سایت فتوکده

فال هفته + فال هفتگی از 23 تا 30 دی 98

فال هفته pmc واقعی فال مالی هفته جدید

 

جدیدترین فال هفته از اتفاقات غیرقابل پیش بینی فال هفتگی میلادی پی ام سی جدید را در سایت فتوکده می خوانید

 

فال هفته ای پی ام سی

 

 

فال هفته میلادی از قدیم الایام مورد توجه قشر خاصی از جامعه بودند که به ماهیت ماوراءالطبیعه بودن اتفاقات روزمره اعتقاد داشتند، کسانی که دوست دارند حالت روحی خود را جلوتر از بقیه بدانند

 

فال ها و طالع بینی ها فنونی برای آگاه سازی از اتفاقات پیش رو برای فرد یا گروه های خاص بر اساس ماه تولد می باشد، در این مطلب فال هفته pmc را می خوانید

 

فال هفته پی ام سی میلادی

فال هفته پی ام سی جدید با طابع بینی میلادی و هفتگی

 

فال هفتگی (23 تا 30 دی ماه 98)

 

فال هفته متولدین فروردین

 

به زودی یک پیشنهاد کاری یا اقتصادی با شما مطرح میشود که می تواند نتایج خوبی برای شما در پی داشته باشد اما ریسک های زیادی دارد که باید احتیاط کنید اما این امر نباید باعث شود از ریسک کردن بترسید.

 

به تازگی با شخصی آشنا شده اید که احساس می کنید همان نیمه ی گمشده ی شماست پس سعی کنید زمان بیشتری را با او بگذرانید و در تلاش باشید تا شناخت بهتری از او کسب کنید.

 

فال هفته متولدین اردیبهشت

 

این روزها کمی بی حوصله و عصبی هستید و دلیل آن خبرهایی است که به تازگی شنیده  اید و به همین دلیل ممکن است پرخاشگر و حساس تر از گذشته باشید.

 

سعی کنید شرایط و احساساتتان را با اطرافیانتان در میان بگذارید و از ان ها بخواهید موقعیت شما را درک کنند و با شما کنار بیایند تا کم کم بتوانید خودتان را آرام تر کنید.

 

به زودی به یک مهمانی دعوت خواهید شد که می توانید یکی از دوستان قدیمی خود را ملاقات کنید.

 

فال هفته متولدین خرداد

 

در فکر آن هستید که شغلی پیدا کنید و کاری را شروع کنید اما باید در این مورد بیشتر دقت کنید تا بتوانید شغلی را پیدا کنید که با استعداد و توانایی های شما هم خوانی داشته باشد.

 

بعضی از رویاهای شما در حال تحقق است اما در این لحظات حساس , لازم است شتاب زده عمل نکنید و سعی کنید قبل از هر کاری به خوبی فکر کنید زیرا ممکن است با یک تصمیم نسجنیده همه چیز را به هم بزنید.

 

فال هفته متولدین تیر

 

احساس می کنید از لحاظ سلامتی  ,توانایی هایتان کم تر شده است اما اگر سعی کنید ورزش را در برنامه ی روزانه اتان اضافه کنید؛کم کم می توانید نشاط و سلامتی سابق خود را به دست آورید.

 

یک درگیری حقوقی یا کاری برایتان پیش می آید که لازم است قبل از هرکاری با شخصی خبره در این زمینه مشورت کنید اما لاخره مشکلتان حل خواهد شد و نتیجه ی خوبی از آن به دست می آورید.

 

فال هفته متولدین مرداد

 

در گذشته سرمایه گذاریی انجام داده بودید که به زودی نتیجه ی آ« را خواهید دید و از لحاظ مالی به رشد قابل قبولی دست پیدا خواهید کرد.

 

اگر می خواهید شغل خود را تغییر دهید و یا کسب  کارتان را گسترش دهید نباید عجله کنید و لازم است در این مورد بیش تر از گذشته تحقیق کنید تا متضرر نشوید.

 

روابط عاطفی شما در حالت خوبی قرار دارد و می توانید به راحتی با یکدیگر کنار بیایید.

 

فال هفته متولدین شهریور

 

این روزها یک قرار ملاقات مهم خواهید داشت که می تواند د زمینه ی کاری شما تحولات زیادی را به  وجود  بیاورد پس باید حسابی خودتان را برای آن آماده کنید و بتوانید توانایی های خود را ثابت کنید.

 

گاهی اوقات لازم است برای آن که به خواسته هایتان برسید؛از برخی نیازهایتان صرف نظر کنید و یا این که مجبور شوید احساسات خود را سرکوب کرده و فقط بر روی اهدافتان تمرکز کنید اما متاسفانه انتخاب بهتری برای شما وجود ندارد.

 

فال هفته متولدین مهر

 

 در مورد موضوعاتی کنجکاو هستید و دوست دارید اطلاعات بیشتری کسب کنید اما باید مواظب باشید این تحقیقات و کسب اطلاعات باعث نشود وظایفتان را فراموش نکنید و یا برنامه های خودتان به تاخیبر بیفتد.

 

ممکن است در این هفته مجبور شوید برای تعمیر لوازمی هزینه کنید اما فعلا راه دیگری وجود ندارد و باید این هزینه را پرداخت کنید پس بهتر است کمی بیشتر مواظب خریدها و خرج هایتان باشید تا دچار مشکل مالی نشوید.

 

فال هفته متولدین آبان

 

با وجود آن که روزهای سخت را پشت سر گذاشته اید و حالا زمان آن است که بیشتر به استراحت و تفریح بپردازید اما ممکن است مشکل ناخواسته ای پیش بیاید و مجبور شوید دوباره تا دیروقت به کارهایتان برسید.

 

اهداف بزرگی در سر دارید پس باید بر روی روابط و افرادی که با آن ها در رفت و آمد هستید؛ تجدید نظر کنید و سعی کنید کارها و انتخاب هایتان حساب شده تر باشد.

 

فال هفته متولدین آذر

 

دعوایی در اطراف شما پیش می آید که ناخواسته شما هم درگیر آن می شوید اما بهتر است سعی کنید منصفانه رفتار کنید و رفتار بی طرفانه ای داشته باشید.

 

اهداف و رویاهای زیادی در سر دارید اما لازم است انرژی تان را بیهوده برای هر مسئله ای صرف نکنید زیرا این کار در نهایت شما را به جایی نمی رساند و باعث می شود وقتتان تلف شود.

 

عشقتان از شما توقعاتی دارد که لازم است برای آن ها احترام قائل شوید و به او و احتیاجاتش توجه کنید.

 

فال هفته متولدین دی

 

یک مهمانی بزرگ در پیش دارید که برای آن استرس دارید اما لازم است که به خودتان مسلط باشید و سعی کنید اعتماد به نفس کافی داشته باشید

 

زیرا با استرس نمی توانید بر اوضاع مسلط باشید و ممکن است اشتباهی رخ دهد پس سعی کنید آرامش خود را حفظ کنید و برای کارهایتان برنامه ریزی منظمی داشته باشید.

 

اگر می خواهید در اجتماع بهتر دیده شوید نیاز است که سطح آگاهی خود را در مسائل مختلف بالاتر ببرید.

 

فال هفته متولدین بهمن

 

گاهی ممکن است احساس کنید رابطه ی عاطفی شما مانع پیشرفت شما دذر زندگی شده است اما این تفکر در نهایت می تواند زندگی خصوصی شما را دچار مشکل کند.

 

در تلاش هستید تا موضوعی را از خانواده تان مخفی کنید ولی دیر یا زود حقایق افشا خواهد شد پس بهتر است خودتان در یک موقعیت مناسب این موضوع را مطرح کنید.

 

اگر می خواهید توجه شخصی را به خود جلب کنید لازم به نقش بازی کردن نیست پس خودتان باشید.

 

فال هفته متولدین اسفند

 

گاهی پر از نا امیدی و یاس می شوید و دلیل آن این است که در زندگی با سختی های زیادی رو به رو شده اید اما حالا زمان روزهای خوبتان فرا رسیده است و به زودی نتیجه ی تلاشتان را خواهید دید.

 

به زودی خبرهای خوبی خواهید شنید که می تواند برای شما و خانواده اتان اهمیت زیادی داشته باشد و منجر به تغییراتی در زندگی تان شود.

 

سعی کنید میان کار و تفریحاتتان تعادلی ایجاد کنید تا بیش از اندازه خسته نشوید.

 

فال هفتگی تا روزانه و ماه

 

در این مطلب فال هفته pmc را خواندید اگر طرفدار فال هستید :

 

فال خود را هر روز از سایت فتوکده قسمت فال روزانه ببینید همچنین فال هر ماه نیز در بخش فال ماهانه برای مخاطبان منتشر می شود

 

فال هفتگی میلادی جدید | سایت فتوکده

این مطلب مفید بود؟ 472 104
مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران