سایت فتوکده

فال هفته pmc | فال هفتگی من + طالع بین هفته واقعی

فال هفته pmc واقعی فال مالی هفته جدید

 

فال هفته pmc فال هفتگی من واقعی و بدون سانسور طالع بین هفته واقعی فال جدید این هفته فال مالی هفته را در سایت فتوکده می خوانید

 

فال هفته pmc

 

 

فال هفته و فال ها از قدیم الایام مورد توجه قشر خاصی از جامعه بودند که به ماهیت ماوراءالطبیعه بودن اتفاقات روزمره اعتقاد داشتند، کسانی که دوست دارند حالت روحی خود را جلوتر از بقیه بدانند

 

فال ها و طالع بینی ها فنونی برای آگاه سازی از اتفاقات پیش رو برای فرد یا گروه های خاص بر اساس ماه تولد می باشد، در این مطلب فال هفته من چیست را می خوانید

 

فال هفتگی من تا فال مالی هفته

فال هفتگی من چیست طالع بین هفته مالی

 

فال هفتگی : 22 تا 31 اردیبهشت 98

 

فال هفته متولدین فروردین

 

این هفته زمان مناسبی برای آموزش و یادگیری است. اگر در حال تحصیل هستید در روزهای آینده می توانید به جمع بندی و مطالعه دروس خود بپردازید و بر روی آن ها زمان بگذارید.

 

برای آن که بتوانید به خواسته های خود برسید, باید سعی کنید روابط خود را با دیگران بهبود ببخشید و سعی کنید ارتباط صمیمانه تری با دیگران برقرار کنید.

 

گوش کردن به حرف های دیگران و اهمیت دادن به مسائل مورد علاقه آن ها , می تواند به شما برای برقراری ارتباط مفید با افراد کمک کند.

 

فال هفته متولدین اردیبهشت

 

اگر مجرد هستید به زودی وارد یک رابطه عاطفی می شوید اما مراقب باشید اشتباهات گذشته خود را تکرار نکنید و در مورد رازها و تفکرات خود زیاد صحبت نکنید.حفظ حریم شخصی به شما کمک می کند تا روابط عاطفی خود را تحت کنترل داشته باشید.

 

برای رسیدن به موفقیت می خواهید ره صد ساله را یک شبه طی کنید اما این اتفاق, نشدنی است و نمی تواند از راه درست میسر شود.

 

صبور باشید و به آینده با دید مثبت تری نگاه کنید و تلاش خود را برای رسیدن به خواسته هایتان افزایش دهید.

 

فال هفته متولدین خرداد

 

به نظر می رسد هفته پیش رو  جهت معامله مسکن یا طلا هفته خوبی باشد و بتواند سود دهی قابل توجهی برای شما به ارمغان بیاورد.

 

هنگام خرید و فروش حواس خود را جمع کنید و اگر برایتان مقدور است شخص مطمئنی را با خود همراه کنید.

 

انرژی مثبت زیادی دارید و این هفته می توانید بخشی از زمان خود را صرف رسیدگی به امور معنوی کنید تا آرامش به شما و زندگیتان برگردد.

 

فال هفته متولدین تیر

 

این هفته سرگرم برنامه ریزی برای کارهای مورد نظر خود هستید و در نظر دارید برخی آرزوها و خواسته های عشق زندگیتان را به واقعیت تبدیل کنید و او را غافلگیر کنید.

 

برنامه های شما به خوبی پیش خواهد رفت و محبوبتان از زحمات و کارهای شما غافلگیر و خوشحال می شود که می تواند نقطه عطفی در روابط عاطفی شما باشد و لحظات عاشقانه شما را زیباتر کند.

 

فال هفته متولدین مرداد

 

در روزهای گذشته لحظات سخت و قهر و دعوای زیادی را تجربه کرده بودید اما در این هفته می توانید لحظات شاد و لذت بخشی را تجربه کنید و با شریک زندگیتان اوقات شاد و آرامی را طی می کنید.

 

در مورد یکی از دوستانتان خبرهای ناراحت کننده ای می شنوید که عمیقا احساس دلسوزی و ناراحتی زیادی نسبت به او احساس می کنید.

 

اگر در توانتان است سعی کنید زمانی را با بگذارنید و در این روزهای سخت در کنار او باشید.

 

فال هفته متولدین شهریور

 

اگر متاهل هستیدشریک زندگی شما درگیر مشکلاتی شده است که نیاز به حمایت شما دارد. ممکن است در این مدت بد خلقی هایی از او مشاهده کنید اما صبور باشید  وسعی کنید شرایط او را درک کنید.

 

برای شروع یک کار جدید در حال پیدا کردن یک شریک مناسب هستید که در این هفته با چند نفر آشنا می شوید که می توانند گزینه های مناسبی برای شما باشند.

 

فال هفته متولدین مهر

 

برای رسیدن به اهداف خود تلاش کمی کرده اید و این تنبلی باعث شده است با پسرفت رو به رو شوید. در روزهای پیش رو سعی کنید جدیت و تلاش خود را بیشتر کنید و با برنامه ریزی مناسب کارهای خود را در زمان مناسب انجام دهید.

 

به آینده خودتان بیشتر فکر کنید و قدر لحظات پیش روی خود را بدانید .از اتلاف وقت و کارهای بیهوده دوری کنید و بر روی آرزوها و خواسته هایتان تمرکز کنید.

 

فال هفته متولدین آبان

 

به یک مهمانی دعوت خواهید شد که ممکن است آن جا با شخصی رو به رو شوید که برای شما خوشحال کننده نباشد. بنابراین اگر امکان آن وجود دارد از رفتن به مهمانی خودداری کنید.

 

یک پیشنهاد عاطفی یا کاری برایتان فراهم می شود که باید در هنگام تصمیم گیری دقت زیادی به خرج دهید. بعضی تصمیمات می توانند تاثیر زیادی بر روی آینده شما داشته باشند پس شرایط را به خوبی بسنجید و تصمیم بگیرید.

 

فال هفته متولدین آذر

 

در روزهای گذشته برای یک هدف تلاش می کردید که در آینده ای نزدیک به خواسته های خود می رسید و می توانید نتیجه زحمات خود را ببینید.

 

این اتفاق باعث می شود اعتماد به نفس بیشتری احساس کنید و بتوانید روحیه خود را تقویت کنید.

 

تغییراتی مانند اسباب کشی یا تغییر دکوراسیون برایتان پیش خواهد آمد که می تواند روحیه شما را تغییر دهد و زمان زیادی را به این موضوع فکر کنید و حواستان از دیگر مشکلات زندگیتان پرت می شود.

 

فال هفته متولدین دی

 

احساس غم و ناراحتی زیادی احساس می کنید و باعث شده است کیفیت زندگی شما کاهش پیدا کند و نتوانید برای کارهای خود تمرکز کافی داشته باشید.

 

رفتن به یک مسافرت کوتاه یا پرداختن به سرگرمی مورد علاقه اتان می تواند حال و هوایتان را عوض کند یادتان باشد برای آن که بتوانید مشکلات عاطفی و احساسی را حل کنید باید به خودتان و اطرافیانتان ایمان داشته باشید و امید و مثبت اندیشی را در زندگیتان تقویت کنید.

 

فال هفته متولدین بهمن

 

در زندگی عاشقانه اتان اتفاقاتی رخ می دهد که برخی رفتارهای عجیب گذشته را برایتان روشن می کند و می توانید به بعضی مسائل پشت پرده پی ببرید.

 

این اتفاق به شما کمک می کند تا در مورد برخی روابط خود تجدید نظر کنید و بعضی آدم ها را از زندگی خود خط بزنید.

 

یک مسئله فنی در محل کارتان پیش می آید که برای حل آن باید زمان زیادی را در محل کار خود بگذرانید اما بلاخره حل خواهد شد.

 

فال هفته متولدین اسفند

 

در مسائل خانوادگی خود دچار مشکلاتی شده اید اما به زودی یکی از نزدیکانتان پا درمیانی می کند و روابط فامیلی و خانوادگی شما به حالت سابق بر می گردد اما بهتر است در برخی رفتارهای خود تجدید نظر کنید.

 

در زمینه تحصیلی یا کاری در حال پیشرفت هستید و این اتفاق باعث شده است مورد تشویق دیگران قرار بگیرید و در مرکز توجه باشید.

 

همچنان تلاش خود را ادامه دهید و برای کارهای خود طبق برنامه پیش بروید تا به مشکل بر نخورید.

 

از فال هفتگی من تا روزانه و ماه

 

در این مطلب فال هفته pmc را خواندید اگر طرفدار فال هستید :

 

فال خود را هر روز از سایت فتوکده قسمت فال روزانه ببینید همچنین فال هر ماه نیز در بخش فال ماهانه برای مخاطبان منتشر می شود

 

فال هفته pmc جدید و واقعی من | سایت فتوکده

این مطلب مفید بود؟ 152 19
مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران