سایت فتوکده

فال هفته pmc با فال هفتگی از [15 تا 22 اسفند] سال 99

فال هفته pmc واقعی فال مالی هفته جدید

 

در این مطلب فال هفته جدید pmc با طالع بینی هفتگی از اتفاقات این هفته و پیش بینی حوادثی که پیش می آید را می خوانید

 

فال هفته pmc فتوکده

 

 

فال هفته میلادی از قدیم الایام مورد توجه قشر خاصی از جامعه بودند که به ماهیت ماوراءالطبیعه بودن اتفاقات روزمره اعتقاد داشتند، کسانی که دوست دارند حالت روحی خود را جلوتر از بقیه بدانند

 

فال ها و طالع بینی ها فنونی برای آگاه سازی از اتفاقات پیش رو برای فرد یا گروه های خاص بر اساس ماه تولد می باشد، در این مطلب فال هفته pmc را می خوانید

 

فال هفتگی pmc پی ام سی جدید

فال هفته پی ام سی جدید با طابع بینی میلادی و هفتگی

 

فال هفتگی 15 تا 22 اسفند 99

 

فال هفته متولدین فروردین

 

این هفته , روزهای خوبی برای یادگیری و آموزش است و می توانید بر روی کسب اطلاعات جدید تمرکز کنید تا مفاهیم جدیدی را بیاموزید که در روزهای پیش رو برای شما مهم خواهند بود.

 

یک آشنای قدیمی داشتید که مدت زمانی طولانیی از او بی خبر بودید اما به تازگی با او ملاقاتی خواهید داشت که برای شما مثبت خواهد و قول وقرارهایی برای شروع یک کسب و کار با یکدیگر می گذارید که می تواند پر سود باشد.

 

فال هفته متولدین اردیبهشت

 

در یک فعالیت گروهی مشارکتی فعال دارید و این اتفاق به شما احساس خوب و سرزندگی را منتقل می کند. شما به راحتی می توانید در یک گروه مدیر یا رهبر باشید اما در حال حاضر موقعیتی برای نشان دادن تمام توانایی هایتان پیش نیامده است.

 

لحظات عاشقانه ی شیرینی را با محبوب خود خواهید داشت که به شما اعتماد به نفس می دهد و خاطرات خوبی برای شما رقم می زند. رفتن به یک مکان عاشقانه یا خرید یک هدیه می تواند این رابطه را شادتر هم بکند.

 

فال هفته متولدین خرداد

 

شرایط مالی شما به زودی پیشرفت قابل توجهی خواهد کرد و می توانید قرض ها و قسط های خود را پرداخت کنید و با خیال راحت خرید های ضروری خود را انجام دهید.

 

مسئولیت بزرگی را بر دوش شما گذاشته اند که باعث شده است کمی اعتماد به نفس خود را از دست بدهید و گمان کنید از پس کارها بر نمی آیید اما به آینده امیدوار باشید و یقین داشته باشید که می توانید با تلاش و پشتکار, هر کاری را انجام دهید

 

فال هفته متولدین تیر

 

در مورد دانستن موضوعی کنجکاو هستید اما برای جستجو و پیدا کردن واقعیت, نیاز به کمک دارید و در این راه با فرد جدیدی آشنا خواهید شد که می تواند اطلاعات خوبی را به شما بدهد, یادتان باشد همه مطالبی که فهمیده اید را در جایی یادداشت کنید تا فراموشتان نشود و بتوانید بعدا از نوشته های خود, استفاده کنید

 

در روابط عاطفی خود درگیر یک قضاوت ناعادلانه خواهید شد و برای رهایی از آن, در ابتدا جو را آرام کنید تا بتوانید واقعیت را بیان کنید و سو تفاهمات را رفع کنید.

 

فال هفته متولدین مرداد

 

سرشار از انرژی و قدرت هستید و می توانید به هر چیزی که می خواهید دست پیدا کنید. خوش شانسی زیادی برای شما پیش می آید و می توانید از این موقعیت ها نهایت استفاده را ببرید تا پیشرفت خود را سرعت ببخشید.

 

برای یادگیری و افزایش اطلاعات خود , کتاب های زیادی را مطالعه خواهید کرد که می تواند در شکل گیری افکاری خلاقانه و راه کاری مناسب برای مشکلات خود , مفید باشد.

 

فال هفته متولدین شهریور

 

ایده های خلاقانه زیادی در کار یا تحصیل خود دارید و این هفته آن را با دیگران در میان خواهید گذاشت که بسیار مورد توجه قرار خواهد گرفت و به راحتی می توانید اظرافیان خود را تحت تاثیر حرف های خود قرار دهید.

 

اگر در رابطه نیستید احتمالا این هفته با شخصی آشنا خواهید شد که خصوصیات مشترکی با یکدیگر دارید و می تواند یک فرصت خوب برای یک رابطه عمیق باشد.  اگر در رابطه هستید, شما لحظات شادی با شریک عشقی خود می گذرانید که برای شما لذت بخش خواهد بود.

 

فال هفته متولدین مهر

 

قصد ایجاد تغییرات بزرگی در زندگی خود را دارید و برای این کار از عادات شخصی خود شروع کرده و قصد دارید برخی عادات اشتباه خود را اصلاح کنید. شاید در ابتدا برای شما سخت باشد اما به مرور به آن عادت خواهید کرد و خواهید دید که باعث پیشرفت و بهبود عملکرد شما خواهد شد.

 

با دوستان خود دیداری تازه می کنید و خبری جالب را با آن ها در میان می گذارید که موجب شادی دوستانتان خواهد شد و لحظات شادی را با یکدیگر می گذرانید.

 

فال هفته متولدین آبان

 

در یک کلاس آموزشی جدید شرکت خواهید کرد که باعث می شود اهداف تازه ای در زندگی خود بیابید اما برای آنکه بتوانید در آن پیشرفت کنید باید برنامه ریزی جدیدی در زندگی خود داشته باشید تا بتوانید به همه کارهای خود برسید.

 

یکی از نزدیکان شما به دردسر افتاده است اما این موضوع را از شما مخفی کرده است که به زودی شما به این موضوع پی خواهید برد. بهتر است هرچه زودتر به او کمک کنید تا مشکلاتش را حل کند.

 

فال هفته متولدین آذر

 

اگر در حال تحصیل هستید این هفته قصد دارید در مباحث درسی خود مطالعه و جمع بندی بیشتری داشته باشید تا بتوانید خود را برای یک آزمون یا امتحان آماده کنید. این موضوع موجب می شود زمان بیشتری را در اتاق یا کتابخانه بگذارانید و از جمع دوستانه خود دور شوید.

 

یک درگیری لفظی با یکی از اعضای خانواده خود خواهید داشت که باعث ناراحتی شما شده است. برای یک مکالمه آرام پیش قدم شوید و کدورت ها را رفع کنید.

 

فال هفته متولدین دی

 

قصد دارید زمینه کاری خود را گسترش دهید اما این موضوع نیازمند تحقیق و بررسی است و از لحاظ مالی نیز ممکن است مشکلاتی در این راه برای شما پیش بیاید اما به تدریج مشکلات حل خواهد شد و این کار برای شما منفعت های زیادی خواهد داشت

 

ارتباط شما با خانواده کمی کمرنگ شده است . در این هفته بیشتر به آن ها اهمیت بدهید و در یک شام دسته جمعی یا پیک نیک شرکت کنید

 

فال هفته متولدین بهمن

 

در یک رابطه عاطفی قرار دارید که در حال تغییراتی جدی خواهد بود و احتمال دارد در این هفته یک مکالمه جدی را با طرف مقابل خود داشته باشید که منجر به ترس و تردید در شما می شود.

 

شخصی از شما برای مشکلات مالی خود کمک می خواهد. به یاد داشته باشید در صورتی که قصد کمک دارید, یک تضمین محکم از او بگیرید و موعد مشخصی برای پس گرفتن پول مشخص کنید.

 

فال هفته متولدین اسفند

 

سرگرم کار و تلاش برای رسیدذن به اهداف خود هستید اما نتوانستید میان تفریح و سرگرمی و کار خود تعادل ایجاد کنید و این موضوع باعث شده است احساس خستگی زیادی داشته باشید.

 

اگر برایتان مقدور است سفری ترتیب دهید در غیر این صورت رفتن به پارک یا یک پیاده روی در طول روز می تواند خستگی را از شما دور کند.

 

قصد ترتیب دادن یک مهمانی را دارید که همه چیز طبق برنامه هایتان پیش خواهد رفت و به مقصودتان خواهید رسید.

 

فال ها ↓

 

فال روزانه

 

فال ماهانه

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران