سایت فتوکده

مزایای نرم افزار های حسابداری و مالی پارمیس

مزایای نرم افزار های حسابداری و مالی پارمیس

 

مزایای نرم افزار های حسابداری و مالی پارمیس

 

 

نرم ‌افزار حسابداری پارمیس اطلاعات را جمع‌آوری می‌کند، داده‌ها را طبقه‌بندی می‌کند، گزارش های مالی را تهیه و آماده می‌کند و امور مالی و تجارت و کسب و کار شخصی شرکت شما را مدیریت می‌کند.

 

با نرم ‌افزار حقوق و دستمزد پارمیس می‌توانید به سرعت اطلاعات کارکنان را جمع آوری و مدیریت کنید، گزارش ایجاد کنید، بیمه‌نامه، اموال و اسناد بانکی ایجاد کنید و قراردادها و اقساط کارکنان را مدیریت کنید.

 

نرم افزار انبارداری پارمیس به شما کمک می‌کند تا عملیات روزانه انبار خود را کنترل و مدیریت کنید. نرم ‌افزار انبارداری پارمیس نیز برداشت و ارسال سفارش را ساده می کند. 

 

مزایا نرم‌ افزار حسابداری پارمیس

 

مزایا نرم‌ افزار حسابداری پارمیس

 

امروزه با استفاده از نرم ‌افزار حسابداری، عملیات حسابداری بسیار ساده‌تر و کاربردی‌تر شده، تا حدی که لزومی به انجام دادن تمام جزئیات مربوط به حسابداری و حسابرسی توسط حسابداران نیست. بلکه بخش مهمی از وظیفه حسابرسی شرکت ها توسط نرم افزار حسابداری پارمیس صورت می‌‌‌گیرد و حسابدار تنها به  اطلاعات و قوانین اصول حسابداری و نحوه کار با نرم افزار حسابداری پارمیس نیاز دارند.

 

نرم ‌افزار حسابداری پارمیس و وجه تمایز این نرم ‌افزار طی چندین سال با توجه به نیاز مشتریان و کاربران، به صورت فوق العاده و کاربردی برای مردم جامعه فراهم شده.

 

سری نرم‌ افزارهای حسابداری پارمیس، امکاناتی بیشتر از حسابداری و حسابرسی را در اختیار کاربران می گذارد و همین امکانات فوق‌العاده پیشرفته، وجه تمایز نرم ‌افزار مالی و حسابداری پارمیس را با انواع دیگر نرم ‌افزار‌های حسابداری نشان می‌دهد.

 

از مهمترین ویژگی های نرم‌ افزار حسابداری پارمیس تنوع این نرم‌‌ افزار است. مهم نیست که نرم‌ افزار حسابداری پارمیس در خانه‌ای کوچک استفاده شود یا شرکت یا کارخانه ای بزرگ، بسته به نوع فعالیت تجاری خود، نرم ‌افزار حسابداری پارمیس نیازهای حسابداران را به خوبی برآورده می کند.

 

نرم ‌افزار حسابداری پارمیس برای صنایع و اصناف مختلف تولید و توسعه داده شده است که شامل:

 

● نرم‌ افزار حسابداری تولیدی پارمیس

● نرم‌ افزار حسابداری شرکتی پارمیس

● نرم‌ افزار حسابداری فروشگاهی پارمیس با امکان اتصال بهصندوق فروشگاهی

● نرم‌ افزارحسابداری بازرگانی پارمیس

● نرم‌ افزار حسابداری رایگان موبایل پارمیس برای حسابداری شخصی

● و سایر نسخه هایبرنامه رایگان دیگر نرم ‌افزار حسابداری پارمیس اشاره کرد.

 

مزیت نرم ‌افزار انبارداری پارمیس

 

مزیت نرم ‌افزار انبارداری پارمیس

 

در برخی از اصناف تنوع کالاها آنقدر زیاد است که مسئولین انبار یا مدیران همیشه برای معرفی کالای جدید دچار مشکل می‌شوند، اما با توانایی‌هایی که در نرم‌ افزار انبارداری پارمیس وجود دارد کاربران می توانند کالای خود را یکبار تعریف کنند. تنها با وارد کردن ویژگی های کالای جدیدی که قصد خرید یا تولید آن را دارید، سیستم به صورت اتوماتیک این ویژگی را برای شما ثبت می کند.

 

صنعت های مختلفی که می توانند از قابلیت و امکانات نرم‌ افزار انبارداری پارمیس استفاده کنند مانند تولید کننده‌های پوشاک، صنعت نساجی، داروخانه‌ها و صنعت چوب و مبلمان و غیره هستند. برخی از نرم ‌افزار‌های انبارداری که در بازار هستن فاقد این امتیاز می باشند.

 

سایر امکانات نرم‌ افزار انبارداری پارمیس عبارت است از:

 

● معرفی کالا‌ها از طریق فایل اکسل به روش‌های مختلف با نرم‌ افزار انبارداری پارمیس

 

● صدور رسید کالاها از طریق فایل اکسل با نرم ‌افزار انبارداری پارمیس

 

● صدور انواع رسید و حواله از طریق اپلیکیشن انبارداری با نرم‌ افزار انبارداری پارمیس

 

● طراحی بارکد کالاها به صورت پویا با نرم ‌افزار انبارداری پارمیس

 

● استفاده از قابلیت ویژگی معرفی کالاها مانند تاریخ مصرف، تاریخ پایان گارانتی با نرم ‌افزار انبارداری پارمیس

 

● تعریف کالا به‌صورت چند بخشی با مشخصه‌های نامحدود مانند سایز، اندازه، رنگ، برند و غیره با نرم ‌افزار انبارداری پارمیس

 

مزایا نرم‌ افزار حقوق و دستمزد پارمیس

 

مزایا نرم‌ افزار حقوق و دستمزد پارمیس

 

نرم افزار حقوق و دستمزد پارمیس نرم ‌افزاری ایده‌آل برای تمام کسب و کارها محاسبه و پرداخت حقوق، مزایا،  مرخصی، پاداش سالانه و انواع اقلام  قانونی کارمندان، فرآیندی زمان‌بر، تکراری، اما حیاتی در بخش مالی یک شرکت یا بخش است. نرم‌ افزار حقوق و دستمزد پارمیس به منظور مکانیزه کردن این فرآیند، بهبود بهره‌وری و دقت در  هنگام محاسبه حقوق کارکنان طراحی شده است.

 

چرا نرم‌ افزار حقوق و دستمزد پارمیس؟

 

مهمترین ویژگی نرم‌ افزار حقوق و دستمزد پارمیس، پویایی و قابلیت انعطاف این نرم‌ افزار است.

 

● امکان تعریف بی نهایت و خیلی زیاد آیتم های حقوقی و همچنین امکان فرمول‌نویسی برای هر یک از این آیتم‌ها، نرم‌ افزار حقوق و دستمزد پارمیس را به محصولی و کالایی پویا تبدیل کرده که تمامی نیاز هر کسب‌وکاری و صنعتی را برطرف می‌کند.

 

● شما در نرم ‌افزار حقوق و دستمزد پارمیس امکان و نظارت بر مدیریت تمامی عناوین حقوقی، تسهیلات و مزایا کارکنان و غیره را در اختیار خود دارید.

 

● پشتیبانی نرم ‌افزار حقوق و دستمزد پارمیس از فایل‌های اکسل، خروجی دستگاه ساعت زنی و مدیریت عملکرد کارکنان است که یکی از دغدغه های اصلی حسابداران به خصوص در شرکت‌های بزرگتر با پرسنل بیشتر است. 

 

● نرم‌ افزارحقوق و دستمزد پارمیس با اتوماسیون مراحل مختلف صدور فیش حقوقی، بیمه، اموال و تشکیل پرونده بانکی باعث کاهش حجم کار حسابداران، افزایش سرعت و دقت و در نهایت بهبود وضعیت  مالی شرکت می‌شود.

 

جمع بندی

 

ما در این مقاله مفید از پارمیس به معرفی و مزایای نرم افزار حسابداری، نرم افزار حقوق و دستمزد و نرم افزار انبار پارمیس پرداختیم.

 

برای خرید و دریافت نمایندگی نرم افزارهای مالی پارمیس می‌توانید به سایت www.ParmisIT.com مراجعه و یا با شماره تلفن 02187758 تماس حاصل فرمایید.

این مطلب کامل بود ؟ 1 0

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران