سایت فتوکده

فال هفته | فال هفتگی + فال این هفته من چیست

.فال هفته | فال هفتگی + فال این هفته من چیست

 

  فال این هفته من چیست

 


 
سایت فتوکده : سایتی برای همه
 
 

فال هفته | فال هفتگی + فال این هفته من چیست

 

 

فال ها از قدیم الایام مورد توجه قشر خاصی از جامعه بودند که به ماهیت ماوراءالطبیعه بودن اتفاقات روزمره اعتقاد داشتند، کسانی که دوست دارند حالت روحی خود را جلوتر از بقیه بدانند

 

فال ها و طالع بینی ها فنونی برای آگاه سازی از اتفاقات پیش رو برای فرد یا گروه های خاص بر اساس ماه تولد می باشد، در این مطلب فال هفته من چیست را می خوانید

 

فال این هفته من چیست ا سایت فتوکده

 

فال هفتگی (هفته چهارم آبان 97) 22 تا 30 آبان

 

فال هفته متولدین مهر

 

برخی مسئولیت های کاری یا زندگی شما بیشتر شده است و گاه از انجام آن به ستوه می آیید و گاه به اکراه انجام می دهید که امکان غفلت یا درست انجام نگرفتنش حتمی است و این غذاب وجدان را در شما سبب می شود که خواب و خوراک و آرامش را از شما سلب می کند.

 

در طول هفته برنامه های کاری و یا زندگی همچنان در پیش خواهد بود و در برنامه هایی پیش بینی نشده قرار می گیرید و همچنین آخر هفته آرام و خوبی خواهید داشت.

 

فال هفته متولدین اردیبهشت

 

مسئولیت کار و زندگی شخصیتان بیشتر شده است و شرایط برایتان سخت و لذت بخش تر پیش می رود و این حسی خوب را در شما به وجود می آورد.

 

حسی که شاید هیچگاه آن را تجربه نکرده باشید. قدر هر لحظه آن را بدانید و با تلاش و عطوفت پیش بروید.

 

در طول هفته برنامه های کاری و یا زندگی شما دچارتغییراتی اساسی می شود و درگیر برنامه هایی پیش بینی نشده و متفاوت می گردید و در کل هفته خوبی را خواهید داشت.

 

فال هفته متولدین خرداد

 

خاص بودن قرار نیست با برنامه های متفاوت انجام شود همین که انسان بتواند از خود رضایت داشته باشد و موثر و مفید باشد می تواند به ارتقای جایگاه او کمک کند و احساس خاص بودن را به او انتقال دهد

 

در انتخاب هر برنامه قدم های محکم بردارید و زود دلسرد و مایوس نشوید تا بهترین ها نصیبتان گردد.

 

در طول هفته برنامه های کاری و یا زندگی، با تغییراتی خاص در پیش خواهد بود و در برنامه هایی مشارکت دارید که می تواند هم به نفعتان هم به ضررتان باشد. بهتر است با اطمینان پیش بروید.

 

فال هفته متولدین تیر

 

اینکه برای دیگران کاری کنید که اوضاعشان بهتر شود یک چیز است و اینکه برای بهتر شدن اوضاعشان از خود و آسایشتان مایه بگذارید چیزی دیگر است که اصلا در فکر انسان واقعا نمی گنجد بخصوص اگر طرف مقابل قدران و سپاس گذار هم نباشد واقعا بغرنج و غذاب آور است و این احوال امروز شماست.

 

در طول هفته برنامه های کاری و یا زندگیتان  متغیر خواهد بود و در اواسط کمی بدتر می شود و در کل درگیر برنامه هایی پیش بینی نشده و یا پیش پا افتاده  می شوید که انجام آنها ضروری به نظر نمی رسد.

 

فال هفته متولدین مرداد

 

توانایی و قدرت هر کس در فکر و انتخاب اوست و اینکه در مواقع سخت و ملتهب چه تصمیمی بگیرید و چگونه عمل کنید. بهتر است کاری نکنید که زود پشیمان شوید با آنکه درونی مهربان و نیتی پاک دارید اما باز گاهی مواقع طرز برخوردی نامناسب دارید که همه را دچار سوء تفاهم می کنید.

 

در طول هفته برنامه های کاری و یا زندگی همچنان در پیش خواهد بود و در برنامه هایی پیش بینی نشده قرار می گیرید و همچنین اخر هفته ای آرام و خوب خواهید داشت.

 

فال هفته متولدین شهریور

 

قدر خود و خانواده خود را بدانید که هیچ چیز جای سلامتی،آرامش و رفاه شما  و خانواده را نمی گیرد بخصوص شما که برای کوچک ترین چیزی که در زندگی بدست آورده اید مشقت و سختی های زیادی کشیده اید و واقعا در حال حاضر  باید بتوانید با آرامش و رفاه زندگی کنید.

 

در طول هفته برنامه های کاری و یا زندگی عادی خود را در پیش خواهید  داشت و در اواسط هفته درگیر برنامه هایی پیش بینی نشده  می شوید.

فال هفته متولدین مهر

 

برخی حوادث زندگی اگر چه برایتان سنگین و تلخ بوده است اما شاید واقعا نیاز داشتید که باید برایتان اتفاق بیفتد، شاید تلنگری برای انجام دیگر برنامه هایتان باشد و نیاز دارید دوباره و از نو شروعی محکم و موفق را داشته باشید.

 

در طول هفته برنامه های کاری و یا زندگی همچنان به صورت عادی در پیش خواهد بود و در برنامه هایی پیش بینی نشده و متفاوتی در اواسط یا اواخر هفته قرار می گیرید که ممکن است به شما انرژی دهد.

 

فال هفته متولدین آبان

 

شیوه ای که در پیش گرفته اید برایتان روشی مناسب نیست اینکه غرور دارید و یا برایتان سخت است که ابراز احساسات کنید و یا هر چیز دیگری که جزو خصوصیات شخصی شماست می تواند سد محکمی برای خوشبختیتان باشد و دیدگاه شما را دچار اشتباه کند.

 

در طول هفته برنامه های کاری و یا زندگی با تغییراتی نسبتاً بد در پیش خواهد بود و در برنامه هایی پیش بینی نشده قرار می گیرید که  شما را مضطرب می سازد ولی آخر هفته ای نسبتاً آرام و خوبی خواهید داشت.

 

فال هفته متولدین آذر

 

شرایط نابسامانی را دارید که طاقت و حوصله را از شما سلب کرده است. گاهی آنقدر کفری و خشمگین می شوید که کنترل خود را از دست می دهید و این برایتان در ادامه مشکل ساز خواهد بود

 

بهتر است کمی از ادامه کار دست بردارید و بعد با مشاوری دلسوز مشورتی سازنده داشته باشید تا این همه تحت فشار نباشید.

 

در طول هفته برنامه های کاری و یا زندگی همچنان در پیش خواهد بود اما کمی با جر و بحث و درگیری در اواسط هفته روبرو می شوید. همچنین آخر هفته ای عادی خواهید داشت.

 

فال هفته متولدین دی

 

قرار نیست که برای رسیدن به برخی خواسته های خود، خواسته های دیگر و اهداف دیگرتان را زیر پا بگذارید و خود را دچار استرس و دودلی کنید شاید اگر به برخی خواسته هایتان نرسید در باطن به نفعتان باشد و حکمت خداوند هم بر آن بوده است.

 

در طول هفته برنامه های کاری و یا زندگی همچنان عادی در پیش خواهد بود و در برنامه هایی پیش بینی شده و برنامه ریزی شده قرار می گیرید که در پیشبرد اهداف شما موثر خواهد بود و آخر هفته خوبی خواهید داشت.

 

فال هفته متولدین بهمن

 

گاهی شرایط را برای خود آنقدر سخت می گیرید که حتی طاقت شروع دوباره را طبق عادت معمول ندارید و گاه چنان با اشتیاق پیش می روید که هزار ساعت برایتان مانند یک ثانیه زود گذر و لذت بخش خواهد بود

 

زندگی هم همین شرایط سخت و طاقت فرسا و راحت و لذت بخش است. گاهی باید فقط چشم بر برخی حوادث بست و جور دیگر باید دید.

 

در طول هفته برنامه های کاری و یا زندگی همچنان با روزمرگی در پیش خواهد بود و در برنامه هایی پیش بینی نشده قرار می گیرید که ممکن است یک پیشنهاد خاص برایتان باشد و همچنین آخر هفته آرامی خواهید داشت.

 

فال هفته متولدین اسفند

 

بجای شکوه و مدام نالیدن از روزگار، خود را مصمم کنید که دیدگاه خود را تغییر دهید حتی اگر هم مطمئن هستید هیچ چیزی تغییر نمی کند، باز مجبورید در واقع خود را گول بزنید و به خود این باور را دهید که شرایط بهتر می شود چون به این شکل اگر ادامه دهید خود را نابود می کنید.

 

در طول هفته برنامه های کاری و یا زندگی همچنان با تغیراتی خوب و بد همراه خواهد بود که گاه شما را شاد و گاه غمگین می سازد اما آخر هفته ای نسبتاً آرام خواهید داشت.

 

فال روزانه خاص و متفاوت

 

فال ماهانه جدید و معتبر

 

فال این هفته من چیست | سایت فتوکده

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران