سایت فتوکده

فال ماهانه آبان 98 + طالع بینی پیش بینی اتفاقات آبان ماه ۹۸

فال ماهانه فتوکده

 

فال ماهانه آبان 98 که شما را شگفت زده خواهد کرد فال آبان ماه ۹۸ مالی و عاشقانه جدید طالع بینی فال ماهیانه برای ماه آبان 98 را در سایت فتوکده می خوانید

 

فال ماهانه آبان 98

 

 

فال یکی از شاخه های نهان شناسی با روش های فراطبیعی است که بیان آن از عهده هرکسی خارج است و کوششی است که از آینده اطلاع رسانی می کند

 

فال ماهانه آبان ماه 98 چیست

فال ماهانه مرداد 98

 

فال ماهانه آبان 98 [طالع بینی این ماه]

 

فال ماهانه متولدین فروردین

 

در این ماه اتفاقات خوبی برایتان رخ خواهد داد که باعث می شود اعتماد به نفستان بالا برود و نسبت به خودتان و عملکردتان احساس بهتری داشته باشید و دیگران هم شما را مورد تحسین قرار خواهند داد.

 

هرچند این روزها قدرت بیشتری دارید اما همچنان آمادگی کافی برای رویارویی با مشکلاتتان را ندارید پس در این باره عجله نکنید و به خودتان زمان بدهید.

 

اگر دوست دارید یک رابطه ی عاشقانه موفق را تجربه کنید باید گذشته را رها کنید و بر روی حال و آینده ی خودتان تمرکز کنید و به گذشته اتان به عنوان یک تجربه ی مهم نگاه کنید.

 

فال ماهانه متولدین اردیبهشت

 

گاهی احساس می کنید زندگیتان یکنواخت و بدون هیجان شده است و تمام وقت خود را صرف تحصیل یا کار کرده اید.

 

بهتر است اگر فکر می کنید در ورزش یا هنر استعداد و علاقه دارید؛ در کلاس های آموزشی در این زمینه شرکت کنید و سعی کنید خودتان را با کارهای مختلف سرگرم کنید.

 

در زمینه عاطفیتان مشکلاتی وجود دارد که دلیل آن این است که به جای تمرکز بر روی عشق و علاقه, بر روی ترس هایتان تمرکز کرده اید

 

و به همین دلیل رفتارهای معقولانه ای از خود نشان نمی دهید و گاهی منجر به واکنش های تندی از طرف شما می شود.

 

فال ماهانه متولدین خرداد

 

تغییرات زیادی در زندگی تان رخ خواهد داد اما شما فردی آگاه و باتجربه هستید و نسبت به خودتان و توانایی هایتان از اگاهی خوبی برخوردار هستید و می توانید از پس این تغییرات بر بیایید و زندگیتان را به ثبات و جایگاه دلخواهتان برسانید.

 

ممکن است در این ماه عشق سابق خود را ملاقات کنید اما این موضوع نباید بر روی احساسات شما اثر بگذارد یا شما را خیالاتی کند.

 

پس تا آن جا که در توانتان است نسبت به او بی اعتنا باشید و سعی کنید در برخوردهایتان عادی رفتار کنید؛ ممکن است چند روزی در این ماه درگیر بیماری و بی حالی شوید و مجبور شوید در خانه به استراحت بپردازید.

 

فال ماهانه متولدین تیر

 

شخصی در تلاش است تا توجه و محبت شما را جلب کند.هرچند در ابتدا تمایلی به این ارتباط ندارید اما با چند بار رفت و آمد و صحبت کردن می توانید به این رابطه و ادامه ی آن امیدوار شوید.

 

در محل کار یا تحصیلتان تغییراتی رخ داده است که چندان بابم یل شما نیست و فکر می کنید با این تغییرات وظایف شما سنگین تر خواهد شد.

 

پس بهتر است در اولین فرصت با مسئول مربوطه , در این باره صحبت کنید و سعی کنید شرایط را بهبود ببخشید.

 

در این ماه درگیر یک دوراهی سخت خواهید شد که برای تصمیم گیری نیاز به مشاور و کمک دارید پس عجولانه و سرخود تصمیمی نگیرید

 

فال ماهانه متولدین مرداد

 

شما فردی کمال گرا هستید و به همین دلیل به خودتان و اطرافیانتان بیش از اندازه سخت می گیرید هرچند این روحیه در کار و تحصیل به نفع شماست و باعث شده است موفقیت های خوبی کسب کنید.

 

اما به خاطر داشته باشید اگر می خواهید در زندگی شخصیتان موفق باشید و آسایش را تجربه کنید؛ باید از سخت گیری ها و حساسیت هایتان بکاهید و منعطف تر با مسائل برخورد کنید.

 

در این ماه, یک قرار کاری خواهید داشت که می تواند موفقیت شما را تضمین کند و کیفیت کارتان را تا حد زیادی بالا ببرد.

 

فال ماهانه متولدین شهریور

 

شخصی رازی را با شما مطرح می کند که می تواند بر روی آینده افراد دیگر, تاثیر بگذارد و شما میان دو راهی اخلاق و مصلحت گیر کرده اید و نمی دانید در این لحظات تصمیم درست چیست و چگونه باید با آن برخورد کنید؟

 

سعی کنید راهی پیدا کنید که بدون آن که مجبور شوید از اصول اخلاقی خود فاصله بگیرید؛ دیگران را متوجه رفتارشان کنید و به آن ها کمک کنید تا تصمیم درستی بگیرند.

 

بهتر است در این ماه, هنگام رانندگی دقت بیشتری داشته باشید یا هنگام عبور از خیابان بیشتر دقت کنید؛ زیرا احتمال آن که درگیر یک سانحه شوید؛ زیاد است.

 

فال ماهانه متولدین مهر

 

کارها و برنامه های زیادی برای انجام دارید و در این ماه حسابی سرتان شلوغ خواهد بود و به همین دلیل بعضی روزها ممکن است آن قدر اوضاع برایتان پیچیده شود که احساس کنید کم آورده اید و می خواهید عقب نشینی کنید.

 

شما باید محدودیت هایتان را قبول کنید اما این به معنای آن نیست که از وضعیت پیش آمده فرار کنید. سعی کنید در چنین لحظاتی کمی به خود فرصت استراحت بدهید تا بتوانید بهترین راه حل را پیدا کنید.

 

به نظر می رسد نسبت به سلامت خود بی توجه هستید و درگیر یک سبک زندگی ناسالم هستید. در این ماه بهتر است به تغذیه و ورزش خود اهمیت بیشتری بدهید.

 

فال ماهانه متولدین آبان

 

ممکن است در این ماه به صورت خودجوش تصمیم بگیرید یک کسب و کار کوچک برای خودتان راه اندازی کنید یا جایی مشغول به کار شوید.

 

سعی کنید در این باره از افراد خبره کمک بگیرید و بدون مشورت و تحقیق, تصمیمی نگیرید زیرا تصمیمات عجولانه می تواند شما را درگیر نا امیدی و یاس کند.

 

با یکیی از دوستان قدیمی خود دوباره ارتباط برقرار می کنید و این موضوع باعث می شود خاطرات شیرین گذشته در ذهنتان مرور شود و دلتان برای دوران نوجوانی و جوانی تنگ شود

 

اما هنوز هم برای تکرار برخی از آن ها دیر نیست و می تواند تجربه ی خوبی برایتان باشد.

 

فال ماهانه متولدین آذر

 

گاهی اوقات رفتار بدون ملاحظه ای از خود نشان می دهید و به همین دلیل شخصی از نزدیکانتان با شما صحبت های تندی خواهد داشت و شما را عمیقا به خاطر رفتارتان سرزنش می کند.

 

هرچند در ابتدا از او ناراحت و خشمگین می شوید اما قبل از آن که واکنش تندی از خود نشان دهید؛ به خوبی در مورد حرف های او فکر کنید و قبول کنید که باید در رفتارتان تغییراتی ایجاد کنید.

 

شما قادرید مسائل اطرافتان را به خوبی آنالیز کنید و به همین دلیل افراد کمی هستند که می توانند سرتان کلاه بگذارند یا شما را با دروغ هایشان فریب بدهند.

 

فال ماهانه متولدین دی

 

در این ماه شما بسیار پر انرژی و فعال خواهیید بود و دلیل آن این است که برخی از خواسته های شما محقق شده است و حالا می توانید با خیال راحت برنامه های دلخواهتان را ادامه دهید و برای پیشبرد کارهایتان اقدامات لازم را انجام دهید.

 

در زمینه ی مالی به گشایش خوبی دست پیدا خواهید کرد پس از این فرصت استفاده کنید و کارها و خریدهای مورد نیازتان را انجام دهید.

 

شخصی قصد دارد با حرف هایش شما را آزار بدهد اما سعی کنید نسبت به او بی تفاوت باشید زیرا به تدریج این مسئله حل خواهد شد.

 

فال ماهانه متولدین بهمن

 

حسادت می تواند رابطه ی عاشقانه را به یک برزخ تبدیل کند و نتوانید با عشقتان لحظات شادی را سپری کنید پس سعی کنید واکنش های خود را در مقابل دیگران کنترل کنید و آرامش خود را حفظ کنید.

 

ممکن است در مسائل کاری یا تحصیلی مشکلاتی برایتان پیش بیاید و مجبور شوید با افراد مختلفی صحبت کنید و از آن ها برای رفع مشکلتان کمک بخواهید.

 

هر چند در نهایت مشکلتان حل می شود اما این موضوع زمان زیادی را از شما می گیرد و باید سعی کنید در این لحظات آرامش خود را حفظ کنید و صبور باشید.

 

فال ماهانه متولدین اسفند

 

در این ماه فرد پر مشغله ای خواهید بود و بنابراین این روزها باید سعی کنید برنامه ریزی دقیق تری برای زندگیتان داشته باشید تا بتوانید به کارهای عقب افتاده ی خود رسیدگی کنید و در کنار آن ها به زندگی شخصیتان هم لطمه ای وارد نشود.

 

در یک فعالیت گروهی شرکت خواهید کرد که هرچند زمان زیادی از شما می گیرد و ممکن است درگیر بی مسئولیتی های برخی افراد هم گروهی خود شوید؛ اما می تواند نتایج جالبی برایتان داشته باشد و شما را یک قدم به اهدافتان نزدیک ترکند.

 

روابط عاطفی شما فراز و نشیب های زیادی خواهد داشت و برای حل مشکلات, باید صبور باشید.

 

فال روزانه و فال هفته

 

اگر شما نیز از طرفداران فال روزانه است، پیشنهاد می کنیم فال روزانه سایت فتوکده و همچنین فال هفته که متفاوت ترین فالی که تابحال دیده نیز بهره ببرید

 

طالع بینی آبان ماه 98 | سایت فتوکده

این مطلب مفید بود؟ 348 58
مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران