سایت فتوکده

فال هفته پی ام سی جدید + فال هفتگی [22 تا 31 شهریور 98]

فال هفته pmc واقعی فال مالی هفته جدید

 

فال هفته پی ام سی جدید فال این هفته pmc فال هفته میلادی فال پیش بینی اتفاقات این هفته فال هفتگی واقعی را در سایت فتوکده می خوانید

 

فال هفته پی ام سی جدید

 

 

فال هفته میلادی از قدیم الایام مورد توجه قشر خاصی از جامعه بودند که به ماهیت ماوراءالطبیعه بودن اتفاقات روزمره اعتقاد داشتند، کسانی که دوست دارند حالت روحی خود را جلوتر از بقیه بدانند

 

فال ها و طالع بینی ها فنونی برای آگاه سازی از اتفاقات پیش رو برای فرد یا گروه های خاص بر اساس ماه تولد می باشد، در این مطلب فال هفته pmc را می خوانید

 

فال هفته پی ام سی میلادی

فال هفته پی ام سی جدید با طابع بینی میلادی و هفتگی

 

فال هفته از 23 تا 31 شهریور 98

 

فال هفته متولدین فروردین

 

چیزی در ذهنتان است که دوست دارید آن را عملی کنید اما عملی کردن ایده هایتان نیاز به تلاش و پشتکار زیادی دارد.

 

سعی کنید در این هفته مقدمات کار را آماده کنید و یک طرح کلی از ایده اتان را به دست آورید.

 

در خانواده ی شما دعواها و دلخوری هایی وجود دارد که شما را ناراحت کرده است.بهتر است خودتان را در این ماجرا دخالت ندهید.به مرور زمان مشکلات حل خواهد شد.

 

فال هفته متولدین اردیبهشت

 

یکی از دوستانتان درگیر مشکلاتی است و از شما کمک می خواهد.

 

هر چند که خودتان هم مشکلاتی دارید اما سعی کنید تا آنجایی که در توانتان است به او کمک کنید زیرا شاید تنها شما باشید که بتوانید به او کمک کنید یا غمخوار او باشید.

 

یکی از نزدیکانتان با تازگی از سفر برگشته است و شما می توانید دل تنگی هایتان را رفع کنید و در این هفته, بیشتر با او وقت بگذرانید و یا به منزل او بروید.

 

فال هفته متولدین خرداد

 

گاهی احساس می کنید اعتماد به نفس کافی را در کارتان ندارید و به هین دلیل موقعیت های پیشرفت خوبی را از دست داده اید.

 

اما این احساس شما مقطعی است و کم کم می توانید در محل کارتان با اعتماد به نفس بیشتری حاضر شوید.

 

در زندگی خصوصیتان سعی کنید منفی نگری را کنار بگذارید و با وقایع مختلف با دید مثبت نگاه کنید.بدبینی و منفی بافی باعث می شود از عزیزانتان  فاصله بگیرید.

 

فال هفته متولدین تیر

 

با خلاقیت و چند ایده ای جدید توانسته اید کارهایتان را به بهترین نحو پیش ببرید و حالا زمان آن رسیده است که برای رسیدن به اهداف و رویاهایتان قدم بردارید.

 

شما شخصی مسئولیت پذیر هستید و این خصوصیت اخلاقی باعث شده است هم در زندگی خصوصی و هم در محیط به شخصی قابل اعتماد و پرتلاش تبدیل شوید اما بهتر است آن قدر به خودتان سخت نگیرید و کمی هم برای خودتان وقت بگذارید.

 

فال هفته متولدین مرداد

 

مشکلات مالی زیادی گریبان گیر شما شده است اما اگر بتوانید این هفته را هم مقاومت کنید و با احتیاط خرج کنید؛ به تدریج شرایط شما بهتر خواهد شد و می توانید با خیال راحت تری مسائل مالی را پشت سر بگذارید.

 

یکی از دوستانتان با دلی پر از درد نزد شما خواهد آمد و از مشکلاتش برای شما می گوید. سعی کنید در این شرایط هم درد و مغ خوار خوبی برای او باشید و حرف هایش را گوش کنید.

 

فال هفته متولدین شهریور

 

دوست دارید بر روی کارهایتان نظارت کاملی داشته باشید و بتوانید همه ی مسائل را تحت کنترل در بیاورید اما در حال حاضر شرایط کاری و زندگی شما قدری پیچیده خواهد شد و نمی توانید همه ی مسائل را شخصا بررسی کنید.

 

شما شخصی ماجراجو هستید و به هین دلیل به راحتی می توانید در کارهای پر خطر و دارای ریسک, به خوبی پیشرفت کنید و به اهداف و رویاهایتان برسید اما گاهی اوقات بهتر است کمی صبر کنید و موقعیت های پیش رویتان را بررسی کنید.

 

فال هفته متولدین مهر

 

موانعی در کارهایتان پیش آمده است که باعث می شود نتوانید به آن چه که انتظار داشتید برسید.

 

سعی کنید دیدگاه و روشتان را بررسی کنید. به نظر می رسد بتوانید با تغییر استراتژی شرایط را به نفع خودتان تغییر دهید و از موانع عبور کنید.

 

کم کاری هایی که در گذشته داشته اید باعث شده است در این هفته حسابی سرتان شلوغ باشد و مجبور باشید کارهایتان را با سرعت بیشتری انجام دهید اما اگر به تلاشتان ادامه دهید می توانید به طبق برنامه اتان به خواسته هایتان برسید.

 

فال هفته متولدین آبان

 

به نظر می رسد نتوانسته اید میان کار و زندگی شخصیتان تعادلی ایجاد کنید. در هفته ی پیش رو زمان زیادی را در محل کارتان خواهید گذراند که اعضای خانواده اتان را دلخور کرده است.

 

سعی کنید شرایط کاریتان را برای عزیزانتان شرح دهید و زمانی را در این هفته در نظر بگیرید تا در کنار آن ها باشید و به این طریق از آن ها دلجویی کنید.

 

این کار می تواند برای خودتان هم مفید باشد و ذهنتان را بازتر کند.

 

فال هفته متولدین آذر

 

اگر شاغل هستید در هفته ی آینده در محل کارتان مشکلاتی پیش می آید که می تواند برای شما و موقعیت شغلیتان هم خطرناک باشد.

 

احتمالا در چنین شرایطی شوکه شوید و نتوانید به درستی انتخاب کنید.

 

سعی کنید با دید متفاوتی ماجرا را نگاه کنید تا بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید اما بهتر است از همکارانتان در این مسئله نظر خواهی کنید و نظرات آن ها را بررسی کنید.

 

فال هفته متولدین دی

 

یکی از عزیزانتان چند روزی را از شما دور خواهد بود.

 

این موضوع شما را ناراحت و دلتنگ خواهد کرد و می تواند احساسات آزار دهنده ای را به شما منتقل کند.سعی کنید خودتان را سرگرم کارهای مختلف کنید تا کمتر به فکر فرو روید و دلتنگ شوید.

 

در محل کار یا تحصیلتان مشکلی برای شما پیش می آید که باید یک سری اوراق و فرم را پر کنید و چند روزی را درگیر کاغذبازی های اداری خواهید.

 

فال هفته متولدین بهمن

 

گاهی اوقات استرس و فشار کاری شما به قدری زیاد است که نتوانید با اطرافیانتان ارتباط خوبی برقرار کنید. بهتر است در چنین شرایطی سکوت کنید و کم تر در جمع های خانوادگی یا دوستانه شرکت کنید تا کمی حالتان بهتر شود.

 

مسائل مالی شما به خوبی پیش رفته اند اما همچنان باید تلاش کنید و زمان زیادی را برای پیشبرد کارهایتان بگذارید.

 

به هر حال این شرایط موقتی است و کم کم می توانید تعادل را در زندگی کاری و خصوصیتان برقرار کنید.

 

فال هفته متولدین اسفند

 

بحث شدیدی میان شما و یکی از همکارانتان شکل گرفته است که باعث شده است دیدگاه شما نسبت به او تغییر کند و نتوانید دیگر به او اعتماد کنید.

 

سعی کنید در این شرایط خونسرد باشید و کم تر حرفی بزنید زیرا ممکن است در عصبانیت, حرفی بزنید که به ضرر شما تمام شود یا اوضاع را پیچیده تر از قبل کند.

 

به یک مهمانی خانوادگی دعوت خواهید شد که برای شما نشاط و آرامش زیادی به همراه خواهد داشت.

 

فال هفتگی تا روزانه و ماه

 

در این مطلب فال هفته pmc را خواندید اگر طرفدار فال هستید :

 

فال خود را هر روز از سایت فتوکده قسمت فال روزانه ببینید همچنین فال هر ماه نیز در بخش فال ماهانه برای مخاطبان منتشر می شود

 

فال هفته میلادی pmc جدید و خفن | سایت فتوکده

این مطلب مفید بود؟ 295 56
مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران