سایت فتوکده

فرشته های نگهبان انسان آیا حقیقت دارد + نحوه ارتباط

روش احضار فرشته نگهبان خود

 

فرشته های نگهبان انسان آیا حقیقت دارد نحوه ارتباط با فرشته نگهبان زمین روش درخواست کمک از فرشته های نگهبان احضار را در سایت فتوکده می خوانید

 

فرشته های نگهبان انسان آیا حقیقت دارد ؟!

 

 

فرشته نگهبان موجودی ماورایی و مهربان که بسیاری ادعا دارند آن را ملاقات کرده‌ اند

 

وقتی من هشت ماه دخترم را باردار بودم،‌ از پسر دو ساله‌ ام بسیار نا امید و خسته بودم، رفتار او با دیگر کودکان هم سنش تفاوت بسیاری داشت.

 

کمی بعد هنگامی‌ که چهار ساله شد پزشکان تشخیص دادند وی دچار اختلال کم‌ توجّهی بیش‌ فعالی (ADHD) اما من در آن زمان نمی‌ دانستم دلیل مشکلات او چیست

 

بیشتر وحشت من از این بابت بود که مبادا فرزند دوم نیز دچار این مشکلات باشد

 

پسرم شب‌ ها به سختی می‌ خوابید و متاسفانه من همسری داشتم که نمی‌ توانستم روی همدلی و مساعدت او حساب کنم. در حقیقت دچار یک بن بست و شکست عمیق شده بودم.

 

حوالی ساعت هفت بعد‌ از‌ ظهر بود که صدای چرخیدن کلید در قفل در خانه مرا به خود آورد. از جا بلند شدم ولی قبل از آنکه بتوانم کاری کنم در باز شده بود.

 

وحشت تمام وجود مرا گرفته بود؛ زیرا تنها همسرم و صاحبخانه کلید در را داشتند. شوهرم هنوز سر کار بود و صاحبخانه نیز جرات چنینی کاری را نداشت.

 

اما چه کسی در را باز کرده بود  !

 

پدر بزرگم بود که در میان راهرو به من لبخند می‌ زد. با خوشحالی فریاد زدم: چگونه به اینجا آمدی؟ او جواب داد: چه کسی شما را به اینجا آورده؟ چرا با من تماس نگرفتی ؟

 

آخرین چیزی که از پدربزرگ یادم است بیماری او بود که او را چند روز قبل بستری کرده بود. پدر بزرگم گفت برای لحظه‌ ای به دیدن من آمده و من از شنیدن آن ناراحت شد

 

او پرسید : پسرت کجاست؟ من گفتم : بالاخره خوابید و همین پرس و جو باعث شد از نگرانی و وحشت خود به‌ عنوان یک مادر تنها و وحشت زده با او حرف بزنم.

 

او مرا در آغوش گرفت و به من گفت برای من قهوه درست می‌ کنی؟ و بعد ادامه داد: حالا باید بروم، آمده بودم تا پسرم را برکت دهم و این کار انجام شده است.

 

وقتی به رختخواب برگشتم او در کنارم نشست و با عشقی پدرانه به من نگاه کرد و آرام به من گفت : تو دختر خوبی خواهی داشت و خودت نیز مشکلی نخواهی داشت.

 

من به او لبخند زدم و او گفت: مرا درآغوش بگیر تو دختر خوب من هستی. من ناخوادآگاه او را بغل کردم اما بعد متوجه شدم هوا را در آغوش گرفتم.

 

کسی با من در اتاق نبود. اولین فکری که به ذهنم رسید این بود که پدر بزرگم فوت کرده پس با مادر بزرگ تماس گرفتم. با گریه و اشک آنچه اتفاق افتاده بود را برای مادر بزرگ شرح دادم اما او اصرار داشت که پدر بزرگ زنده و خوب است.

 

مصرانه خواستم حال او را بررسی کند و مادر بزرگ مجبور شد گوشی را به پدر بزرگم بسپارد تا خیال من راحت شود. آن روز چه کسی به دیدار من آمده بود ؟ چرا همانند پدر بزرگم بود؟

 

ارتباط با فرشته های نگهبان انسان

روش های ارتباط با فرشته نگهبان خود

 

فرشته نگهبان واقعیت یا توهم

 

داستان یکی از هزاران داستان بی‌ شمار و شنیده شده و البته باور نکردنی از تجربه کسانی است که ادعا دارند با فرشتگان روبرو شده‌ اند.

 

حال این پرسش خاص و مهمی اینست که آیا فرشته نگهبان وجود دارد؟ آیا آنها برنامه‌ای برای کمک بشر دارند؟ چرا تنها بعضی از افراد متوجه آنها می‌ شوند و دیگران هم نه؟

 

شما چه فکر می‌ کنید؟ آیا شما نیز فرشته نگهبان دارید؟ اگر چنین است چگونه می‌ توان با آن تماس گرفت؟

 

اعتقاد آمریکایی ها به فرشته نگهبان

 

در یک نظر سنجی که در مجله تایم انجام شده بود نزدیک به 70 درصد آمریکایی‌ ها اعتراف کردند به فرشته نگهبان اعتقاد دارند و 46 درصد آن‌ ها به صراحت گفتند که یک فرشته نگهبان شخصی دارند.

 

شاید چیزی همانند یک بادیگارد مهربان، متاسفانه هیچ مدرک علمی برای اثبات فرشتگان وجود ندارد. تنها اخباری است که در انواع ادیان و داستان‌ هایی است که در تاریخ از برخوردها وتجربه‌ های شخصی صحبت شده است.

 

فرشته نگهبان در ادیان مختلف

 

هر چند باور فرشته نگهبان ریشه در آیین یهود دارد ولی دیگر ادیان نیز از جمله دین زرتشت و مسیحیت و حتی اسلام نیز بر وجود آن‌ ها تاکید دارند.

 

همچنانکه خداوند در سوره رعد آیه 11 می فرماید: برای هر کس پاسبان های از پیش رو و پشت سر برگماشته شده که به امر خدا او را نگهبانی کنند

 

این سخنان الهی بسیار تاثیر گذار هستند و باید قبول کرد وجود فرشتگان نشانه ایمان و اعتقاد حقیقی به خصوص در ادیان الهی است، هرچند برای آنها مدارک یا شواهد علوم تجربی یافت نشود.

 

با این حال افراد غیر متدینی نیز اعترافاتی از این گونه تجربه‌ ها داشتند.

 

گزارش‌های بسیاری هستند که باور دارند یک موجود معنوی بزرگ در زندگی آنها تاثیر گذاشته است. مسئله اصلی اینجاست که آیا تجربیات آن ها در حقیقت رویت یک فرشته یا فرشته نگهبان بوده‌ است یا علل و عوامل دیگری نیز در کار هست

 

در این میان بعضی نیز گامی به جلو برداشتند و مدعی شدند که راه کار هایی برای استفاده از حمایت‌ های یک فرشته نگهبان و حتی استمداد بیشتر از او در چنته دارند و در ترویج متدها و روش هایی خاص می کوشند که بر پیچیدگی موضوع و تشخیص سره از نا سره تاثیر فراوانی دارد.

 

فرشته‌ های نگهبان برای چی هستند ؟

 

آنچه که تصور می شود این است که فرشتگان نگهبان نوعی از موجودات معنوی هستند که به شیوه های مختلف به مردم روی زمین کمک می‌ کنند.

 

گفته شده است این فرشتگان نگهبان در زندگی همراه ما هستند و در هر زمانی که بتوانند یا لازم باشد مشکلات زندگی رابرای ما هموار می‌کنند.

 

این که آیا برای هر شخص یک فرشته نگهبان وجود دارد یا یک فرشته حامی چندین نفر یا قوم است بحثی مفصلی است که نیاز به وقت بیشتری دارد؛ اما فکر نمی کنم کسی با شنیدن اوصاف فرشته نگهبان در داشتن حداقل یکی از آن ها تردید کند و شاید هم مشتاق داشتن چند تا از آن‌ ها باشد.

 

نحوه احضار فرشته نگهبان

درخواست کمک از فرشته نگهبان

 

مهم ترین مطلب که اغلب فراموش می‌ شود این است که فرشتگان دارای سلسله مراتب هستند و آنگونه که بیان شده درک و ارتباط با بعضی از فرشتگان مقرب کار ساده‌ ای نیست.

 

در عین حال مواردی هم هست که می‌توان به عنوان استثنا در نظر گرفت از جمله درک فرشته مرگ یا همان عزرائیل که از فرشتگان مقرب است.

 

نکته مهم در این جا این است که از این طریق می‌ توان ادعا ارتباط با فرشتگان بزرگ را با یقین بیشتری کذب و نادرست خواند؛ در عین حال بخش دیگر از گزارش‌ ها که مربوط به فرشتگان سطح پایین تر می شود و هنوز نیاز به بررسی دارد.

 

نحوه ارتباط فرشته ها با انسان

 

در ابتدا باید توجه داشته باشیم که بحث ما بیشتر متمرکز بر گزارش‌ های امروزی است و تحلیل وقایع گذشته و مستند در تاریخ نیاز به وقت بیشتری دارد.

 

فرشته ها بنا به گزارش‌ های رایج از شیوه‌ های مختلفی برای ارتباط با ما استفاده می‌ کنند. گاهی این کار را در قالب الهامی برای تحریک ما انجام می‌ دهند مانند زمانی که کامیونی که ترمز بریده، در آخرین لحظات با الهامی که به راننده‌ اش می‌ شود، تغییر مسیر می‌ دهد و از یک تصادف وحشتناک با صف مسافران اتوبوس در ایستگاه جلوگیری می کند؛ یا زمانی که فرشتگان نگهبان برای لحظاتی تصور ما را دگرگون می کنند و ما احساس می کنیم قدرتی فوق انسانی داریم.

 

درخواست کمک از فرشته نگهبان

 

حتما ماجرای مادری که برای نجات جان کودکش توانسته بود به تنهایی یک خودرو را بلند کند با تغییراتی کمابیش متفاوت به گوش شما خورده است.

 

این اواخر به کرات از ماجراهای نجات معجزه آسا از سقوط های مرگبار را می شنویم. اغلب اوقات این حوادث را به شانس، تصادف، یا حتی معجزه تعبیر می‌ کنیم ولی آیا پای فرشته نگهبان هم در کار است.

 

در حقیقت در بسیاری موارد فهم بشر به اندازه ای نیست که بتواند به طور کامل علل و شرایط یک واقعه را تشریح کند، اینجا است که باید در استفاده از کلمات و مضامین بسیار دقت کنیم و خود را اسیر توهمات یا دانش‌ های ممنوعه نکنیم.

 

مرز افراط و تفریط در این مسایل بسیار ظریف است و به راحتی می‌ تواند با زندگی و آینده شما بازی کند. بهترین کار در این موارد سپردن تجزیه و تحلیل پرونده ها به کارشناسانی از علوم مختلف است چرا که ورود شما با تکیه بر تجربه شخصی می تواند آغاز یک راه بی بازگشت باشد.

 

در این مواقع به این باور توجه کنید که فرشتگان خود در وقت لازم با انسان‌ها تماس برقرار می‌ کنند و نیازی به تلاش برای ارتباط با آن ها نیست.

 

چگونه متوجه حضور فرشته‌ ها شویم ؟

 

حتی در میان کسانی که به وجود فرشتگان باور دارند ظهور جسمی فرشتگان بسیار اندک است؛ اما ادعا می‌شود علایمی وجود دارد که می تواند از حضور فرشتگان نگهبان مطلع شوید.

 

البته این را نیز در نظر داشته باشید که این نوع علایم می تواند دلایل دیگری از جمله دلایل پزشکی، فیزیکی و شیمیایی نیز داشته باشد.

 

درخواست کمک از فرشته نگهبان

 

در بعضی از این برخوردها شنیده شدن صدای فرشته‌ ها گزارش می‌ شود. صدایی که حتی بسیار رساتر از صدای انسان شنیده می‌ شود.

 

از موارد دیگری که مربوط به تجربه حضور فرشته نگهبان می‌ شود احساس گرما یا آرامش ناگهانی استريال حتی در بعضی از گزارش ها اینگونه ادعا شده که هاله‌ا ی در اطراف فرد با رگه‌ های ملایمی از بال فرشتگان دیده می شود.

 

در موارد نادری نیز احساس هجوم هوای ناگهانی در اطراف فرد به ویژه در حوادثی که تهدیدی قریب الوقوع وجود دارد گزارش شده است.

 

اوقاتی نیز هست که یک حضور نامری ولی بسیار تاثیر گذار که اغلب توصیف آن بسیار سخت است حال فرد را دگرگون می‌ کند.

 

نحوه ارتباط ما با فرشتگان

 

یکی از مدعیان این نوع ارتباط اظهار می‌ کند که فرشتگان سرپرست ما پیوسته مشتاق ارتباط با ما هستند ولی این ما هستیم که تنها در مواقعی سختی ها به شنیدن این صداها علاقه نشان می دهیم.

 

او اضافه می کند اگر ما تمرکز بیشتری داشته باشیم و تمایل مداومی نشان دهیم به مرور می توانیم پیام های ظریفی دریافت کنیم که می تواند راه گشای ما در زندگی روزمره باشد.

 

این افراد رمز موفیت در این کار را خلوص و صبر شما می دانند و البته این که سوالات خود را چگونه مطرح می کنید.

 

دانستنی ها در مورد فرشته های نگهبان انسان

 

شیوه های گوناگونی برای این ارتباط مطرح می شود ولی در همه آنها باید ابتدا به این حضور باور داشته باشید و بتوانید در خواست خود را به صورت ساد و روشن بیان کنید.

 

غافل از اینکه فرشتگان در مواقع لزوم به کمک انسان می آیند و هیچ معلوم نیست در این تلاش کور چه بر سر شما می آید.

 

تلاش برای ارتباط با خدا

 

آیا ایده فرشته نگهبان تنها برای ساخته و پرداخته شده تا آلام و رنج انسان را در مشکلات کاهش دهد ؟ آیا ما می‌ توانیم با آنها ارتباط برقرار کنیم ؟

 

دوباره که به این سوالات فکر می‌ کنید به چه نتیجه‌ ای می‌ رسید !

 

 

محتملا اگر این تلاش را صرف ایجاد ارتباط با خداوند کنیم برای ما خیلی به صرفه تر خواهد بود چرا که او فرمانروای تمام عالم است و فرشتگان نیز بدون اجازه او کاری نمی‌ کنند.

 

در حقیقت در جستجوی فرشته نگهبان بودند می‌ تواند یک بی راهه باشد در حالی که جستجوی خداوند یک راه مستقیم است

 

ارتباط با فرشته های نگهبان انسان | سایت فتوکده

از این مطلب راضی بودید؟ 50 7
مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران