فتوکده| عکس بازیگران , عکس نوشته , متن

 • امروز چهارشنبه ۲۹ شهریور

 • 

  دختر نامشروع گوگوش و شاه

  دختر نامشروع گوگوش و شاه بنام شادی پهلوی,افشاگری شادی پهلوی علیه گوگوش,افشای رابطه نامشروع شاه و گوگوش,فرزند نامشروع شاه و گوگوش,دختر گوگوش,افشاگری علیه شاه.

  دختر نامشروع گوگوش و شاه بنام شادی پهلوی  . . . Shadi Pahlavi

  .

  افشای رابطه نامشروع محمدرضا شاه ایران با گوگوش از زبان شادی پهلوی

  .

  .

  افشای رابطه نامشروع شاه پهلوی با گوگوش در سایت فتوکده : http://photokade.com

  .

  سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

  .

  .

  فائقه آتشین با نام پوششی گوگوش از سنین جوانی علاوه ارتباط با سرویس‌های جاسوسی ارتباط نزدیکی را نیز با دربار شاه پهلوی داشت. گوگوش نامی‌ارمنی برای پسران است، که ادعاهای مختلفی در رابطه با دلیل انتخاب این نام از سوی فائقه آتشین به عنوان نام هنری اش مطرح می‌شود از جمله اینکه در کودکی همبازی و همسایه فائقه پسرکی ارمنی به نام گوگوش بوده.

  .

  گوگوش از جمله افرادی بود که به جشن تولّد ولیعهد، رضا پهلوی دعوت شد و در آن جشن، به طور زنده به اجرای برنامه پرداخت. وی در سال ۱۹۷۶ در جریان جنگ ظفار به عمان رفت و برای سربازان ایرانی، برنامه اجرا کرد.

  .

  محمود قربانی (صاحب هتل کاباره میامی) در سال‌های ۱۳۵۱ تا ۱۳۵۴ همسر گوگوش بوده است. وی علاوه بر این با بهروز وثوقی، همایون مصداقی و مسعود کیمیایی نیز ازدواج کرده است. اخیراً با اظهارات تکان دهنده فردی به نام شادی پهلوی مشخص شده که ازدواج با محمود قربانی در واقع پوششی برای حاملگی نامشروع وی از محمدرضا پهلوی است.

  .

  من حاصل ازدواج پنهانی شاه و گوگوش هستم

  .

  «من حاصل ازدواج پنهانی شاه و گوگوش هستم.» این ادعای زنی با نام «شادی پهلوی» است که خود را فرزند ازدواج پنهانی شاه مخلوع ایران و یک خواننده زن لس آنجلسی می‌داند و می‌گوید حاضر است تا با آزمایش DNA هم ادعای خود را اثبات کند.

  .

  من شاهزاده شادی پهلوی به دلیل یک عمر آزار ساواک در حق من از ۵ سالگی به بعد و تنهایی و آزار و سو استفاده جنسی اعضای خانواده حقیقی نامادریم [فرح دیبا] که همگی در ساواک استخدام بودند، من به دلیل تجربه حیات با آنها امروز به درد شدید روحی دچار هستم و حال و روز من در حال حاضر طوری است اگر جواب این سوال از من پرسیده می‌شد من حتی “خوبم مرسی” را فقط وقتی خیلی مجبور بودم می‌گفتم بقیه اوقات داد میزدم:

  .

  به توچه ……؟ خوک کثیف ،از جلوی چشم من گورت را گم کن تا با تبر سر از تن حرامزادهات جدا نکردهام …کثافت …کثافت …کثافت پست … من پس از سالها زندان در آمریکا و اخراج از آمریکا  در سال ۲۰۱۰، از دسامبر ۲۰۱۲ تا حال پناهنده UN [سازمان ملل متحد] در ترکیه هستم و به فیسبوک پا گذشته‌ام و فیسبوک به نویی به دارویی آرامش اعصاب من تبدیل شده است من تنها هستم

  .

  اینها جملاتی ازشادی پهلوی دخترمحرمانه محمدرضا پهلوی و گوگوش است.

  .

  شادی پهلوی در صفحه خود در یکی از شبکه‌های اجتماعی داستان تولد خود را از سرپرستان ساواکی خودش شنیده است این طور روایت می‌کند: «دلیل واقعی دستگیری مادرم توطئه بر علیه ولیعهد بود چون اگر من پسر به دنیا می‌آمدم موازنه‌های قدرت پشت پرده زیادی به هم می‌ریخت مادرم بعدا با وساطت غلام رضا پهلوی از زندان آزاد شد در آن زمان در ایران به دلیل سانسور ساواک جز اعضای محرم و داخلی دربار و ساواک و اعضای خانواده حقیقی فرح دیبا که من به دست آنها سپرده می‌شوم کسی از مردم عادی ایران از تولد دختری بین فائقه آتشین و محمد رضا پهلوی خبر دار نشده و من نیز به بقیه کوه اسرار پدرم و خانواده او ملحق میشوم …..

  .

  مادرم کمی‌پس از تولد من به دستور ساواک و برای جلوگیری از پخش هر نوع .شایعه ای مبنی بر زایمان او از محمد رضا پهلوی او با همین شریک اخاذی مالی خود یعنی محمود قربانی ازدواج کرد و بار دیگر به دستور ساواک و برای واقعی نشان دادن ازدواج خود با قربانی او فرزند بعدی خود یعنی کامبیز قربانی را حامله شد من از سرپرستان ساواکی خود شنیده بودم که فرح برای انتقام از تولد من و همدستی مادرم در نقشه کودتای داخلی اسداله علم او در روز زایمان مادرم مامور به بیمارستان فرستاده و آنها بلافاصله پس از تولد کامبیز با دستگاه اتصال قلب شوک به سر او وارد می‌کنند کامبیز به این دلیل امروز کند ذهن. و لقب عقب مانده گرفته است.»

  .

  شادی پهلوی مدعی شده است: من به برادرم کامبیز قربانی هم بارها پیام دادم و گفتم برای آزمایش DNA به ترکیه بیاید تا داستان خود را ثابت کنم. او همچنین آرزو کرده روزی با مسلسل گوگوش را در جمع هوادارانش بکشد.

  .


  .

  منبع : امپراطوری دروغ

  .

  دختر نامشروع گوگوش و شاه بنام شادی پهلوی,افشاگری شادی پهلوی علیه گوگوش,افشای رابطه نامشروع شاه و گوگوش,فرزند نامشروع شاه و گوگوش,دختر گوگوش,افشاگری علیه شاه

  • فتوکده دات کام
  • ۱۲ خرداد ۱۳۹۴
  • نظرات تایید شده : ۸
  ۸ نظر به ثبت رسیده است
  1. ناشناس در تاریخ یکشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۶ گفته :

   دیگه چیزی هست به ناف این شاه مرده ببندید…….پشت سر مرده نباید حرف زد

  2. زرتاک در تاریخ سه شنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۶ گفته :

   خخخخخخخخ دختره ی احمق …..

  3. ناشناس در تاریخ یکشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۶ گفته :

   با روح وروان مردم بازی نکنید

  4. ناشناس در تاریخ یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ گفته :

   چرا بعد از این همه سال یادش افتاده که دنبال هوییتش باشه

  5. محمود در تاریخ سه شنبه ۰۹ آذر ۱۳۹۵ گفته :

   دلم خیلی سوخت خدا لعنتشون کنه

  6. ناشناس در تاریخ جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵ گفته :

   حالا فرض میکنیم که واقعا دختر نامشروع شاه و گوگوش هستی!
   به ما چه؟ ؟؟؟؟؟
   شادی جون برو سر خودت کلاه بذار! !.

  7. ناشناس در تاریخ دوشنبه ۰۵ بهمن ۱۳۹۴ گفته :

   این داستانها فقط برای پر کردن صفحه های وب سایت ها خوبه وخندوندن مردم

  8. دروغ یاب در تاریخ چهارشنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۴ گفته :

   شادی جون دنبال پدر مادر بهتری باش

  نظر بدهید (نظرات بعد از تایید نمایش داده میشود)