سایت فتوکده

فال هفته پی ام سی جدید + فال pmc هفتگی [1 تا 7 مرداد 98]

فال هفته pmc واقعی فال مالی هفته جدید

 

فال هفته پی ام سی میلادی جدید فال هفته pmc واقعی قشنگ فال 1 تا 7 مرداد 98 برای همه متولدین سال فال هفتگی pmc را در سایت فتوکده می خوانید

 

فال هفته پی ام سی جدید

 

 

فال هفته میلادی از قدیم الایام مورد توجه قشر خاصی از جامعه بودند که به ماهیت ماوراءالطبیعه بودن اتفاقات روزمره اعتقاد داشتند، کسانی که دوست دارند حالت روحی خود را جلوتر از بقیه بدانند

 

فال ها و طالع بینی ها فنونی برای آگاه سازی از اتفاقات پیش رو برای فرد یا گروه های خاص بر اساس ماه تولد می باشد، در این مطلب فال هفته pmc را می خوانید

 

فال هفته پی ام سی میلادی

فال هفته پی ام سی جدید با طابع بینی میلادی و هفتگی

 

فال هفته میلادی : 1 تا 7 مرداد 98

 

فال هفته متولدین فروردین

 

احتمالا در هفته ی پیش رو درگیری شدیدی میان شما و یکی از نزدیکانتان پیش خواهد آمد. سعی کنید تا آن جا که می توانید از محیط دور شوید و به اختلافات دامن نزنید.

 

با یکی از دوستان قدیمیتان دیداری تازه می کنید و با هم در مورد خاطرات گذشته  و وضعیت فعلی خودتان صحبت هایی می کنید که شما در فکر فرو می برد و دلتان می خواهد می توانستید برخی خاطرات را فراموش کنید

 

فال هفته متولدین اردیبهشت

 

در یک دور همی حضور پیدا می کنید و در آن جا افرادی شما را مورد قضاوت قرار می دهند.عصبانیت را از خود دور کنید و نسبت به چنین حرف هایی بی اهمیت باشید.

 

به زودی فرصتی برای شما پیش می آید که دیگران به اشتباه خودشان در مورد شما پی می برند پس به چنین افرادی بها ندهید.

 

روابط عاطفی شما رو به رشد است و می توانید به شناخت بهتری نسبت به طرف مقابلتان دست پیدا کنید.

 

فال هفته متولدین خرداد

 

دوست دارید وضعیت مالی خودتان را بهبود ببخشید تا زندگی راحت تری داشته باشید اما در حال حاضر باید به موقعیت فعلی خود قانع باشید.ریسک کردن در وضعیت فعلی چندان به نفع شما نخواهد بود.

 

نسبت به رابطه ی عاطفیی که دارید احساس نا امیدی می کنید و فکر می کنید بین شما فاصله ایجاد شده است؛ مشکلات شخصی طرف مقابلتان بیشتر شده است. سعی کنید کمی به طرف مقابلتان فرصت بدهید تا با خودش کنار بیاید.

 

فال هفته متولدین تیر

 

در این هفته می توانید توانایی های خودتان را محل کارتان نشان دهید و یک مشکل بزرگ را حل کنید؛ این اتفاق باعث می شود یک پاداش خود را مدیرتان دریافت کنید.شما به سختی تلاش کرده اید و حالا می توانید نتیجه ی آن را مشاهده کنید.

 

مشکلاتی که در رابطه عاطفیتان به وجود آمده است قابل حل است پس ناراحتی را کنار بگذارید و به فکر یک کار مشترک و هیجان انگیز باشید تا حال و هوایتان را تغییر دهد.

 

فال هفته متولدین مرداد

 

قصد دارید برای یک سفر دسته جمعی برنامه ریزی کنید اما ممکن است مشکلاتی در این راه پیش بیاید و برخی از همراهانتان از رفتن به این سفر, صرف نظر کنند.

 

اما این سفر می تواند یک سفر خاطره انگیز برای شما باشد پس از این بابت خود را ناراحت نکنید.

 

همسر یا دوستتان قصد دارد کاری را به شما تحمیل کند. چندان از انجام آن رضایت ندارید پس بهتر است صریحا در این مورد نظر دهید.

 

فال هفته متولدین شهریور

 

مشکلاتی در محل کارتان پیش آمده است اما شما می توانید با زیرکی و کمی سیاست این مسائل را رفع رجوع کنید پس شجاعت به خرج دهید و برای حل آن پیش قدم شوید.

 

شخصی با یک پیشنهاد عاشقانه نزد شما خواهد آمد اما بهتر است خودتان را درگیر روابط زود گذر و بدون نتیجه نکنید. در حال حاضر بهترین کار این است که بر روی کارتان تمرکز کنید تا بتوانید به خواسته هایتان برسید.

 

فال هفته متولدین مهر

 

احتمالا دعوایی میان شما و یکی از آشنایانتان پیش می آید که بهتر است سکوت کنید زیرا ممکن است میان جر و بحث های حرف هایی بزنید یا بشنوید که چندان خوشایندتان نباشد و شما را ناراحت تر از گذشته بکند.

 

به دلیل ترس از آسیب پذیری برخی کارها را انجام نمی دهید و این موضوع در نهایت به ضرر شما تمام خواهد شد. به خودتان اعتماد داشته باشید و شجاعانه در راهم ورد نظر قدم بردارید

 

فال هفته متولدین آبان

 

لحظات عاشقانه و شیرینی را تجربه می کنید که خاطرات تلخ و تجربه های ناخوشایندتان را کم رنگ کرده است و دیگر مثل گذشته به آن ها فکر نمی کنید.سعی کنید مثبت اندیشی را در خودتان تقویت کنید و از روزهای خود لذت ببرید.

 

برخی عادت های منفی شما باعث شده است درکارهایتان پیشرفت کمی داشته باشید.اما نباید نگران باشید. یه تدریج می توانید عادات بد خود را کنار بگذارید و به سوی موفقیت قدم بردارید.

 

فال هفته متولدین آذر

 

درگیر یک رابطه هستید که هنوز آشنایی کافی با هم ندارید و برخی چیزها در هاله ای از ابهام است. سعی کنید در هفته ی پیش رو زمانی را در نظر بگیرید تا با هم در این مورد صحبت کنید.

 

شفاف سازی در روابط باعث بهبود رابطه می شود اما به یاد داشته باشید این خواسته باید دو طرف باشد تا بتوانید نتیجه بگیرید.همچنین نباید در مورد نقاط ضعف هم دیگر صحبت کنید و حرف آن را پیش بکشید.

 

فال هفته متولدین دی

 

با یکی از دوستان قدیمیتان در یکی از شبکه های مجازی صحبت های می کنید و برخی عکس های قدیمی رد و بدل خواهد شد که برای شما خوشایند است و خاطرات خوبی را برای شما زنده می کند.

 

کارهای نیمه تمامی دارید که باعث استرس در شما شده است. اضطراب می تواند کارهایتان را با مشکل رو به رو کند.در هفته ی پیش رو وقت دارید به تدرجی آن ها را انجام دهید و به کارهایتان نظم دهید

 

فال هفته متولدین بهمن

 

 موقعیت مالی شما با رشد خوبی مواجه بوده است و حالا می توانید شرایط بهتری را نسبت به گذشته تجربه کنید اما فعلا نمی توانید خرج های اضافه داشته باشید.

 

زیرا برای گسترش کسب و کارتان باید سرمایه داشته باشید و باید بخشی از سودتان را پس انداز کنید.

 

در زمینه عشقی می توانید هفته ی آرامی را پشت سر بگذارید.هر دو طرف توانسته اید از خودخواهی های خود کم کنید و اولویت های زندگیتان را مشخص کنید.

 

فال هفته متولدین اسفند

 

قصد دارید برای ادامه تحصیل اقداماتی انجام دهید اما خانواده شما چندان رضایتی در این مورد ندارند. بهتر است بدون مشورت با دیگران تصیمی نگیرید.

 

زندگی شما با تغییراتی همراه بوده است که برخی از آن ها شما را نگران کرده است اما به خودتان و اطرافیانتان اعتماد داشته باشید.شما می توانید با روحیه مثبت خود هر مشکلی را حل کنید.

 

فرصتی برایتان پیش می آید که بتوانید با یکی از دوستانتان در یک پروژه همکاری هایی داشته باشید

 

از فال هفتگی من تا روزانه و ماه

 

در این مطلب فال هفته pmc را خواندید اگر طرفدار فال هستید :

 

فال خود را هر روز از سایت فتوکده قسمت فال روزانه ببینید همچنین فال هر ماه نیز در بخش فال ماهانه برای مخاطبان منتشر می شود

 

فال pmc هفته جدید با طالع بینی | سایت فتوکده

این مطلب مفید بود؟ 225 40
مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران