سایت فتوکده

فال هفته (Weekly Horoscope) + فال هفتگی

.فال هفته | فال هفتگی + فال این هفته من چیست

 

  فال این هفته من چیست

 


 
سایت فتوکده : سایتی برای همه
 
 

فال هفته (Weekly Horoscope) + فال هفتگی

 

 

فال ها از قدیم الایام مورد توجه قشر خاصی از جامعه بودند که به ماهیت ماوراءالطبیعه بودن اتفاقات روزمره اعتقاد داشتند، کسانی که دوست دارند حالت روحی خود را جلوتر از بقیه بدانند

 

فال ها و طالع بینی ها فنونی برای آگاه سازی از اتفاقات پیش رو برای فرد یا گروه های خاص بر اساس ماه تولد می باشد، در این مطلب فال هفته من چیست را می خوانید

 

فال این هفته من چیست ا سایت فتوکده

 

فال هفتگی (هفته چهارم دی 97) 22 تا 30 دی ماه

 

فال هفته متولدین فروردین

 

در ضمیر ناخودآگاه خود، همیشه سعی در انجام اعمال شایسته را می پرورانید و دوست دارید شرایط زندگی به کام همه انسانها باشد و این نیت، پسندیده و والاست. اما شما براحتی می توانید نیت درونتان را عملی کنید. اگر بخواهید، در واقعیت امکانپذیر است. متأسفانه در این مورد بسیار سهل انگار هستید و این موجب نگرانی اطرافیانتان نسبت به شما شده است.

 

در طول هفته برنامه های متنوعی برایتان رقم می خورد بخصوص در اوایل هفته روزهایی شاد تری دارید و به تدریج در اواسط هفته کمرنگ تر می شود؛ پایان هفته آرامی را نیز تجربه خواهید کرد.

 

فال هفته متولدین اردیبهشت

 

شواهد از زورگویی یا ظلمی عمدی یا سهوی شما نشان می دهد و این در هر صورت به ضرر شماست. بهتراست از گفتار و رفتار خود مراقبت کنید تا به خطا و اشتباه  نروید. اگر به دنبال معجزه هستید بیخود منتظرید؛ معجزه در افکار و اعمال شماست، اگر با درایت به اجرا درآورید و قدرت پرورش آن را داشته باشید.

 

در طول هفته به ویژه اوایل هفته شرایط بهتری دارید و در اواسط هفته با درگیری یا مشکلی روبرو می شوید که تا اواخر هفته نیز ادامه خواهد داشت.

 

فال هفته متولدین خرداد

 

پر از شور و هیجان و اراده ای راسخ می باشید و منتظر یک جرقه هستید تا مانند یک اتشفشان فوران کنید ولی اگر پشت این همه تلاش، برنامه و تفکری وجود نداشته باشد، نه تنها برای شما فایده ای نخواهد داشت بلکه موجب خسران و ضرر به شما و دیگران می شود.

 

در طول هفته، اوایل هفته خوبی دارید. ولی در ادامه دچار اتفاقی خاص می شوید که شاید به نفعتان باشد. اواسط و اواخر هفته نیز با روزمرگی همیشگی و برنامه های عادی پیش می رود.

 

فال هفته متولدین تیر

 

اگر برایتان اتفاقی افتاده است به جبران آن بر آیید و سهل انگاری نکنید. جواب اعتماد را با اعتماد دهید تا کینه و دشمنی به وجود نیاید. صبور باشید. شما دل پاک و صافی دارید که مسلماً یک روز نتیجه و ثمره آن را خواهید دید.

 

در طول هفته، بیشتر در اوایل با همدلی و همراهی با خانواده طی می شود و اواسط هفته با تغییراتی همراه است و اواخر هفته نیز، نیز شرایط عادی خود را خواهید داشت.

 

فال هفته متولدین مرداد

 

شرایط متغیری برایتان ایجاد شده که گاه در آن سردرگم می شوید و این موجب استرس و بیقراری در شما می گردد و از شرایط متغیری که آن را هیچگاه تجربه نکرده اید وحشت دارید. در حقیقت تجربه کردن ناشناخته ها را دوست ندارید چون هر لحظه فکر می کنید زیان و خطری مسلم برایتان خواهد داشت. نگران نباشید این شرایط گذراست و مجدداً عادی می شود.

 

در طول هفته، شرایط خوبی را دارید به ویژه اوایل هفته به مهمانی دعوت می شوید که در کل شرایط خوبی خواهید داشت که خیلی روحیه شما را تغییر می دهد. در اواسط و اخر هفته شرایط عادی و همیشگی را خواهید داشت.

 

فال هفته متولدین شهریور

 

با بروز مشکلات و اتفاقاتی که این مدت شاهد آن بوده اید، انتظار شرایط بهتر و مناسب تری را برای خود خواهید داشت؛ طوری که مشکلاتان رفع شود و روز به روز احوالات زندگی و کاریتان بهبود یابد و این دور از تصور نیست. منتظر باشید.

 

در طول هفته، شرایط متنوعی را تجربه می کنید. در اوایل که شرایط خوبی دارید. در اواسط هفته، شرایط بسیار متغیری رقم می خورد و آخر هفته آرامی را تجربه خواهید کرد.

 

فال هفته متولدین مهر

 

در تمرین های مجدد برای قبول حقیقت و فراموش کردن گذشته، تا حدودی موفق بوده اید؛ اما مدتی است باز هم دچار مشکلات مربوط به آن شده اید و این کار کلاً به ضرر شماست و در حقیقت، آب در هاون کوبیدن است که فقط روزهای خوش را از شما سلب می کند.

 

در طول هفته در برنامه های خاصی درگیر می شوید؛ به ویژه برنامه هایی هیجانی که از آن لذت می برید، در اوایل هفته خواهد بود. ممکن است در اواسط هفته دچار مشکلی شوید که تا آخر هفته شما را درگیر سازد.

 

فال هفته متولدین آبان

 

غمهایتان پایان ندارد. هیچکس مانند شما بدبخت نیست، دیگر تحملی برایتان نمانده است. شرایط زندگی کاری و شخصی شما بسیار سخت و طاقت فرساست و… . اینها را هر روز برای خودتان تکرار می کنید و انتظار دارید شرایط بهتر شود و در وجودتان امیدی هم باشد؟ این افکار منفی را دور بریزید مطمئناً چیزهایی در زندگیتان می باشد که بابت آن شاد و شاکر باشید.

 

در طول هفته برای زندگی کاری و زندگی شخصی شرایط آرام تر و عادی خواهید داشت؛ البته با تغییراتی که بیشتر در اوایل یا اواخر هفته برایتان رقم می خورد. سعی کنید این هفته را شاد باشید.

 

فال هفته متولدین آذر

 

سعی کنید حتی الامکان حتی اگر یک دشمن هم دارید، آن را هم نداشته باشید و با او همدلی و هم زبانی کنید تا به نتیجه مطلوب برسید. اگر چه همیشه دیگران شما را زیر نظر دارند و یا فکر کنید خاری در چشم برخی هستید، اما این افکار منفی اولین ضربه را بر خودتان وارد می سازد. ذهنتان را با این فکر”که همه شما را دوست دارند” زیبا سازید.

 

در طول هفته شرایط نسبتاً خوبی را دارید که بیشتر در اوایل هفته  و اواسط آن برایتان رقم می خورد و آخر هفته نیز به همین منوال خواهد گذشت.

 

فال هفته متولدین دی

 

احساس ناامنی می کنید و این با توجه به شرایط شما طبیعی است چون بیشتر از هر وقتی فکرتان درگیر مسئله ای می باشد که باید تمام شود تا دوباره آسایش را داشته باشید. این روزها مانند روزهای قبل می گذرد و با بهترین نتیجه سربلند خواهید شد.

 

در طول هفته بسیار بی قرار هستید  و جسمی در جایی هستید و روحی در جایی دیگر، سیر می کنید؛ اما این هفته پر اضطراب و طاقت فرسا می گذرد و در پایان هفته شرایط بهتر خواهد شد.

 

فال هفته متولدین بهمن

 

خیلی خوب است که قدم به قدم تمام نقص و کاستی های زندگیتان را رفع می کنید و آنقدر مشغولید که گذر زمان را متوجه نمی شوید و این نوید خوبی برایتان است بر رشد و تعالی. بنابراین ادامه دهید.

 

در طول هفته، شرایط نسبتاً خوبی دارید و بیشتر اوایل و اواسط هفته برایتان خوب است و اواخر هفته شرایط عادی را تجربه خواهید کرد.

 

فال هفته متولدین اسفند

 

مدتی است متحیر و دستپاچه هستید و آنقدر سردرگم شده اید که برنامه هایتان به مشکل بر می خورد. خودتان بهتر از هر کسی از احوالات خود با خبر هستید؛ بنابرابن به خودتان فرصت مجدد دهید و شرایط خود را سامان دهید تا این همه با مشکل و اتفاقات پیش بینی نشده روبرو نشوید.

 

در طول هفته حوادث و رویدادهای اطرافتان عادی می باشد و بیشتر در روزمرگیتان غرق هستید. اما در اوایل هفته به نسبت بهتر است؛ اما پایان هفته ممکن است دچار درگیری لفظی با افرادی شوید که همین شما را عصبی می سازد.

 

فال روزانه و ماهانه فتوکده

 

اگر طرفدار فال هستید، می توانید فال خود را هر روز از سایت فتوکده قسمت فال روزانه ببینید همچنین فال هر ماه شما نیز در بخش فال ماهانه قابل مشاهده است

 

فال این هفته من چیست | سایت فتوکده

این مطلب مفید بود؟ 30 0
مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران