بیوگرافی محمد امین مصلایی؛ مدیر عامل برند آروا

بیوگرافی محمد امین مصلایی؛ مدیر عامل برند آروا

بیوگرافی محمد امین مصلایی؛ مدیر عامل برند آروا

محمد امین مصلایی، مدیر عامل شرکت آروا، یکی از شخصیت‌های برجسته در صنعت ابزار در زمینه تولید اینورترهای جوشکاری و لوازم برقی است. او با برنامه‌ریزی استراتژیک و تفکر کارآفرینانه خود، به تحقق اهداف بزرگی در زمینه اشتغالزایی و توسعه کارآفرینی در کشور کمک کرده است.

فعالیت در صنعت ابزار با دو دهه تجربه

امین مصلایی با تجربه بیش از دو دهه تجربه در صنعت، توانسته است آروا را به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینه تولید اینورترهای جوشکاری و لوازم برقی با کیفیت بالا و استانداردهای بین‌المللی جایگاهی برجسته ببخشد. او بهره‌برداری از تکنولوژی پیشرفته و ارتقاء استانداردهای کیفیت، محصولاتی را به بازار عرضه می‌کند که علاوه بر عملکرد برتر، دارای ایمنی بالا و قابلیت‌های مدرنی هستند.

مدیریت امین مصلایی بر پایه اهداف کارآفرینی و اشتغالزایی ساختاردهی شده است. او با تعیین استراتژی‌های مناسب و ارائه برنامه‌های جامع، به توسعه کارآفرینی و ایجاد فرصت‌های شغلی در جامعه می‌پردازد.

 برنامه‌های او، نه تنها به توانمندسازی افراد بلکه به رشد و پیشرفت اقتصادی کشور نیز کمک می‌کند. Arva در طول سالهای فعالیت همیشه پیشگام و پیشتاز در امر تولید بوده و محصولات خود را با بالاترین سطح کیفی در بزرگترین کارخانه ساخت ابزار تولید می نماید.

به لطف تلاش‌های پیوسته امین مصلایی و تیم متخصص آروا، این شرکت به عنوان یک رهبر در صنعت تولید اینورترهای جوشکاری و لوازم برقی با کیفیت شناخته می‌شود. هدف اصلی در تولید محصولات آروا این است که هم از نظر کیفیت و عملکرد برتر باشند و هم بتوانند به رشد اقتصادی کشور و اشتغالزایی در جامعه کمک کنند.

قطب تولید ابزار در ایران

کارخانه آروا به عنوان قطب تولید ابزار در ایران نقش مهم و بسزایی در کارآفرینی دارد و توانسته به عنوان پدر صنعت ابزار برای اولین بار صنعت ابزار را در ایران بومی سازی نماید. امین مصلایی با این تفکر ماشین آلات مدرن و پیشرفته را وارد ایران نموده است.

با رهبری امین مصلایی و تعهد آروا در جهت اشتغالزایی و کارآفرینی تولید ملی، این شرکت توانسته است محصولاتی با کیفیت بالا و استانداردهای بین‌المللی را به بازار عرضه کند و در تحقق اهداف بزرگ خود پیشرفت کند. با استعداد و تلاش بی‌وقفه امین مصلایی، آروا به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو و خلاق در صنعت به شمار می‌رود.

امین مصلایی، فعالیت های خود را ۲۵ سال پیش در مغازه پدری خود با یک فروشگاه ابزارفروشی آغاز کرد. پس از مدتی، به عمده‌فروشی ابزارها متوجه شد و به رویایی بزرگتر از این فکر کرد. در سال‌های بعد، به واردات ابزارها پرداخت و با مشکلات و چالش‌هایی روبرو شد، اما این موضوع او را ناامید نکرد و به رویاهایش ادامه داد.

خلق برند آروا

در سال ۱۳۸۸ تصمیم به خلق برند آروا گرفت. با تلاش و اراده و پشتکار پس از خلق برند آروا کارهای مهمی مانند ارائه خدمات پس از فروش برای ابزارها در نظر گرفت و توانست تحولی در خدمات پس از فروش به وجود آورد. ایشان از همان ابتدا رویاهای بزرگی در سر داشتند و برای دست یابی به هرکدام تلاش شبانه روزی می کردند. یکی از اهداف ایشان در آن سالها تولید ملی و ساخت ابزار در خاک کشور بود.

با توجه به این اهداف بلند که ایشان داشتند موفق به اشتغالزایی و کارآفرینی شدند. امین مصلایی از همان سالهای ابتدایی به اشتغالزایی و کارآفرینی باور داشتند و اهداف خود را بر این اساس پایه ریزی نمودند. پس از این امین مصلایی مدیر عامل آروا پس از سال ۱۳۸۸ تصمیم به ساخت ساختمان مرکزی گرفتند و در سال ۱۳۹۱ این امر مهم را به سرانجام رساند.

ساخت ساختمان مرکزی در قلب بازار ابزار

وی در سال ۱۳۹۱ بزرگترین ساختمان مرکزی در بازار ابزار را با ۱۱ طبقه ساخت. این ساختمان، که اکنون به عنوان مرکز فعالیت تیم بزرگ آروا شناخته می‌شود، محلی برای رشد و توسعه کسب و کار بود.

محمد امین مصلایی مدیر عامل آروا در سفرهای خود به نمایشگاه‌ها و کارخانه‌های چینی، سوالات بسیاری را مطرح کرد. این سفرها به او انگیزه و الهام بخشی برای توسعه بیشتر کسب و کارش بود.

تولید ملی

در سال ۱۳۹۸، آروا توانست کارگاهی با مساحت ۳۰۰ متر را به یک کارخانه ۱۵۰۰ متری تبدیل کند. و در سال ۱۴۰۰، کلنگ کارخانه جدید آروا زده شد که به بزرگترین کارخانه ساخت ابزار در ایران تبدیل شد و به مساحت ۲۰۰۰۰ متر رسید.

اکنون، آروا به عنوان یک برند معتبر در صنعت ساخت و توزیع ابزار شناخته می‌شود. تولیدات آروا موجب کسب درآمد و ایجاد اشتغال برای صنعتگران و تجار شده است.

ساخت ساختمان مرکزی در قلب بازار ابزار

ساخت بزرگترین کارخانه ساخت ابزار در کشور

در سال ۱۴۰۰ امین مصلایی تصمیم به ساخت بزرگترین کارخانه ساخت ابزار در ایران گرفت و در مدت زمان کمی موفق به اخداث کارخانه ساخت اینورتر های جوشکاری و ابزارآلات برقی در ایران شد. هم اکنون کارخانه آروا محصولات متنوع و با کیفیتی را منطبق با استاندارد های روز جهانی تولید و به بازار عرضه می نماید.

مدیرعامل آروا با این تفکر در صدد تحقق بخشی از رویای خود به عنوان کارآفرینی و اشتغالزایی موفق شد و برنامه های توسعه ای بسیاری برای رشد این موضوع دارد.

شرکت آروا با افتخار به عنوان ابزاری برای موفقیت مردم و صنعت ایران شناخته می‌شود. این برند نه تنها شعاری است، بلکه نیروی انرژی بخشی است که تلاش می‌کند تا در موفقیت و پیشرفت کشورش سهمی داشته باشد.

محمد امین مصلائی مدیرعامل آروا در آینده برنامه های رو به جلو و احداث سایت های تولیدی را در برنامه های خود قرار داده و هدفی جز ارائه محصولات با کیفیت و کارآفرینی را در ذهن خود پرورش نمی دهد.

 اکنون آروا برندی صاحب نام در صنعت کشور به شمار می آید که بهترین و با کیفیت ترین اینورتر های جوشکاری و ابزار آلات برقی را در کارخانه آروا تولید و به بازار عرضه می نماید.

مطلب مفید بود ؟ ۱۱ ۱

شما هم بخوانید