما فعلا نمی توانید ولخرجی های گذشته را داشته باشید و بی حساب و کتاب خرج کنید.

 

در گذشته مشکلاتی با همسر یا دوستتان داشتید, روابط عاطفیتان رو به بهبود خواهد رفت اما به طور کلی بهتر است مواظب حرف هایتان باشید تا دلخوری جدیدی پیش نیاید.

 

فال ماهانه متولدین اردیبهشت

 

فعالیت بدنی و تحرک زیادی دارد و به همین دلیل همیشه پر انرژی و فعال هستید. این موضوع باعث شده است تا بخواهید یک ورزش را به صورت حرفه ای دنبال کنید.

 

برای آن که بتوانید روابط عاطفی خود را مستحکم کنید بیش از اندازه تلاش کرده اید اما بهتر است در مورد نگه داری یک رابطه بیشتر از این تلاش نکنید.

 

گذر زمان به شما ثابت خواهد که طرف مقابلتان ارزش فداکاری های شما را دارد یا خیر.

 

در خانه محیطی آرام را تجربه می کنید و این موضوع به شما کمک می کند تا دلتان بخواهد بیشتر از گذشته در کنار خانواده تان باشید

 

فال ماهانه متولدین خرداد

 

تغییراتی در زمینه ی تحصیلی یا شغلیتان رخ خواهد داد که برای شما سودمند خواهد بود. این تغییر می تواند ارتقا مقام یا پاداش باشد و مورد تحسین اطرافیانتان قرار می گیرید. اما این موضوع نباید شما را مغرور کند.

 

در حال حاضر شما باید تلاش خود را در محیط کاری یا تحصیلیتان بیشتر کنید تا بتوانید شایستگی های خود را ثابت کنید.

 

در مورد آینده ی رابطه اتان بیش از حد نگران هستید و این استرس می تواند تاثیر منفی بر روی روابطتان بگذارد، سعی کنید آرامش خود را حفظ کنید یا با شخصی در این مورد مشورت بگیرید تا اوضاع روحیتان بهبود پیدا کند.

 

فال ماهانه متولدین تیر

 

در این ماه شما بسیار پر انرژی هستید و انگیزه ی زیادی دارید تا کارهای مختلفی را تجربه کنید.این انرژی مثبت و شور و شوق باعث می شود بتوانید تجربه های خوبی کسب کنید

 

به راحتی  می توانید توانایی های خود را در موارد مختلف بسنجید و بلاخره متوجه خواهید شد که استعداد و علاقه اتان در چه زمینه ایست.

 

اگر مجرد هستید در این ماه با شخصی ملاقات خواهید کرد که احساس می کنید همان نیمه گمشده شماست اما بهتر است آهسته پیش بروید و از تجربیات گذشته خود استفاده کنید تا بتوانید یک رابطه ی آرام را تجربه کنید.

 

فال ماهانه متولدین مرداد

 

خانواده و روابط فامیلی برای شما اهمیت زیادی دارد. نگرانی های زیادی برای اعضای خانواده تان دارید

 

و این آشفتگی و استرس باعث می شود آن ها را محدود کنید و یا اینکه میان خودتان و آن ها فاصله ای می اندازید که برای شما خوب نخواهد بود.به تصمیمات آن ها اتحرام بگذارید و بدون اجازه در کار آن ها دخالت نکنید.

 

در بعضی از روزهای پیش رو دعوا یا قهرهایی را تجربه خواهید رکد اما به طور کلی اتفاقات خوبی در روابط عاطفیتان رخ خواهد داد که شما را سرشار از امید و شادی خواهد کرد و می توانید در ماه پیش رو, لحظات آرامی را با هم سپری کنید.

 

فال ماهانه متولدین شهریور

 

شما شخصی عجول هستید و نمی توانید صبر کنید تا نتیجه ی کارهایتان را ببینید.شما تمام تلاش خود را برای کارهایتان انجام داده اید پس حالا بهتر است دست از تصمیمات احساسی بردارید.

 

منظقی باشید و صبورانه منتظر بمانید تا نتیجه ی تلاش هایتان را ببینید. صجبت های احساسی یا استرسی که در این لحظه دارید فایده ای ندارد و کمکی به شما نخواهد کرد.

 

شاید در نیمه ی ماه پیش رو, مشکلات مالیتان ادامه دار باشد اما رفته رفته اوضاع مالیتان بهبود پیدا خواهد کرد و می توانید موفقیت های خوبی را کسب کنید. پس نگرانی شما در این باب, بی مورد است

 

فال ماهانه متولدین مهر

 

قصد دارید کسب و کارتان را گسترش دهید یا اینکه کار جدیدی را آغاز کنید. در ابتدا با مخالفت اطرافیانتان رو به رو خواهید شد

 

اما اگر به تصمیمتان ایمان دارید و تمام جوانب را در نظر گرفته اید؛ پس زیر بار حرف زور نروید و گام هایتان را در این راه محکم تر بردارید.

 

شک و تردیدهایی نسبت به عشقتان دارید و به همین دلیل کمی کج خلق و بد اخلاق شده اید.

 

اگر برای شک و تردیدهایتان دلیلی دارید, پیش بهتر است صادقانه و صریح در این مورد با طرف مقابلتان صحبت کنید.این که دو به شک باقی بمانید و در این مورد صحبت نکنید, تاثیر مخربی بر روی روابط شما خواهد گذاشت.

 

فال ماهانه متولدین آبان

 

 نا امیدی زیادی در اطرافیانتان احساس می کنید و این حس به شما هم متنقل شده است.دلتان می خواهد کاری را شروع کنید اما ترس و نا امیدی مانع آن شده است که تلاشتان را ادامه دهید.

 

به شما توصیه می کنیم از افراد نا امید و یا کسانی که سرشار از انرژی منفی هستند دوری کنید. در این لجظه شما به کسی احتیاج دارید که انگیزه و اشتیاق را در شما افزایش دهد تا بتوانید برای هدف هایتان تلاش کنید.

 

برای آن که بتوانید یک رابطه ی عاشقانه ی خوب داشته باشید باید بتوانید طرف مقابلتان و شرایطش را درک کنید و کمی از خود گذشتگی داشته باشید.

 

فال ماهانه متولدین آذر

 

در این ماه باید برای آینده شغلی یا تحصیلیتان تصمیماتی بگیرید و برای همین کمی گیج شده اید. به شما توصیه می کنیم بدون مشورت با افراد با تجربه و مطلع تصمیمی نگیرید.

 

در حال حاضر آشفتگی و نظرات مختلفی را از اطرافیانتان شنیده اید که شما را گیج کرده است.

 

تنها با کسانی مشورت کنید که در این مرود تجربه داشته اند و می توانند پیش زمینه ای از آینده کاری یا تحصیلیتان را برای شما شرح دهند.

 

ممکن است در این ماه عشق سابقتان را ملاقات کنید و یا او با شما تماس بگیرد تا با هم دیداری داشته باشید این اتفاق چندان خوشایند شما نخواهد بود پس از این شخص دوری کنید.

 

فال ماهانه متولدین دی

 

اوضاع مالی شما کمی نا بسامان شده است و بنابر این به فکر تغییر شغل افتاده اید. بهتر است تا از یک موقعیت شغلیِ مناسب با شرایطتان آگاه نشده اید, از کارتان انصراف ندهید.

 

یک شکست عشقی یا دعوای خانوادگی را تجربه خواهید کرد که تاثیر نا مطلوبی بر روی روان شما خواهد گذاشت.بهترین کار در چنین مواقعی درد و دل کردن و کمک گرفتن از دوستانتان است.

 

آن ها می توانند این شرایط را برایتان قابل تحمل کنند و به شما کمک خواهند کرد تا از این بحران روحی بیرون بیایید اما توجه داشته باشید که بیش از حد به دیگران وابسته نشوید.

 

فال ماهانه متولدین بهمن

 

دوران کاری پر مشغله ای را داشتید اما در این ماه می توانید کمی بیشتر استراحت کنید و از خستگی خود بکاهید.در این ماه می توانید زمان بیشتری در کنار خانواده تان باشید و با هم وقت بگذرانید.

 

از نظر مالی به رشد خوبی خواهید رسید و می توانید بخشی از مشکلات مالی خود را حل کنید.اگر یک پیشنهاد کاری جدید برای شما پیش آمد بهتر است کمی بیشتر در این مورد فکر کنید و عجولانه تصمیم نگیرید.

 

یکی از نزدیکانتان به سفر رفته است که شدیدا دلتنگ او هستید و او در ماه پیش رو بر می گردد و برای شما هدایا یا سوغاتی تهیه کرده است که شما را خوشحال می کند.

فال ماهانه متولدین اسفند

 

شما شخصی مستقل وقدرتمند هستید.در حال حاضر همسر یا دوستتان دچار مشکلاتی شده است اما شما با روحیه قوی خود می توانید یک حامی خوب برای او باشید و به او کمک کنید تا شرایط موجود را تحت کنترل خود در بیاورد.

 

در خانه اتان تغییراتی اساسی در حال وقوع است که برخی از آن ها باب میل شماست و می تواند به نفع شما تمام شود.بهتر است در برخی کارها در کنار خانواده باشید و از آن ها حمایت کنید.

 

به یک مهمانی دعوت خواهید شد که ممکن است در آن جا شخصی حرف هایی به شما بزند که چندان خوشایند شما نباشد.بهتر است در مقابل او سکوت کنید و نسبت به حرف هایش بی اعتنا باشید.

 

فال روزانه و فال هفته

 

در این مطلب طالع بینی مرداد 98 را خواندید

 

اگر شما نیز از طرفداران فال روزانه است، پیشنهاد می کنیم فال روزانه سایت فتوکده  و همچنین فال هفته که متفاوت ترین فالی که تابحال دیده نیز بهره ببرید

 

فال ماهانه مرداد 98 عاشقانه و مالی | سایت فتوکده

این مطلب مفید بود؟ 254 34
مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران