کانسیلر برای چی استفاده میشه ؟

کانسیلر برای چی استفاده میشه ؟

به نظر حقیر ما کانسیلر کمی دست کم گرفته شده است. این در واقع یک محصول کوچک بسیار قدرتمند و همه کاره است که می تواند به روش های مختلف مورد استفاده قرار گیرد. اما به هر حال کانسیلر چیست؟ کانسیلر شبیه کرم پودر است با این تفاوت که عموماً ضخیم‌تر است و با پنهان کردن رنگدانه‌ها و ترکیب این عیوب در پوست، حلقه‌های تیره، لکه‌های پیری، لکه‌ها و موارد دیگر را پنهان می‌کند.

همیشه باید کانسیلر را در بالای فونداسیون خود بمالید تا لکه نکند. اوه، و کمتر، بیشتر است. مقدار کمی کانسیلر باید این کار را انجام دهد.  خرید کانسیلر در فروشگاه اسوکالا

خوب، اکنون که اصول اولیه را پوشش دادیم (بدون جناس)، اجازه دهید فواید و کاربردهای کانسیلر را بررسی کنیم. ما برخی از بهترین هک های کانسیلر را به شش آموزش بسیار آسان برای آرایش روزمره و مناسبت های خاص شما خلاصه می کنیم.

یک کیسه آرایش واقعی ضروری است، کانسیلر محصول نهایی چند منظوره است که برای حفظ چهره برای تعدادی از نگرانی های کلیدی پوست وجود دارد.

کانسیلرها به معنای پنهان کردن یا پوشاندن، این توانایی را دارند که چشم های خسته را بیدار کنند، لکه ها را پنهان کنند و رنگ و بافت پوست را یکدست کنند. با این حال، مهم است که مطمئن شوید که از فرمول، ابزار و روش صحیح استفاده برای تسلط بر هنر استفاده از کانسیلر با ظاهر طبیعی استفاده می کنید.

کانسیلر جدید و انحصاری By Terry Hyaluronic Hydra-concealer که هم مزایای مراقبت از پوست و هم مزایای اصلاحی را ارائه می دهد، محصول هیبریدی نهایی است که هم ماسک می کند و هم مرطوب می کند. این کانسیلر حاوی اسید هیالورونیک است که تا ۱۰۰۰ برابر وزن خود را در آب و عصاره دانه هورسنوت نگه می دارد، به آبرسانی، روشن شدن و صاف شدن پوست کمک می کند و عیوب و نشانه های خستگی را از بین می برد. فرمول ۱۰۰% وگان دارای ماندگاری طولانی و سبک وزن بر روی پوست است و در رنگ های مختلف موجود است که با هر نوع پوستی ترکیب می شود.

کانسیلرها به پوشاندن عیوب کمک می کنند تا هم تن و بافت پوست را صاف و هم یکدست کنند. کانسیلرها که هم به عنوان پوشش اضافی روی کرم پودر یا به جای آن، یا به عنوان یک ماده آرایشی اصلاح کننده رنگ عمل می کنند، به ایجاد ظاهری بدون درز کمک می کنند تا هرگونه توده، برآمدگی، خط یا لکه های تیره روی پوست را بپوشانند تا با طبیعت شما ترکیب شود.

فواید و موارد مصرف کانسیلر:

● خطوط ظریف را محو کنید

خطوط ریز طبیعی هستند. اینکه چگونه آنها را ناپدید کنید به شما بستگی دارد. ما ظاهر طبیعی را ترجیح می‌دهیم، بنابراین یک فرمول کانسیلر قابل ساخت که در بین چین‌ها کیک نمی‌شود معجزه می‌کند. چند نقطه زیر چشم قرار دهید و به آرامی با انگشت حلقه خود ضربه بزنید تا مخلوط شود. فرق کانتور و کانسیلر را می دانید ؟

● کانتور

جلوه اسکنه ای دلخواه فقط به چند ضربه کانسیلر در مکان های مناسب نیاز دارد. یک یا دو سایه تیره تر از رنگ پوست طبیعی خود انتخاب کنید، آن را روی گودی گونه ها و کناره های بینی خود بمالید و سپس مخلوط کنید. ما ترجیح می دهیم از فرمول کانسیلر کرمی برای این کار استفاده کنیم و سپس از یک اسپری سفت کننده استفاده کنیم تا در جای خود بماند.

● دایره های تاریک را پوشش دهید

برای شب‌هایی که تا دیروقت بیدار می‌مانید و نتفلیکس را تماشا می‌کنید، احتمالاً به کمی تقویت نیاز خواهید داشت تا آن حلقه‌های تاریک در صبح خداحافظی کنید. حقه؟ از یک کانسیلر روشن کننده استفاده کنید زیرا مانند یک توهم نوری عمل می کند و باعث می شود ناحیه زیر چشم شما درخشان تر و بیدارتر به نظر برسد. برای شب‌هایی که تا دیروقت بیدار می‌مانید، به آرامی مقدار کمی سایه چشم براق را در گوشه‌های داخلی هر چشم بزنید.

● برجسته کردن استخوان گونه

یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای داشتن درخشندگی درخشان در تمام طول سال، استفاده از کانسیلر روی استخوان‌های گونه است. فقط یک یا دو سایه روشن تر از رنگ پوست طبیعی خود انتخاب کنید، آن را روی آن بکشید و ترکیب کنید. حتی می توانید از آن برای برجسته کردن استخوان های ابرو، پل بینی و کمان کوپید استفاده کنید.

● لکه ها را پنهان کنید

آرایش روی پوست مستعد آکنه ممکن است کمی غیر منطقی به نظر برسد. اما نه زمانی که در حال درمان و پنهان کردن لک ها به طور همزمان هستید. کانسیلر فرموله شده با اسید سالیسیلیک به کاهش اندازه و ظاهر آکنه کمک می کند و در عین حال (به طور موقت) آن را با ظاهری طبیعی پنهان می کند. توصیه می کنیم با اسفنج یا برس کانسیلر استفاده کنید تا روغن از نوک انگشتان روی صورتتان نریزد.

● پرایم درب و لب

کانسیلر پرایمر ایده آل برای سایه چشم و رژ لب است. این یک پایه یکنواخت برای کاربرد صاف ایجاد می کند و حتی به محصولات شما کمک می کند تا مدت بیشتری دوام بیاورند. فقط مقدار کمی را روی پلک ها و/یا لب ها بزنید و به آرامی با نوک انگشتان خود را صاف کنید. با رنگ های مورد علاقه خود روی پلک ها و لب ها کار را تمام کنید.

کانسیلر در کجای صورت استفاده میشه؟

زیر چشم

برای پنهان کردن سیاهی زیر چشم، بهتر است کانسیلری را انتخاب کنید که مخصوص این ناحیه است، مانند کانسیلر فوری ضد پیری Maybelline. فرمول غنی شده با رطوبت حاوی رنگدانه هایی است که به طرز ماهرانه ای حلقه های تیره زیر چشم را پوشانده و ظاهر هر گونه خطوط یا چین و چروک را صاف می کند.

کانسیلر با استفاده آسان همراه با یک اپلیکاتور اسفنجی ساخته شده است که به ظرافت روی پوست نازک زیر چشم می‌چرخد، بدون اینکه بکشید یا بکشید.

کانسیلر خود را به صورت نقاط کوچک از گوشه داخلی زیر چشم تا بالای استخوان گونه بمالید و سپس با استفاده از انگشت یا برس کانسیلر، کانسیلر را به آرامی داخل آن بزنید تا مخلوط شود. بدون توجه به اینکه از چه محصولی استفاده می کنید، هرگز ناحیه زیر چشم را مالش ندهید، زیرا این امر می تواند باعث پف و چین و چروک شود و به پوست بسیار حساس آسیب برساند.

لک یا جای زخم

برای پوشاندن یک نقطه، با استفاده از برس کانسیلر، کانسیلر خود را مستقیماً روی لک بمالید. اگرچه می‌توانید با انگشت خود به یک ترکیب خوب برسید، اما این روغن‌ها را روی لکه‌ها منتقل می‌کند که می‌تواند به تجمع چربی و باکتری‌ها اضافه کند، بنابراین اگر برس در دست ندارید، قبل از استفاده از کانسیلر، حتما دست‌های خود را بشویید. هنگامی که لک را با محصول انتخابی خود پوشانید، از برس استفاده کنید تا کانسیلر را به نرمی با پوست طبیعی خود ترکیب کنید تا به آن روکش یکپارچه برسید.

استیک اصلاحی Vichy Dermablend که حتی برای حساس ترین پوست ها نیز طراحی شده است، کانسیلری با پوشش بالا و غنی شده با SPF است که حتی خالکوبی ها را نیز می پوشاند. فرمول قابل ساخت با استفاده از آب اسپای حرارتی ویشی پوست را هیدراته می کند تا پوستی سالم و پوشانده شود. این فرمول سبک، قابل تنفس است و حتی با عرق یا آب تا ۱۴ ساعت دوام می آورد.

خطوط ریز صاف

هنگامی که از کانسیلر برای محو کردن خطوط ریز استفاده می کنید، کمتر قطعا بیشتر است. مقدار کمی را به صورت نقطه ای به ناحیه انتخابی خود اضافه کنید و سپس آن را به آرامی با انگشت خود یا برس کانسیلر مخلوط کنید. مهم است که مطمئن شوید که محصول کاملاً مخلوط شده است تا از پوشش ظاهری کیک یا ایجاد آشکار در چین‌ها جلوگیری شود.

یک کانسیلر سبک و مایع را برای بهترین نتیجه انتخاب کنید، مانند کانسیلر نمادین Yves Saint Laurent Touche Éclat High Cover. این کانسیلر درخشان، غنی شده با عصاره کالاندولا، ویتامین E و کافئین، هم پوست را می پوشاند و هم روشن می کند. این کانسیلر مناسب برای ناحیه زیر چشم مستعد خطوط و چین و چروک است، این کانسیلر حاوی کمپلکس ضد خستگی است که پوست را روشن و صاف می کند تا ظاهری جوان تر داشته باشد. تهیه شده توسط تیم آسوکالا .

مطلب مفید بود ؟ ۴ ۰

شما هم بخوانید