سایت فتوکده

فال ماهانه آذر 97 | فال این ماه | طالع بینی ماهانه

.فال ماهانه | فال این ماه | طالع بینی ماهانه

 

  فال ماه جدید چیست

 


 
سایت فتوکده : سایتی برای همه
 
 

فال ماهانه آذر 97 | فال این ماه | طالع بینی ماهانه

 

 

فال ماه یکی از شاخه های نهان شناسی با روش های فراطبیعی است که بیان آن از عهده هرکسی خارج است و کوششی است که از آینده اطلاع رسانی می کند

 

در این مطلب فال ماهانه را می خوانید

 

فال ماه و طالع بینی این ماه

 

فال ماهانه متولدین مهر

 

گاهی در زندگی هر قدر هم تلاش می کنید باز کمترین منفعت را بدست می آورید و این گاهی اساس زندگی می شود و نمی توانید تغییرش دهید

 

کم و کاستی اگر در خانواده باشد با تمام توان و وجود خودتان سعی در بر طرف کردن آن دارید و بسیار برای آسایش و روزی آنها در تلاش و تکاپو هستید و این از خصیصه های بارز شماست که همچنان با وجود سطح معمولی زندگی، دستگیر دیگران می باشید.

 

آذر ماه تلاش بیشتر، گذشت و صبوری را در برنامه کاری و زندگی داشته باشید و سعی کنید کمی بیشتر از این به سلامت و تندرستی خود توجه نمایید.

 

فال ماهانه متولدین اردیبهشت

 

آذر ماه، ماهی متعادل را برایتان رقم می زند. آکنده از خبرهای شاد و غمگین. از مشکل و راحتی همراه با مهمانی های مختلف و خاص

 

کمی دردسر های کاری و زندگی دارید که همراه با مشقت و استرس خواهد بود اما زیاد مهم نیست که نگران باشید. در اواخر ماه شرایط بهتر می شود و اوضاع کاری و زندگی روال عادی خود را می یابد.

 

در آذر ماه، صبوری و درایت بیشتر به شما توصیه می شود. این ماه شرایط کاریتان کمی سخت می شود اما امیدتان را از دست ندهید و سعی کنید مدیریت درست زمان و مکان را درک نمایید.

 

فال ماهانه متولدین خرداد

 

این ماه روزهایی دارید که شما را به دریچه ای جدید راهنمایی می کندکه اگر شما وسواس به خرج ندهید می تواند بهترین شرایط را برایتان رقم بزند. از طرفی برخی روزهای دیگر شرایط کاملاً عادی و به روال معمولی پیش می رود و بیشتر با روزمرگی سپری می گردد. در اواخر ماه کسالتی دارید که شما را از برنامه کار و زندگی دور می سازد و کمی مضطرب و عصبی می شوید.

 

آذر ماه، ماهی نسبتاً آرام تری را پیش رو دارید بخصوص اواسط ماه که این آرامش بیشتر می شود. در برخی از روزها دلتنگ می شوید و در برخی روزهای دیگر، همراه با داتنگی گوشه گیر و بی حوصله می گردید و سر در لاک خود دارید.

 

فال ماهانه متولدین تیر

 

بیشتر با بی فکری، با نسنجیدن راه و پایان کار و برداشتن گام های بلند و بی اساس، در کار و زندگی به خطا و اشتباهی می روید که نهایتاً همین جا و همین حد را دارید و هیچ پیروزی خاص و مقامی برایتان نخواهد بود و بی دلیل خود را به بی خیالی ظاهری می زنید و در درون، خود خوری می کنید. گام های سریع گام رفتن است اما رفتنی که زود خسته می شود و یا گامی با خطر سقوط و افتادن پی در پی.

 

آذر ماه، می تواند تا حدودی به مراتب بهتر هم باشد. این ماه با یکی دو مورد درگیری و برخی مسائل جزئی روبرو می شوید که خیلی زود بر طرف می شود. کمی هم ریتم برنامه هایتان در اواخر ماه به هم می خورد اما زود به حالت اولیه برمی گردد.

 

فال ماهانه متولدین مرداد

 

چنان خود را در برنامه هایی که بی نتیجه است غرق می کنید که اصل کار را فراموش می کنید بی آنکه سودی عایدتان شود. برای برنامه ای دیگر برنامه ریزی می کنید و این برایتان خطری جدی محسوب می شود چرا که نه موفقیتی در آن هست و نه حتی رضایتی که امیدوارتان سازد. با درایت و علم پیش روید قبل از آنکه سرتان به سنگ بخورد.

 

آذر ماه، ماهی پر تنش دارید که خیلی شما را برخی روزهای آن درگیر مباحث و اتفاقات ریز و درشت می سازد و گاه بی صبرانه در انتظار به سر می برید و این تا زمانی برای سلامتیان خطری نداشته باشد مشکل آفرین نخواهد بود زیرا سریع رفع می گردد.

 

فال ماهانه متولدین شهریور

 

شیوه ای را که در پیش گرفته اید شیوه ای درست می باشد اما نه آنقدر که شما را به سختی و تأسف وا دارد اگر چه اساس کار سرمایه گذاری، درست و منطقی است که نهایتاً به خیر و خوشی ختم می شود ولی باید باز هم با تحقیق و مشورت انجام گیرد و بعد به انجام رسد

 

دوستانی زیاد داریدکه با تعداد انگشت شماری از آنها صمیمی هستید و کمی هم کینه ای قدیمی به دوستان قدیمی دارید که هیچگاه نمی توانید گذشت کنید و ببخشید. اما با این حال گذشت و بخشش برای انسانهای بزرگ است.

 

آذر ماه را سعی کنید با علم و درایت پیش روید و برنامه ای منسجم داشته باشید تا دچار مشکل نگردید. با مدارا کردن و چشم پوشی، از برخی موارد بگذرید.

 

فال ماهانه متولدین مهر

 

باید صبور باشید و دست از تلاش نکشید تا نتیجه آن را هم ببینید. با کینه و دشمنی و لجبازی راه به جایی نمی برید و سودی عایدتان نمی شود بلکه بیشتر دچار سوءظن و مشکل می شوید طوری که ادامه کار برایتان سخت و غیر قابل تحمل می گردد حتی اگر حق هم با شما بوده و در حقتان اجحاف شده باشد باز هم باید آرام باشید که گذشت زمان حلال مشکلاتتان خواهد بود.

 

آذرماه، ماه صبوری شماست به ویژه اوایل آذر ماه که شرایط کمی بغرنج و سخت شده است و حس بدی دارید و در فکر انتقام و تلافی کردن هستید. باید عاقلانه برخورد کنید در این ماه برایتان تغییری ایجاد می شود که به نفعتان است و خبر و حوادثی که با آن انرژی می گیرید.

 

فال ماهانه متولدین آبان

 

قصه زندگی را از ابتدا و انتها به هر صورت که بخوانید باز هم نقاط سیاه و نامفهوم زیادی در آن به چشم می خورد و این قصه برای زندگی همه ماست. اینکه خود را سوا از دیگران بدانید و قصه زندگیتان را پر غصه و تلخ بازگو کنید تنها تلخ کامی و سوز و گداز آن نصیبتان می شود و این در نهایت به ضرر روح و جسمتان خواهد بود.

 

آذر ماه، برخی اتفاقات شادی برایتان رقم می خورد که از آن لذت می برید و در اواسط ماه نیز شرایط بهتر می شود. در طول ماه با برنامه غیر قابل پیش بینی برخورد می کنید که خیلی افکار شما را درگیر می سازد. در این ماه ریسک را از یاد ببرید و فقط عمل کنید.

 

فال ماهانه متولدین آذر

 

درگیر برخی مشکلات جزئی درباره مسائل مالی و روحی می شوید که اوضاعتان را نابسامان می کند. پیشنهاداتی در زمینه کاری یا زندگی خصوصی به شما می شود که بهتر است آنها را بپذیرید تا اوضاع روحی شادتان مجدد بازگردد و با افکار شاد و آرامشی عمیق بتوانید برنامه های کاری و زندگی خود را ارتقا دهید و از شرایط به بهترین نحوه استفاده کنید و از آن بهره مند شوید.

 

آذر ماه آغاز خوبی برایتان خواهد داشت ولی در اواسط با پستی و بلندی زندگی روبرو می شوید که آرامشتان را تا حدودی سلب می کند و در برنامه های کاریتان هم تغییری ایجاد خواهد نمود.

 

فال ماهانه متولدین دی

 

غصه های امروز و فردا، قصه هایی تکراری و تمام نشدنی است که برای هرکسی در دفتر زندگی نگاشته شده است، اما برخی بیشتر با رنگ های شاد و برخی بیشتر با رنگ های تیره، و این اصلاً مهم نیست؛ چرا که مهم این است که در دفتر زندگیتان تناسب رنگ مهم باشد و انتخاب طرحی از رنگهای مختلف که نقشی زیبا را بنگارد.

 

آذر ماه، برای شما گذشت، خویشتنداری، تلاش و هدفمندی توصیه می گردد که تمام توانتان برای این ماه صرف شود و با اهداف بلند مدت، زندگی خود را بسازید و پیش بروید.

 

فال ماهانه متولدین بهمن

 

با گذر زمان، انتظارات و امید به گشایش کمتر می شود و جنگ بر سر بیشتر داشتن بیشتر می شود و حرص و ولع روز به روز قوت می گیرد. اما مهم این است با تمام حوادث خوب و بد، ماهی مناسب را به پایان رسانده و منتظر بهترین ها باشید.

 

در آذر ماه، یک رنگی، امانت داری و راستگویی و شکیبایی به شما توصیه می شود که با هر شرایطی خود را وفق دهید. در به دست آورن مراحل موفقیت صبور و پر تأمل باشید تا ماهتان به خوبی طی شود. اگر سعی کنید پله ها را چند تا چند تا بالا بروید ممکن است دچار لغزش شده و صدمه ببینید.

 

فال ماهانه متولدین اسفند

 

اگر از حوادث شاد استقبالی بی نظیر می کنید، خود را عادت دهید که برای شرایط بد هم خود را آماده سازید و حتی با آغوش باز آن را پذیرا باشید تا تحمل آن آساتر شود و زود از آن عبور کنید. اگر چه در این مدت حس بدی دارید و گاه آنقدر کم می آورید که دیگر تحمل این روزگار ناامیدی و سخت را ندارید اما این حس بد، از تلخی و سختی شیرین تر و گواراتر خواهد بود.

 

آذر ماه، دچار استرس برخی مشکلات مالی می شوید و این بیشتر از همیشه خواب و خوراک را از شما سلب می کند. بهتر است عصبی نشوید و از کسی کمک بگیرید که مطمئن هستید کمکتان خواهد کرد. برنامه خاصی که دارید به انجام رسانید و با تلاش و ممارست ادامه دهید.

 

فال ماه ، هفتگی + فال روزانه

 

در این مطلب طالع بینی ماهانه خود را خواندید

 

اگر شما نیز از طرفداران فال روزانه است، پیشنهاد می کنیم فال روزانه سایت فتوکده  و همچنین فال هفته که متفاوت ترین فالی که تابحال دیده نیز بهره ببرید

 

طالع بینی و فال ماه آذر 97 | سایت فتوکده

این مطلب مفید بود؟ 15 1
مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران