سایت فتوکده

فال هفته pmc + فال هفتگی [8 تا 14 خرداد] در سال 99

فال هفته pmc واقعی فال مالی هفته جدید

 

در این مطلب فال هفته جدید pmc با طالع بینی هفتگی از اتفاقات این هفته و پیش بینی حوادثی که پیش می آید را می خوانید

 

فال هفته pmc فتوکده

 

 

فال هفته میلادی از قدیم الایام مورد توجه قشر خاصی از جامعه بودند که به ماهیت ماوراءالطبیعه بودن اتفاقات روزمره اعتقاد داشتند، کسانی که دوست دارند حالت روحی خود را جلوتر از بقیه بدانند

 

فال ها و طالع بینی ها فنونی برای آگاه سازی از اتفاقات پیش رو برای فرد یا گروه های خاص بر اساس ماه تولد می باشد، در این مطلب فال هفته pmc را می خوانید

 

فال هفتگی pmc پی ام سی جدید

فال هفته پی ام سی جدید با طابع بینی میلادی و هفتگی

 

فال هفتگی 8 تا 14 تیر 99

 

فال هفته متولدین فروردین

 

برخی مشکلات مالی شما را نگران کرده است و حس می کنید نیاز به کمی کمک و مساعدت از طرف نزدیکانتان دارید تا بتوانید از این شرایط عبور کنید.

 

پس بهتر است خجالت یا غرور بیش از حد را کنار بگذارید و سعی کنید از اطرافیانتان کمک بگیرید تا کمی وضعیت برایتان بهبود پیدا کند.

 

این روزها روابط عاطفی شما به خوبی و آرامی پیش می رود که برای شما مایه خوشحالی است و از وجود این رابطه احساس خوشحالی و رضایت دارید.

 

فال هفته متولدین اردیبهشت

 

به زودی به یک مهمانی یا دورهمی دعوت می شوید که در ابتدا علاقه ای به حضور در آن ندارید اما با رفتن به آن جا با افرادی ملاقات می کنید که مدت ها منتظر بودید تا بتوانید با آن ها دیدار کنید و حالا می توانید با خیال راحت با آن ها معاشرت کنید.

 

گاهی از وضعیت شغلی یا تحصیلی تان ناراضی هستید و به همین دلیل حس می کنید لازم است تغییراتی در روند فعالیت های خود ایجاد کنید.

 

فال هفته متولدین خرداد

 

از شلوغی و حواشی موجود در اطرافتان خسته شده اید و دوست دارید مدتی را با خودتان خلوت کنید و یا به سفر بروید اما در حال حاضر موقعیت مناسبی برای سمافرت ندارید اما می توانید مدتی را به تنهایی سپری کنید تا کمی به خودتان مسلط شوید.

 

دوست دارید در هر کاری که انجام می دهید بهترین باشید اما این اتفاق بدون تلاش و پشتکار میسر نمی شود و باید زمان بیشتری را برای رسیدگی به کارهایتان در نظر بگیرید.

 

فال هفته متولدین تیر

 

در این هفته به طور کاملا شانسی متوجه می شوید که اطرافیانتان موضوعی را از شما پنهان می کردند و حالا که متوجه شده اید این مسئله شما را عصبی و دلخور کرده است.

 

شاید بهتر باشد سعی کنید واکنش های خود را کنترل کنید و آرامش خود را حفظ کنید تا بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید.

 

در زمینه ی مالی گشایشی برایتان پیش می آید که خیالتان را از بابت مسائل مالی راحت می کند.

 

فال هفته متولدین مرداد

 

ممکن است در این هفته کمی احساس ناخوش احوالی و مریضی داشته باشید پس لازم است به خودتان بیش تر برسید و از لحاظ تغذیه از غذاهای مقوی تری استفاده کنید تا قوای جسمی تان حفظ شود.

 

با یکی از نزدیکانتان دعوای سختی می کنید که شما را ناراحت می کند و حس می کنید روابط شما هیچ گاه به خوبی سابق نمی شود اما ناراحت نباشید زیرا طرف مقابلتان خیلی زود برای آشتی پیش قدم خواهد شد.

 

فال هفته متولدین شهریور

 

یکی از وسایل منزلتان خراب می شود و باید آن را تعمیر کنید که هزینه ی زیادی دارد و شاید بهتر باشد کمی صبر کنید تا موقعیت مالی تان تثبیت شود تا بتوانید آن را تعمیر کنید.

 

شما عقاید و افکاری دارید که ممکن است برای برخی اطرافیانتان درک آن سخت باشد و نتوانند شما را درک کنند بنابراین بهتر است سعی کنید به نظرات هم احترام بگذارید و از بحث و جدل در این زمینه خودداری کنید تا بتوانید ارتباطتان را حفظ کنید.

 

فال هفته متولدین مهر

 

شما به اهداف و آرزوهایتان نزدیک تر شده اید و بلاخره می توانید نتیجه ی تلاش ها و زحماتتان را ببینید بنابراین تلاشتان را بیشتر کنید تا قدم های نهایی را هم بردارید تا به موفقیت دلخواهتان برسید.

 

در یک کار یا پروژه ی گروهی مشارکت دارید که لازم است روحیه همکاری را در خود تقویت کنید و سعی کنید همگام و هم نظر با جمع پیش بروید تا بتوانید نتیجه ی خوبی از آن بگیرید.

 

فال هفته متولدین آبان

 

موضوعاتی در زندگی شخصی شما وجود دارد که با بیان آن ها ممکن است روابط شما تحت تاثیر قرار بگیرد و زندگی شما دست خوش تغییرات زیادی شود اما دیر یا زود باید این موضوع را مطرح کنید پس بهتر است بیش از حد تعلل نکنید.

 

ایده ای دارید که می تواند در زمینه ی کاری به شما کمک کند تا بتوانید به سود و موفقیت خوبی برسید اما قبل از عملی کردن آن با نزدیکانتان مشورت کنید.

 

فال هفته متولدین آذر

 

در زمینه ی عاطفی احساس دل شکستگی می کنید زیرا طرف مقابلتان گاهی با شما بی مهری می کند که برای شما ناراحت کننده است اما ممکن است موضوعاتی در بین باشد که از آن بی خبر باشید بنابراین زود قضاوت نکنید.

 

به یک مهمانی دعوت می شوید و در آن جا دوستان خود را ملاقات می کنید که مدت ها از آن ها بی خبر بوده اید و می توانید با هم درباره ی روزهایی که سپری کرده اید صحبت کنید.

 

فال هفته متولدین دی

 

گاهی احساس پوچی و بی انگیزگی می کنید که درک آن برای اطرافیانتان سخت است زیرا آن ها شما را فردی موثر و قوی می شناسند و این روی شکننده ی شما را درک نمی کنند.

 

سعی کنید کمی با خودتان خلوت کنید تا بتوانید کمی به رفتارتان مسلط شوید همچنین شاید یک مسافرت کوتاه بتواند حال و هوای شما را تغییر دهد.

 

یکی از دوستانتان مشکلاتی دارد که لازم است با او صحبت کنید و تا جایی که امکان دارد به او کمک کنید.

 

فال هفته متولدین بهمن

 

در این هفته با یکی از دوستانتان درباره موضوعی صحبت می کنید که این گفتمان فکرتان را درگیر می کند .

 

زیرا برخی نظرات طرف مقابلتان به نظر درست و منطقی می آید و همین مسئله باعث ایجاد چالش ذهنتی در شما شده است و حس می کنید باید درباره برخی مسائل تجدید نظر کنید.

 

سعی کنید هر روز زمانی را برای مطالعه در نظر بگیرید تا اطلاعات جامع تری به دست آورید و بتوانید به یک جمع بندی درست و اصولی برسید.

 

فال هفته متولدین اسفند

 

به زودی متوجه مضوعی می شوید که برای شما جالب است و حس می کنید این خبر می تواند شرایط کاری یا تحصیلی شما را هم دست خوش تغییر کند پس بهتر است تحقیقات بیش تری در این زمینه انجام دهید.

 

فردی با شما ملاقات می کند و از شما دعوت می کند تا در یک جلسه حضور پیدا کنید بنابراین باید سعی کنید آرامش خود را حفظ کنید و کمی به ظاهرتان برسید تا اعتماد به نفستان بالاتر برود.

 

فال هفتگی pmc تا روزانه و ماه

 

در این مطلب فال هفته pmc را خواندید اگر طرفدار فال هستید : فال روزانه خود را هر روز از سایت فتوکده ببینید

 

همچنین فال هر ماه نیز در بخش فال ماهانه برای مخاطبان بطور مرتب منتشر می شود

 

فال و طالع هفتگی pmc جدید | سایت فتوکده

از این مطلب راضی بودید؟ 584 133
مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران