سایت فتوکده

فال هفته | فال هفتگی + طالع بینی هفتگی جدید

فال هفته (Horoscope)

 

فال هفته فال این هفته من چیست فال هفتگی pmc متفاوت ترین فال هفته فال سرنوشت هفته طالع بینی هفتگی طالع هفته را در سایت فتوکده می خوانید

 

فال هفته

 

 

فال ها از قدیم الایام مورد توجه قشر خاصی از جامعه بودند که به ماهیت ماوراءالطبیعه بودن اتفاقات روزمره اعتقاد داشتند، کسانی که دوست دارند حالت روحی خود را جلوتر از بقیه بدانند

 

فال ها و طالع بینی ها فنونی برای آگاه سازی از اتفاقات پیش رو برای فرد یا گروه های خاص بر اساس ماه تولد می باشد، در این مطلب فال هفته من چیست را می خوانید

 

فال این هفته من چیست ا سایت فتوکده

 

فال هفتگی از 1 تا 7 فروردین 98

 

فال هفته متولدین فروردین

 

مرور خاطرات تجربه های اخیر که حس خوبی به شما می دهد، می تواند در غلبه کردن بر نا امیدی به شما کمک کند. دوستی سعی دارد با مثبت اندیشی و خوش بینی  شما را مهیای رویارویی با مشکلات پیش آمده کند حرف های او را بپذیرید.

 

سعی کنید از نصایح دیگران در هنگام مشکلات استفاده کنید و کاری بدون مشورت انجام ندهید تا باعث پشیمانی شما نشود.

 

شناخت توانایی هایتان قدمی موثر در روند پیشرفت به حساب می آید اما عمل کردن بر اساس آنچه احساس می کنید، مهم تر است افکار منفی را از خود دور کنید و به تصمیمات خود اعتماد کنید

 

فال هفته متولدین اردیبهشت

 

در مورد یکی از پروژه های کاری یا تحصیلی خود ایده ای جالب دارید اما شک و تردید نسبت به توانایی خودتان مانع می شود تا به افراد دیگر این ایده را در میان بگذارید.

 

سعی کنید پشتکار و اعتماد به نفس خود را بالا ببرید و با توکل بر خدا ایده های خود را با دیگران در میان بگذارید و در صورتی که رد شد و مورد قبول واقع نشد, روحیه خود را از دست ندهید و سعی کنید نواقص ایده خود را بر طرف کنید

 

فال هفته متولدین خرداد

 

شخصی به طور غیر عمد, مطلبی را که شما مدت ها آن را به دست فراموشی سپرده بودید عنوان می کند و احساسات شما را جریحه دار می کند.واکنش تندی به این قضیه نشان ندهید و سعی کنید با آرامش و صبوری از این موضوع عبور کنید.

 

بی تفاوتی گزینه ای مناسب است و نباید نسبت به آن حساس شوید و گرنه به جای اینکه رو به پیشرفت گام بردارید در زمان گذشته باقی خواهید ماند و نمی توانید بر روی آینده و پیشرفت خود تمرکز کنید.

 

بهتر است گذشته را به حال خود رها کنید و در آن کنکاش نکنید تا از لحاظ روحی دچار مشکل نشوید.

 

فال هفته متولدین تیر

 

شما وارد یک مرحله وقفه و سکون سازنده شده اید، اما اجازه ندهید نا امیدی در وجودتان لانه کند. فقط برای مدتی کاری متفاوت انجام دهید تا دوباره قدرت خلاقانه خود را بیابید.

 

سعی کنید به افکار خود استراحت دهید تا بتوانید با انرژی بیشتری به  امور خود بپردازید، بیش از اندازه رویاپرداز شده اید و در این رویاها راه حل های مضاعفی به ذهنتان می رسد که نیاز به پردازش دارد.

 

عجولانه تصمیمی نگیرید تا دچار زیان و خسارت نشوید، بنابراین تا از حصول نتیجه؛ مطمئن نشده اید اقدامی نکنید

 

فال هفته متولدین مرداد

 

شما در نقطه شروع ماجرایی جذاب و به یاد ماندنی قرار گرفته اید که می تواند برایتان روزهای پرنشاط و زیبایی رقم بخورد و خاطره ساز شود.

 

به خودتان و قدرتتان اعتماد داشته باشید و از اندیشیدن به موضوعات مهم و بزرگ هرگز نهراسید. فقط به یاد داشته باشید که باید افکارتان را با روشی کاربردی و منطقی ارائه کنید.

 

بهتر است قبل از مطرح کردن افکار و نظرات خود در مورد نحوه بیان آن ها دقت بیشتری انجام دهید

 

فال هفته متولدین شهریور

 

تصمیم گرفته اید هر طور شده ته و توی موضوعی که شما را به دردسر انداخته در آورید. برای این کار باید چشم خود را بر روی واقعیت ها باز کنید و در نهایت با پیگیری و صبر و آرامش، مشکل را حل و فصل کنید.

 

بهتر است از دوستی مطمئن کمک بگیرید تا به یاری شما بیاید.

 

از هر گونه درگیری لفظی یا فیزیکی اجتناب کرده و از مسیری مسالمت آمیز و قانونی به پیش بروید. مطمئن باشید با تدبیر و اندیشه می توانید به سلامت از این بحران عبور کنید.

 

به انتقام و جبران فکر نکنید و  سعی کنید بر روی آرامش خودتان تمرکز بیشتری داشته باشید

 

فال هفته متولدین مهر

 

شما رویاها و خیالاتی غیر ممکن دارید که روحتان را سیراب می کند اما باید آن ها را کنار بگذارید و به عالم واقعی برگردید تا بتوانید به موضوعات مهم تری برسید.

 

خیال پردازی های محال باعث اتلاف وقت شما می شود و از اعتماد به نفس شما می کاهد، برداشتن قدم های کوچک و برنامه ریزی شده خیلی بهتر از جهش ناگهانی است.

 

سعی کنید با بر برنامه ریزی و تعیین اهداف کوچک به روند زندگی خود نظم دهید تا راه پیشرفت شما هموار شود.هرگز ناامید نباشید، افکار منفی را از خود دور کنید و همواره برای داشتن آینده ای بهتر به تلاش و کوشش ادامه بدهید

 

فال هفته متولدین آبان

 

ماندن در گذشته و پیوسته فکر کردن به شکست ها و ناکامی های گذشته، دردی را دوا نمی کند. باید از آن شکست ها پلی برای پیروزی بسازید و به نوعی از آن ها درس بگیرید که این کار پسندیده و امیدبخش است.

 

سعی کنید برای آینده خود راه بهتری در نظر بگیرید و اشتباهات گذشته را تکرار نکنید، تمرکز بر روی گذشته می تواند مانع به وجود آمدن جریان های عاطفی در زندگی شما می شود

 

سعی کنید دو دلی را از خود دور کنید و به آدم های جدیدی که وارد زندگیتان می شوند با دیده شک نگاه نکنید

 

فال هفته متولدین آذر

 

باری از روی دوش شخصی بر می دارید که دعای خیر او به همراه خواهد داشت و لذت و شادی حاصل از این اقدام خدا پسندانه تا مدت ها  قلب شما را مسرور نگه می دارد.

 

اتفاقی در زندگیتان رخ می دهد که باعث تغییر تفکر در شما می شود و دید شما نسبت به اطرافتان را تغییر می دهد.یک خبر غافلگیر کننده می شنوید که باعث شادی و سرور شما می شود

 

فال هفته متولدین دی

 

تحت تاثیر یک رویداد دیدگاه شما به زندگی تغییر می کند از تغییر هراس نداشته باشید زیرا منشا رشد و بالندگی است تغییرات باعث اتفاقات مهمی در زندگی شما می شود و راه و شیوه زندگی شما با جهش مواجه می شود

 

.از رفتار دوستی، دلسرد شده اید اما قهر کردن با وی چاره کار نیست می توانید با پیامی صمیمانه او را متوجه اشتباهش بکنید و مشکلات خود را در فضایی آرام و بدون تنش حل کنید تا دوستی شما خدشه دار نشود

 

فال هفته متولدین بهمن

 

زنگ تلفن برای دادن خبری مهیج و غافلگیر کننده به صدا در می آید و خبری دریافت می کنید که تا مدت ها هیجان آن در شما می ماند.

 

کمی در خود نگرانی و دودلی احساس می کنید که بی دلیل است. تصمیم اخیرتان را با قاطعیت به اجرا بگذارید. گذشت زمان به نفع شما نیست و ممکن است شرایط تغییر کند.

 

یک سفر مفرح پیش رو دارید که شما را با واقعیت های شیرین رو به رو می کند.در هفته پیش رو شما روزهایی شاد و سرگرم کننده خواهید داشت

 

فال هفته متولدین اسفند

 

اعضای خانواده خواسته هایی منطقی دارند که از مدت ها پیش به تاخیر افتاده است. بهتر است قول و قرارهایتان را به یاد آورید و سعی در عمل کردن به آن کنید.

 

اینک که گشایش در کارتان ایجاد شده و قادر به تامین خواسته ها هستید به وعده هایی که داده اید عمل کنید تا نگرانی ها برطرف شود.

 

رابطه ای برقرار می شود که تاثیر مهمی بر زندگی شما خواهد داشت و چشم انداز تازه ای به رویتان می گشاید که برایتان خوشایند است. سعی کنید با اطرافیان خود با مهربانی بر خورد کنید تا آن ها نیز به شما دلگرمی دهند.

 

فال روزانه و ماه فتوکده

 

اگر طرفدار فال هستید، فال خود را هر روز از سایت فتوکده قسمت فال روزانه ببینید همچنین فال هر ماه نیز در بخش فال ماهانه برای مخاطبان منتشر می شود

 

فال این هفته من چیست | سایت فتوکده

این مطلب مفید بود؟ 110 5
مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران