سایت فتوکده

فال ماهانه اسفند 99 با (طالع بینی) کامل اتفاقات این ماه

فال ماهانه آبان ماه 99 با عکس

 

فال ماهانه اسفند ماه 99 به همراه همراه طالع بینی پی ام سی [pmc] اسفند ۹۹ با پیش بینی اتفاقات آخرین ماه تابستان را می خوانید

 

فال ماهانه اسفند 99

 

 

فال یکی از شاخه های نهان شناسی با روش های فراطبیعی است که بیان آن از عهده هرکسی خارج است و کوششی است که از آینده اطلاع رسانی می کند

 

فال ماهانه اسفند 99 واقعی من

عکس و فال ماهانه آبان 99

 

فال ماهانه (اسفند) 99 ↓

 

فال ماهانه متولدین فروردین

 

ممکن است برخی کارهای مورد نظر شما زمان بر و طاقت فرسا باشد و یا حتی به شکست های پی در پی منجر گردد, اما امید خود را از دست ندهید و به راهی که در پیش دارید اعتقاد داشته باشید

 

در ماه پیش رو شرایطی پیش خواهد آمد که نیاز است دیگران را بیشتر از گذشته درک کنید.سعی کنید غمخوار اطرافیانتان باشید. حتی اگر شرایط خودتان نیز سخت باشد اما  با همدردی به دیگران, نشان دهید که عزیزانتان برای شما مهم هستند.

 

ممکن است در محل کارتان با بی نظمی های در مورد پرداخت حقوق مواجه شوید اما به زودی مشکلات رفع خواهد شد

 

فال ماهانه متولدین اردیبهشت

 

مبنای تمام کارهای شخصی و زندگی خصوصی خود را بر اساس برنامه هایی مشخص و منظم قرار داده اید و انتظار دارید دیگران هم به همین منوال برنامه و نظم را درکار و زندگی خود داشته باشند.

 

انتظارات شما کمی نا معقول و دور از تصور است زیرا شما نمی توانید دیگران را مجبور به انجام کاری کنید.این انتظارات تنها باعث می شود از اطرافیانتان دور شوید و دیگران نتوانند در مقابل شما همانگونه که می خواهند باشند.

 

سعی کنید تفکر هوشمندانه را در خود تقویت کنید و امید خود را درکارها و زندگی از دست ندهید به زودی می توانید به نتایج قابل قبولی برسید.

 

فال ماهانه متولدین خرداد

 

در گذر گاه و مسیر پر پیچ و خم زندگی, می توانید آهسته و پیوسته گام بردارید و به جلو پیش بروید و یا می توانید گام های تند بردارید و در میانه راه خسته و بی رمق از رفتن باز بمانید. انتخاب با شماست.

 

رفتن در دو حالت انجام می شود اما رفتن با طمانینه پیوستگی دارد که هیچ گاه از پا افتادن ندارد و رفتن با شتاب و بدون فکر عمل کردن می تواند صدمات جبران ناپذیری به شما بزند

 

همیشه سعی کنید برای رسیدن به خواسته های خود تلاش کنید و کیفیت زندگی را فدای کمیت نکنید.قدر خودتان را بدانید و خود را به بهایی ناچیز نفروشید.

 

فال ماهانه متولدین تیر

 

میان شما و آرزوهای بزرگ و کوچکتان فاصله زیادی افتاده است و به این منوال که ادامه دهید, امکان رسیدن به بیشتر آن ها, هر روز دشوار و دشوارتر می شود و در حد یک آرزو در سینه و ذهن شما باقی خواهند ماند.

 

طلوع فجر برای شما هنگامی خواهد بود که چشمتان بر نور فجر روشن گردد و از خواب غفلت, نا امیدی و انکار بیدار شوید.برای شروع هرگز بهانه دیر شدن را نیاورید زیرا این صرفا یک بهانه است.

 

از کار تیمی و استعداد دیگران نهایت بهره را ببرید .این که سعی می کنید تمام کارها را به تنهایی انجام دهید, در نهایت به ضررتان خواهد بود.

 

فال ماهانه متولدین مرداد

 

هر عملی تاوانی دارد, این تاوان اگر سنگین و بیش از توانتان باشد, ممکن است طوری شمارا بر زمین بکوبد که دیگر فرصت جرات و انرژی لازم برای بلند شدن را نداشته باشید.

 

اما اراده , یقین, اعتماد, خودباوری و با گذشت می تواند زندگی شما را تغییر مثبتی همراه کند پس بر روی رفتار خود دقت نظر بیشتری داشته باشید.

 

در این ماه سعی کنید با دوستان و خانواده در هر کاری مشارکت و مشاوره داشته باشید. ضریب درک و آستانه تحمل خود را بالا ببرید و از حقیقت گویی نهراسید.

 

فال ماهانه متولدین شهریور

 

باور کرده اید می توانید با هر کاری به موفقیت برسید و بر این اساس تحمل شکست را در خود صفر رسانده اید و این زنگ خطری بر قدرت صبر اراده و  توان شماست.

 

تا آنجایی که در توانتان است درک خود را از شرایط نا بسامان اجتماعی بالا ببرید تا کمترین ضربه به شما وارد شود و با حداقل خسارت مواجه گردید.

 

احساس می کنید روابط عاطفی شما دچار شکاف هایی شده است و شخص سومی در روابط شما دخالت می کند.سعی کنید در زمانی مناسب در این مورد با عشقتان صحبت کنید و از احساستان با او صحبت کنید.

 

فال ماهانه متولدین مهر

 

در ماه پیش رو, سعی کنید در کنار تلاش و مبارزه خود را کار و زندگی, درایت و منطق را هم به کار ببندید و با مدارا کردن شرایط خود و خانواده را به آرامش برسانید.

 

نگرانی هایی در مورد وضعیت مالی خود دارید اما تا زمانی که تغییراتی در خود ایجاد نکنید نمی توانید از این شرایط بیرون بیایید. به دنبال یک شغل خوب برای خود باشید و دست از تنبلی و وابستگی به دیگران بردارید.

 

خود اتکایی , ریسک کردن, آزمون و خطا و تقویت باور وامید, در این ماه به شما توصیه می شود.

 

فال ماهانه متولدین آبان

 

دوست دارید کار جدیدی را شروع کنید اما احساس می کنید برای شروع کار, شجاعت کافی را ندارید اما به زودی با شخصی آشنا می شوید که دریچه ای از امید را به روی شما باز می کند

 

نسبت به خانواده خود کمی بی تفاوت هستید و بیشتر به کارتان و موفقیت در آن, اهمیت می دهید اما بهتر است در این مورد تعادل را رعایت کنید

 

شما میان یک دو راهی قرار گرفته اید که نمی دانید باید تصمیمی احساسی بگیرید یا منطقی رفتار کنید,به ندای قلبتان گوش دهید و با احساس خود تصمیم بگیرید.

 

فال ماهانه متولدین آذر

 

روزهای سخت گدشته تمام شده است و شما نباید برای کوچک ترین اتفاقی نگران باشید.تا زمانی که باورتان نسبت به خودتان و شرایط زندگیتان تغییر نکند,نمی توانید از زندگی خود لذت ببرید و به شادی حقیقی برسید.

 

با آن که در ظاهر شخصی پرانرژی و جوان هستید, اما گاهی اوقات از درون احساس پیری و خستگی می کنید و با کوچک ترین اتفاقی, خود را می بازید و از پا می افتید.

 

مشکلات مالی گذشته شما به زودی حل خواهد شد اما بهتر است هنگام خرید و خرج کردن بیشتر از قبل احتیاط کنید.

 

فال ماهانه متولدین دی

 

شما شخصی هوشمند و توانا هستید و به راحتی می توانید با توانایی های خود و فن کلام به خواسته های خود برسید و دیگران را متقاعد کنید تا کارهای مورد نظر شما را انجام دهند.

 

این خصوصیت به شما کمک خواهد کرد تا در ماه پیش رو, بتوانید شرایط پیچیده را مدیریت کنید و به اهداف خود برسید.

 

در محل کارتان برخی مشکلات پیش آمده است که نیاز است در ماه پیش رو بیشتر بر روی کار خود تمرکز کنید اما ممکن است این موضوع چندان خوشایند اعضای خانواده و دوستانتان نباشد.

 

فال ماهانه متولدین بهمن

 

متوجه برخی تغییر رفتارها در شریک زندگیتان شده اید و این موضوع شما را نگران کرده است اما بهتر است بد بینی را کنار بگذارید و به خاطرهای اخیر او را مواخذه نکنید.

 

در شرایط پیش آمده سعی کنید همدلی خود را همسرتان بیشتر کنید , همچنین حمایت و عشق خود را به او نشان دهید

 

سعی کنید در کنار مدیریت عالی و هوشیارانه خود, انصاف و خیر خواهی را هنگام تصمیم گیری در نظر بگیرید و حتی المقدور با گذشت و چشم پوشی  شرایط را به کام خود و خانواده تلخ ننمایید.

 

فال ماهانه متولدین اسفند

 

ماه گذشته را با تمام فراز و نشیب هایش به پایان رسانده اید, اگر چه روند کار و زندگی شما در این ماه نیز سختی های خود را دارد اما باید با حوصله و درایت ادامه دهید و دست از تلاش بر ندارید.

 

هر کسی در زندگی خود دارای مشکلاتی است و از بلایا و مصائب زندگی دور نخواهد بود پس نیازی به این همه گله و شکایت نیست.

 

سعی کنید وضعیت پیش رو را درک کنید و خود را با شرایط پیش آمده وفق دهید.به زودی نتیجه ی تلاش ها و صبوری خود را خواهید دید و به اهدافتان می رسید.

 

فال روزانه و فال هفته

 

اگر شما نیز از طرفداران فال روزانه است، پیشنهاد می کنیم فال روزانه سایت فتوکده و همچنین فال هفته که متفاوت ترین فالی که تابحال دیده نیز بهره ببرید

 

فال و طالع بینی ماه اسفند 99 | سایت فتوکده

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران